Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: ΕΦΑΡΜΟΓΉ ΑΡΝΗΤΙΚΟΥ ΕΠΙΤΟΚΙΟΥ - LIBOR CHF

ΕΦΑΡΜΟΓΉ ΑΡΝΗΤΙΚΟΥ ΕΠΙΤΟΚΙΟΥ - LIBOR CHF 01 Απρ 2015 04:51 #1

  • Gas
  • Το Άβαταρ του/της Gas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 63
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 12
  • Κάρμα: 1
κανε ενα ερωτημα για αυτο στη τραπεζα της ελλαδος.η εθνικη ειναι οτι ειπες και υπολογιζει στην αγνοια κ στην αδρανεια.τρεξε τους λιγο, να φανε καμια καμπανα κ να απολυθει κανενα γιδι...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΕΦΑΡΜΟΓΉ ΑΡΝΗΤΙΚΟΥ ΕΠΙΤΟΚΙΟΥ - LIBOR CHF 02 Απρ 2015 06:29 #2

  • Gas
  • Το Άβαταρ του/της Gas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 63
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 12
  • Κάρμα: 1
Απλά να ξέρεις ότι η τράπεζα μόνο στο δικαστήριο θα δεχτεί να κάνει κάτι. Το εξώδικο ή ακόμα και μυνήσεις δεν είναι κάτι για αυτούς. Είναι συνηθισμένο κωλόχαρτο γιατί κάνουν πολλές απατεωνιές για να αντλούν ρευστότητα π.χ. αυθαίρετη αύξηση του spread σε επιχειρηματικό δάνειο και όποιος τσιμπήσει.
Αυτός που επικαλέστηκε το νόμο του 1957 δεν απαντά επίσημα και ούτε πρόκειται να σου απαντήσουν για εμένα. Δες αν μπορείς να λάβεις απάντηση και από την ΤτΕ με ένα επίσημο έγγραφο επισυνάπτοντας και τη σύμβαση. Επίσης πολύ καλή λύση για πίεση είναι κάποιος δημοσιογράφος γιατί η τράπεζα δε θέλει να ακούγονται άσχημα πράγματα για αυτή. Κάνε καταγγελία π.χ. σε χατζηνικολάου ή όπου αλλού μπορείς. Μπορεί να επισπεύσει τα πράγματα...
Επειδή δεν είμαι δικηγόρος και μιλάω εμπειρικά από δικά μου προβλήματα ρώτα και το δίκηγόρο σου (π.χ. μπορεί να έχει όρο το δάνειο σου ότι κάνει απαιτητό το δάνειο όποτε θέλει η τράπεζα και να σε πιέσουν με αυτό να μην κάνεις τίποτα), βρες και κάποιον άλλο ομοιοπαθή γιατί είστε περίπου 40.000 www.daneia-chf.gr/, τα βάζεις κάτω και αποφασίζεις.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.046 δευτερόλεπτα