Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Ό,τι δεν ταιριάζει σε άλλη κατηγορία

TOPIC: soto51

soto51 12 May 2018 15:03 #55

  • GSAKKI
  • GSAKKI's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 456
  • Thank you received: 162
  • Karma: 32
Αναπαυμένος ας είναι.Μας θυμίζει πως όλα είναι τοσό εφήμερα. Ας προσφέρουμε τα βαθύτατα μας συλλυπητήριά σε δικους του ανθρώπους.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

soto51 12 May 2018 17:02 #56

  • opensource
  • opensource's Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 254
  • Thank you received: 55
  • Karma: -11
δεν είχα συνειδητοποιήσει ότι θα χάνουμε ανθρώπους και στα φόρουμ αλλά είναι μια πραγματικότητα!

συλλυπητήρια.
The administrator has disabled public write access.

soto51 13 May 2018 16:44 #57

  • Sadeness1990
  • Sadeness1990's Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 264
  • Thank you received: 130
  • Karma: 19
Σοκαρισμένος διαβάζω τις δημοσιεύσεις κάτω από τον τίτλο soto51.
Νιώθω την απώλεια παρόλο που δεν τον γνώριζα, παρά μόνο μέσα από τα γραφόμενά του.
Ας είναι αναπαυμένη η ψυχή του...θερμά συλληπητήρια στους δικούς του ανθρώπους.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

soto51 13 May 2018 17:59 #58

Καλό Ταξίδι στον soto ήταν η ψυχή του tsig Λυπήθηκα πάρα πολύ
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

soto51 14 May 2018 22:58 #59

  • birdy
  • birdy's Avatar
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Posts: 42
  • Thank you received: 12
  • Karma: 0
Η αλήθεια είναι πως πάντα έψαχνα τις τοποθετήσεις του soto51 στο site Ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω πως έφυγε τόσο άδικα. Καλό ταξίδι φίλε soto51. Ας αναπαύσει ο θεός την ψυχούλα του .Συλλυπητήρια στους δικούς του ανθρώπους .
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross), LAKIS, maria (mb361)

soto51 16 May 2018 20:54 #60

Σήμερα πήρα την απόφαση να γράψω για πρώτη φορά, παρόλο που επισκέπτομαι το site πολύ καιρό τώρα, θα έλεγα χρόνια..

Με τη σειρά μου συγκινημένος θα ήθελα κι εγώ να εκφράσω τα συλληπητήρια μου για την απώλεια του Σωτήρη στους οικείους του.

Δεν γνωριζόμασταν, αλλά όταν έμπαινα στο φόρουμ έψαχνα σχεδόν πάντα για μηνύματα του τα οποία διάβαζα με ενδιαφέρον, ενίοτε με θαυμασμό. Μου είχε κάνει εντύπωση όπως και σε πολλούς άλλους εδώ μέσα, ο ιδιαίτερος τόνος στα μηνυματα του, το μυαλό του, ο σπάνιος τρόπος σκέψης, η επιχειρηματολογία του, οι γνώσεις του, στοιχεία που δεν περνούσαν απαρατήρητα και σε εμένα προσωπικά συνέβαλαν στο να διαμορφώνω μέρος των απόψεων μου (παρεπιπτόντως συμφωνούσα σε αρκετά απο τα γραφόμενα του). Πιστεύω ότι υπάρχουν κι άλλοι, που μπορεί να μην είναι εγγεγραμένα μέλη, διάβαζαν όμως τα γραφόμενα του και νιώθουν παρόμοια συναισθήματα. Πολύ σημαντική η συνεισφορά του και αισθητή η απουσία του από το φόρουμ. Ας μου επιτραπεί να πω οτι κάθε απώλεια που βιώνουμε μας κάνει φτωχότερους στη ζωή. Και βέβαια μέσα από ένα τετοιο συμβάν αξιολογούμε τελικά τι έχει αξία στη ζωή, ξεχωρίζουμε τα σημαντικά από τα ασήμαντα. Αυτό θεωρώ οτί είναι υψιστης σημασιας.

Δεν ξέρω αν μπορώ να σε αποκαλέσω φίλο, αλλα ας μου επιτραπεί, φίλε Σωτήρη σε ευχαριστώ πολύ για όλα όσα μοιράστηκες εδώ μέσα με γνωστούς... και αγνώστους όπως εμένα.
Ο Θεός ας αναπαύσει την ψυχή σου.
The administrator has disabled public write access.

soto51 17 May 2018 21:30 #61

  • El_Malak
  • El_Malak's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 910
  • Thank you received: 373
  • Karma: 33 (2)
Μάγκες, κανείς δεν ξέρει τι του ξημερώνει, όπερ σημαίνει, κάντε τα κουμάντα σας.

Καλό ταξίδι σε όσους έφυγαν, σύντομα ή λίγο αργότερα ακολουθούμε και οι υπόλοιποι.

Καθημερινά διαβάζω για κρεμασμένους, πυροβολημένους, άλλους που πηδάνε από τα μπαλκόνια, τόσους πολλούς που δεν τους θυμάμαι κάθε μέρα τα ίδια και την άλλη μέρα περισσότερα και χειρότερα.

Η κατάσταση δεν σώζεται, είναι παραπάνω από τοξική, σώστε τον εαυτό σας όσοι μπορείτε και όπως μπορείτε για όσο καιρό μπορείτε.

Και ο τελευταίος να κλείσει την πόρτα.

Ο καιρός γαρ εγγύς...
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: miou (ΜΑΝΘΟΣ), pekerpes

soto51 17 May 2018 21:54 #62

  • gus (gus326)
  • gus (gus326)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 1784
  • Thank you received: 695
  • Karma: 36
El_Malak wrote:
Μάγκες, κανείς δεν ξέρει τι του ξημερώνει, όπερ σημαίνει, κάντε τα κουμάντα σας.

Καλό ταξίδι σε όσους έφυγαν, σύντομα ή λίγο αργότερα ακολουθούμε και οι υπόλοιποι.

Καθημερινά διαβάζω για κρεμασμένους, πυροβολημένους, άλλους που πηδάνε από τα μπαλκόνια, τόσους πολλούς που δεν τους θυμάμαι κάθε μέρα τα ίδια και την άλλη μέρα περισσότερα και χειρότερα.

Η κατάσταση δεν σώζεται, είναι παραπάνω από τοξική, σώστε τον εαυτό σας όσοι μπορείτε και όπως μπορείτε για όσο καιρό μπορείτε.

Και ο τελευταίος να κλείσει την πόρτα.

Ο καιρός γαρ εγγύς...
Γιαυτο εγώ ετοιμάζω το σκάφος να την κάνω το 3μερο. Περάστε όσο καλύτερα και περισσότερο μπορείτε με τους ανθρώπους που αγαπάτε και σας αγαπούν.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

soto51 19 May 2018 11:47 #63

  • pekerpes
  • pekerpes's Avatar
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 25
  • Thank you received: 4
  • Karma: 0
θησαυρος οι απαντησεις του soto51 ,ως νεο μελος του φορουμ τα θερμα μου συλλυπητηρια
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross), γιώργης (yorgi)
Time to create page: 0.072 seconds