Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Θέματα οικονομικής επικαιρότητας
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Η απαιτουμενη μικρο-οικονομικη μας προσαρμογη...

Η απαιτουμενη μικρο-οικονομικη μας προσαρμογη... 26 Feb 2014 01:59 #10

Αφροδίτη wrote:
Kratistos wrote:
Αφροδιτη,
Θα μου κανεις λογοκρισια στις απαντησεις μου?

Όχι, αλλά να γνωρίζεις δυο πράματα για το ιντερνετ:
α) Όταν κάποιος ποστάρει συστηματικά επαναλαμβανόμενα μηνύματα, λέγεται spammer, και η ενέργειά του spamming
( en.wikipedia.org/wiki/Forum_spam )
β) Επίσης ο χρήστης αυτός (που επιμένει γινόμενος κουραστικός) μπορεί να θεωρηθεί και troll
( en.wikipedia.org/wiki/Troll_(Internet) )

Το να περιφέρεσαι σε όλα τα νήματα και να βάζεις το ίδιο πράμα, γίνεται κουραστικό για τους υπόλοιπους.
Οι οποίοι μπαίνουμε εδώ για να διαβάσουμε τι ενδιαφέρον έχει ο καθένας να μας πει. Όχι για να διαβάζουμε τα ίδια και τα ίδια από νήμα σε νήμα.
Δεν σε λογοκρίνω λοιπόν, γιατί δεν μπορώ να σε εμποδίσω να το κάνεις, αλλά να ξέρεις τι είναι αυτό που κάνεις.


Αφροδιτη εγω θα ελεγα να αφησεις τον διαχειριστη του φορουμ να κανει αυτη την δουλεια δηλαδη να κρινει το αν κατι που γραφεται παραβαινει τους ορους και τους κανωνες λειτουργειας.
:angry:
The administrator has disabled public write access.

Η απαιτουμενη μικρο-οικονομικη μας προσαρμογη... 26 Feb 2014 09:03 #11

  • Αφροδίτη
  • Αφροδίτη's Avatar
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Posts: 82
  • Thank you received: 41
  • Karma: 6 (6)
Kratistos wrote:
Αφροδίτη wrote:
Kratistos wrote:
Αφροδιτη,
Θα μου κανεις λογοκρισια στις απαντησεις μου?

Όχι, αλλά να γνωρίζεις δυο πράματα για το ιντερνετ:
α) Όταν κάποιος ποστάρει συστηματικά επαναλαμβανόμενα μηνύματα, λέγεται spammer, και η ενέργειά του spamming
( en.wikipedia.org/wiki/Forum_spam )
β) Επίσης ο χρήστης αυτός (που επιμένει γινόμενος κουραστικός) μπορεί να θεωρηθεί και troll
( en.wikipedia.org/wiki/Troll_(Internet) )

Το να περιφέρεσαι σε όλα τα νήματα και να βάζεις το ίδιο πράμα, γίνεται κουραστικό για τους υπόλοιπους.
Οι οποίοι μπαίνουμε εδώ για να διαβάσουμε τι ενδιαφέρον έχει ο καθένας να μας πει. Όχι για να διαβάζουμε τα ίδια και τα ίδια από νήμα σε νήμα.
Δεν σε λογοκρίνω λοιπόν, γιατί δεν μπορώ να σε εμποδίσω να το κάνεις, αλλά να ξέρεις τι είναι αυτό που κάνεις.


Αφροδιτη εγω θα ελεγα να αφησεις τον διαχειριστη του φορουμ να κανει αυτη την δουλεια δηλαδη να κρινει το αν κατι που γραφεται παραβαινει τους ορους και τους κανωνες λειτουργειας.
:angry:

Μάθε πρώτα εσύ πως να κάνεις σωστές παραθέσεις, και άσε τα μαθήματα προς άλλους για αργότερα.
Πρώτη φορά ποιος?
The administrator has disabled public write access.

Η απαιτουμενη μικρο-οικονομικη μας προσαρμογη... 26 Feb 2014 16:29 #12

Αφροδίτη wrote:
Kratistos wrote:
Αφροδίτη wrote:
Kratistos wrote:
Αφροδιτη,
Θα μου κανεις λογοκρισια στις απαντησεις μου?

Όχι, αλλά να γνωρίζεις δυο πράματα για το ιντερνετ:
α) Όταν κάποιος ποστάρει συστηματικά επαναλαμβανόμενα μηνύματα, λέγεται spammer, και η ενέργειά του spamming
( en.wikipedia.org/wiki/Forum_spam )
β) Επίσης ο χρήστης αυτός (που επιμένει γινόμενος κουραστικός) μπορεί να θεωρηθεί και troll
( en.wikipedia.org/wiki/Troll_(Internet) )

Το να περιφέρεσαι σε όλα τα νήματα και να βάζεις το ίδιο πράμα, γίνεται κουραστικό για τους υπόλοιπους.
Οι οποίοι μπαίνουμε εδώ για να διαβάσουμε τι ενδιαφέρον έχει ο καθένας να μας πει. Όχι για να διαβάζουμε τα ίδια και τα ίδια από νήμα σε νήμα.
Δεν σε λογοκρίνω λοιπόν, γιατί δεν μπορώ να σε εμποδίσω να το κάνεις, αλλά να ξέρεις τι είναι αυτό που κάνεις.


Αφροδιτη εγω θα ελεγα να αφησεις τον διαχειριστη του φορουμ να κανει αυτη την δουλεια δηλαδη να κρινει το αν κατι που γραφεται παραβαινει τους ορους και τους κανωνες λειτουργειας.
:angry:

Μάθε πρώτα εσύ πως να κάνεις σωστές παραθέσεις, και άσε τα μαθήματα προς άλλους για αργότερα.


Αφροδιτη, δεν θα πεσω στην παγιδα να μπω σε αντιπραθεση μαζι σου. Δεν μεν ενδιαφερει.
Καλη σου μερα.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.057 seconds