Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Τράπεζες που ανοίγουν λογαριασμούς κατάθεσης χωρίς την ανάγκη φυσικής παρουσίας tsig.gr/foreign-bank-deposits/online

TOPIC: number26.de

number26.de 24 Nov 2016 14:45 #190

  • George (geo821)
  • George (geo821)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 963
  • Thank you received: 190
  • Karma: 19
aceman wrote:
Ο λογαριασμός ανοίγει απλά με τα στοιχεία σου. Δεν έφθασα όπως είπα στο στάδιο της επιβεβαίωησς στοιχείων για να δω αν τους κάνει το καινούργιο δίπλωμα μιας και δεν έχω διαβατήριο.

Φίλε πότε σου είχαν στείλει το πρώτο μήνυμα που σου έγραφαν πως θα επανέλθουν μέσα στην εβδομάδα με οδηγίες για το άνοιγμα κλπ;
Μου έστειλαν 8 Νοεμβρίου, λέγοντας πως τώρα είναι έτοιμοι και πως μέσα σε εκείνη την εβδομάδα θα έπαιρνα email τους με οδηγίες εγγραφής κι ακόμα τίποτα....Τους έστειλα και email να τους ρωτήσω αλλά ακόμα καμιά απάντηση !
The administrator has disabled public write access.

number26.de 24 Nov 2016 15:11 #191

  • aceman
  • aceman's Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 167
  • Thank you received: 36
  • Karma: 5
Μόλις έκανα αναζήτησ στο mail μου. 08/11 κι εμένα. ΘΕΜΑ: Watch your inbox this week!
The administrator has disabled public write access.

number26.de 24 Nov 2016 16:43 #192

  • George (geo821)
  • George (geo821)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 963
  • Thank you received: 190
  • Karma: 19
aceman wrote:
Μόλις έκανα αναζήτησ στο mail μου. 08/11 κι εμένα. ΘΕΜΑ: Watch your inbox this week!

Σωστά, αλλά εμένα αυτό ήταν το τελευταίο email που έλαβα!
The administrator has disabled public write access.

number26.de 24 Nov 2016 20:40 #193

  • STROMY (stromy)
  • STROMY (stromy)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 27
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0
προσπαθησα να κανω καταθεση αλλα δεν μου βγαζει τραπεζα 26 με το bic αυτο που μου εχουν δωσει.
Ειχα αλλος προβλημα?
The administrator has disabled public write access.

number26.de 24 Nov 2016 23:05 #194

  • harry (mtm)
  • harry (mtm)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 35
  • Thank you received: 13
  • Karma: 0
Έχει ένα άρθρο που εξηγεί ότι επειδή η τράπεζα είναι νέα, άλλες τράπεζες πιθανόν να μην έχουν ανανεώσει πρόσφατα την βάση δεδομένων SEPA και για αυτό το λόγο δεν μπορούν να γίνουν μεταφορές.

support.n26.com/read/000001397?locale=en
The administrator has disabled public write access.

number26.de 25 Nov 2016 22:23 #195

  • takis (ptasos1)
  • takis (ptasos1)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 37
  • Thank you received: 4
  • Karma: 1
Και σε μένα που έστειλαν welcome mail, τί κατάλαβα? το λινκ που μου παραθέτουν με πετάει σε μια σελίδα τους που δεν μπορεις να
κάνεις κάτι.. εχω κολλήσει και το θέμα είναι πως δεν υπάρχει δυνατότητα άμμεσης επικοινωνίας..τους έστειλα email...και έχει ο Θεος..
The administrator has disabled public write access.

number26.de 26 Nov 2016 02:23 #196

  • ermakos
  • ermakos's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 789
  • Thank you received: 180
  • Karma: 12 (1)
takis (ptasos1) wrote:
Και σε μένα που έστειλαν welcome mail, τί κατάλαβα? το λινκ που μου παραθέτουν με πετάει σε μια σελίδα τους που δεν μπορεις να
κάνεις κάτι.. εχω κολλήσει και το θέμα είναι πως δεν υπάρχει δυνατότητα άμμεσης επικοινωνίας..τους έστειλα email...και έχει ο Θεος..

Στειλτους στο facebook! Απαντανε γρηγορα.
The administrator has disabled public write access.

number26.de 27 Nov 2016 14:41 #197

  • Zis (teris3)
  • Zis (teris3)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Posts: 130
  • Thank you received: 20
  • Karma: 1 (1)
Στέιλανε σε όλους και δεύτερο email (ελέγξτε τα spam σας) στις 18 Νοεμβρίου με τίτλο "Sorry for the wait, dont worry!" όπου ουσιαστικά ζητάνε συγγνώμη γιατί ακόμα δεν είναι έτοιμοι.
Δυστυχώς είναι σε κατάσταση πανικού, έχουνε στείλει σε όλους τους υπάρχοντες πελάτες τους καινούριες κάρτες για αντικατάσταση των παλιών για να αλλάξει ο λογαριασμός στην νέα N26, οι μισοί δεν τις έχουν λάβει, οι άλλοι μισοί έχουνε πρόβλημα στην εφαρμογή που στο τελικό στάδιο κολλάει και γενικά επικρατεί χάος μέχρι να ολοκληρωθεί η μετάβαση.
Στην σελίδα τους στο Facebook πέφτει το κράξιμο του αιώνα, αυτοί δήλωσαν συγγνώμη που δεν το customer service τους δεν μπορεί να διαχειριστεί την κρίση και αργούν να απαντήσουν και γενικά γίνεται της πουτάνας!
The administrator has disabled public write access.

number26.de 27 Nov 2016 22:21 #198

  • George (geo821)
  • George (geo821)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 963
  • Thank you received: 190
  • Karma: 19
Zis (teris3) wrote:
Στέιλανε σε όλους και δεύτερο email (ελέγξτε τα spam σας) στις 18 Νοεμβρίου με τίτλο "Sorry for the wait, dont worry!" όπου ουσιαστικά ζητάνε συγγνώμη γιατί ακόμα δεν είναι έτοιμοι.
Δυστυχώς είναι σε κατάσταση πανικού, έχουνε στείλει σε όλους τους υπάρχοντες πελάτες τους καινούριες κάρτες για αντικατάσταση των παλιών για να αλλάξει ο λογαριασμός στην νέα N26, οι μισοί δεν τις έχουν λάβει, οι άλλοι μισοί έχουνε πρόβλημα στην εφαρμογή που στο τελικό στάδιο κολλάει και γενικά επικρατεί χάος μέχρι να ολοκληρωθεί η μετάβαση.
Στην σελίδα τους στο Facebook πέφτει το κράξιμο του αιώνα, αυτοί δήλωσαν συγγνώμη που δεν το customer service τους δεν μπορεί να διαχειριστεί την κρίση και αργούν να απαντήσουν και γενικά γίνεται της πουτάνας!

Δεν εχω λαβει αυτο το email ουτε στο spam ουτε σε κανενα φακελο. Το μονο email που ελαβα απο αυτους ειναι αυτο που ελεγαν πως θα επανελθουν εντος της εβδομαδας. Τους έστειλα και μηνυμα στο support πριν καμια 10ρια μερες ακομα δεν εχω λαβει απαντηση. Το μονο καλο ειναι πως απ οτι καταλαβαινω δεν ισχυει πλεον το deadline της 30 Νοεμβριου για τη δωρεαν καρτα.

Φαινοταν πολυ υποσχομενη η προσπαθεια αλλα απ οτι φαινεται τα εχουν κανει μανταρα.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.062 seconds