Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Θέματα οικονομικής επικαιρότητας
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Tέσσερις τράπεζες προσέφυγαν στον ELA !!

Tέσσερις τράπεζες προσέφυγαν στον ELA !! 18 Jan 2015 17:25 #10

  • Filoxrimatos
  • Filoxrimatos's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 882
  • Thank you received: 294
  • Karma: 18 (-1)
Στην περιοχή μου έχουμε 2 υποκαταστήματα ΕΤΕ. Με τα αντίστοιχα ΑΤΜ. Πήγα σήμερα να σηκώσω λεφτά για τους δικούς μου.
Το ένα ΑΤΜ (το κεντρικό) ήταν εκτός λειτουργίας (θεωρώ ότι είχαν τελειώσει τα χρήματα).
Το δεύτερο ΑΤΜ δεν έβγαζε απόδειξη (άρα είχαν ήδη γίνει πολλές συναλλαγές και είχαν τελειώσει τα χαρτάκια), ούτε 50ευρα.
Έβγαλε μόνο κολλαριστά 20ευρα.
Τα συμπεράσματα δικά σας.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

Tέσσερις τράπεζες προσέφυγαν στον ELA !! 18 Jan 2015 17:39 #11

  • maria (mb361)
  • maria (mb361)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 5234
  • Thank you received: 1688
  • Karma: 35 (-37)
Filoxrimatos wrote:
Στην περιοχή μου έχουμε 2 υποκαταστήματα ΕΤΕ. Με τα αντίστοιχα ΑΤΜ. Πήγα σήμερα να σηκώσω λεφτά για τους δικούς μου.
Το ένα ΑΤΜ (το κεντρικό) ήταν εκτός λειτουργίας (θεωρώ ότι είχαν τελειώσει τα χρήματα).
Το δεύτερο ΑΤΜ δεν έβγαζε απόδειξη (άρα είχαν ήδη γίνει πολλές συναλλαγές και είχαν τελειώσει τα χαρτάκια), ούτε 50ευρα.
Έβγαλε μόνο κολλαριστά 20ευρα.
Τα συμπεράσματα δικά σας.

Η τακτικη σχετικα με τα ΑΤΜ της ΕΤΕ ειναι γνωστη και παλια : ''Ποτε ο Γιαννης δεν μπορει...ποτε ο κ@λ@ς του πονει...'' Πηγαινε σε ενα αλλης Τραπεζας ΑΤΜ να παρεις τα χρηματα (με χρεωση,ισως)...
...when the going gets tough, the tough gets going !!!

When the situation gets critical, those who aren't weak-willed, work harder and never give up.
The administrator has disabled public write access.

Tέσσερις τράπεζες προσέφυγαν στον ELA !! 18 Jan 2015 22:20 #12

Filoxrimatos wrote:
Στην περιοχή μου έχουμε 2 υποκαταστήματα ΕΤΕ. Με τα αντίστοιχα ΑΤΜ. Πήγα σήμερα να σηκώσω λεφτά για τους δικούς μου.
Το ένα ΑΤΜ (το κεντρικό) ήταν εκτός λειτουργίας (θεωρώ ότι είχαν τελειώσει τα χρήματα).
Το δεύτερο ΑΤΜ δεν έβγαζε απόδειξη (άρα είχαν ήδη γίνει πολλές συναλλαγές και είχαν τελειώσει τα χαρτάκια), ούτε 50ευρα.
Έβγαλε μόνο κολλαριστά 20ευρα.
Τα συμπεράσματα δικά σας.

Σαββατο πάντα τα ΑΤΜ αγκομαχάνε , ιδίως οταν την Κυριακή είναι ανοιχτά τα εμπορικά μαγαζία (σήμερα) . ο ελληνας θα το γλεντήσει βρέξει χιονίσει.

Πληροφοριακά σου λέω οτι οι τράπεζες είναι πολύ προσεκτικές με τα ΑΤΜ αυτή την εποχή και έχουν πολλαπλασιάσει τις τροφοδοσίες τους. ώστε κανένα ΑΤΜ να μην ξεμενει αφού όλα τα bankrun ξεκινάνε απο τα κλειστά ATM (και την φημολογία πάνω σε αυτό το τυχαίο ή όχι γεγονός).
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross), Filoxrimatos

Tέσσερις τράπεζες προσέφυγαν στον ELA !! 18 Jan 2015 23:08 #13

Παιζει και το σενάριο η δήθεν "προσφυγή στον ELA" να στήθηκε εντέχνως για να ολοκληρωθεί το σενάριο τρόμου του Σαμαρά
Last Edit: 18 Jan 2015 23:11 by s.m (popay).
The administrator has disabled public write access.

Tέσσερις τράπεζες προσέφυγαν στον ELA !! 19 Jan 2015 16:27 #14

  • Ghost (Phantom)
  • Ghost (Phantom)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Ουκ αν λαβεις παρα του μη εχοντος
  • Posts: 297
  • Thank you received: 57
  • Karma: 8
Ακομα δεν μπηκε ο s.m και τον σκουλαρανε....αφου ρε φιλε δεν δεχεσαι κουβεντα πανω στα θεματα τι κανεις τον κοπο,αλλα αλλοι φταινε .... και σας φουσκωσανε τα μυαλα.....συζητηση κανουμε π καθενας μπορει να πει την γνωμη του και οχι να την επιβαλει.
Ό,τι δεν συνέβη ποτέ, είναι ό,τι δεν ποθήσαμε αρκετά.
Νίκος Καζαντζάκης
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.058 seconds