Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Το ενδεχόμενο πτώχευσης της Ελλάδας και επιπτώσεις www.tsig.gr/lang-el/banks/536-xreokopia-xoras
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: SOS - Καταθέσεις

SOS - Καταθέσεις 23 Οκτ 2011 23:35 #1

  • skgt
  • Το Άβαταρ του/της skgt
ΒΑΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ "ΤΡΩΕΙ" ΕΙΝΑΙ ,ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ,ΟΤΑΝ ΣΥΜΒΕΙ :1)ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΔΡΑΧΜΗ Ή 2)ΠΟΥ Η ΕΛΛΑΔΑ ΧΡΕΟΚΟΠΗΣΕΙ .ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΝΑΛΑΓΜΑ ,ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΥΠΡΟΥ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ Ή ΣΕ ΑΛΛΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΣ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ .
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: SOS - Καταθέσεις 24 Οκτ 2011 05:18 #2

  • μπέκος (thanos)
  • Το Άβαταρ του/της μπέκος (thanos)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 78
  • Κάρμα: 0
τα χρηματα σου εφοσον ειναι νομιμα και δικαιολογειται απο σενα η αλλους η κατοχη τους..μη φοβασαι..τωρα αν γυρισει η δραχμουλα..λογικα,και λεω λογικα γιατι με τους φιλους πολιτικους μας δεν ξερεις τι ξημερωνει,λεω λοιπον οτι αν γυρισει η δραχμουλα ολα μετατρεπονται σε δραχμες,οσον αφορα το εξωτερικο,πχ η κυπρου Αυστραλιας θα υπαγεται στους Αυστραλιανους νομους....και ΤΕΚΕ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΛΙΓΑΚΙ...skgt έγραψε:
ΒΑΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ "ΤΡΩΕΙ" ΕΙΝΑΙ ,ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ,ΟΤΑΝ ΣΥΜΒΕΙ :1)ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΔΡΑΧΜΗ Ή 2)ΠΟΥ Η ΕΛΛΑΔΑ ΧΡΕΟΚΟΠΗΣΕΙ .ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΝΑΛΑΓΜΑ ,ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΥΠΡΟΥ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ Ή ΣΕ ΑΛΛΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΣ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ .
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα