Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: ΧΑΡΑΤΣΙ ΔΕΗ

ΧΑΡΑΤΣΙ ΔΕΗ 04 Apr 2013 13:37 #37

Οι καραγκιόζηδες που ντύθηκαν Μεγαλέξανδροι...www.triklopodia.gr/2013/04/blog-post_5210.html
The administrator has disabled public write access.

ΧΑΡΑΤΣΙ ΔΕΗ 04 Apr 2013 15:59 #38

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 2231
  • Thank you received: 1096
  • Karma: 97 (23)
Kώστα μου άραγε ο μπόνιος τι έχει να πει για το περίφημο άρθρο του τις 13 Μαρτιου για το ΟΧΙ των Κυπριων ;;;
kourdistoportocali.com/articles/19503.htm
Ακυρο τελικά είναι νομίζω . Αρα καλό ειναι να ξανατσεκάρεις τα όσα λεει το συγκεκριμένο άτομο που πουλάει ελαφρά την καρδία αντιμνημόνιο .
Σε νιώθω για οσα τράβηξες με τα ομολογα και λιγα λες τον τελευταιο καιρό αλλά ο αρθρογράφος ειναι οχι απλά ακυρος αλλά αγγίζει το γελιο πολλες φορες .
The administrator has disabled public write access.

ΧΑΡΑΤΣΙ ΔΕΗ 04 Apr 2013 17:23 #39

ΣΤΑΜΑΤΗΣ wrote:
Kώστα μου άραγε ο μπόνιος τι έχει να πει για το περίφημο άρθρο του τις 13 Μαρτιου για το ΟΧΙ των Κυπριων ;;;
kourdistoportocali.com/articles/19503.htm
Ακυρο τελικά είναι νομίζω . Αρα καλό ειναι να ξανατσεκάρεις τα όσα λεει το συγκεκριμένο άτομο που πουλάει ελαφρά την καρδία αντιμνημόνιο .
Σε νιώθω για οσα τράβηξες με τα ομολογα και λιγα λες τον τελευταιο καιρό αλλά ο αρθρογράφος ειναι οχι απλά ακυρος αλλά αγγίζει το γελιο πολλες φορες .
Ztrasti Σταμάτη τον Μπονιο δεν τον γνωρίζω απλός μου άρεσε το καραγκιοζιλίκι που έβαλε στο άρθρο του για Σαμαροβενιζελοκουβελη !
The administrator has disabled public write access.

ΧΑΡΑΤΣΙ ΔΕΗ 04 Apr 2013 17:41 #40

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 2231
  • Thank you received: 1096
  • Karma: 97 (23)
kostas bg wrote:
ΣΤΑΜΑΤΗΣ wrote:
Kώστα μου άραγε ο μπόνιος τι έχει να πει για το περίφημο άρθρο του τις 13 Μαρτιου για το ΟΧΙ των Κυπριων ;;;
kourdistoportocali.com/articles/19503.htm
Ακυρο τελικά είναι νομίζω . Αρα καλό ειναι να ξανατσεκάρεις τα όσα λεει το συγκεκριμένο άτομο που πουλάει ελαφρά την καρδία αντιμνημόνιο .
Σε νιώθω για οσα τράβηξες με τα ομολογα και λιγα λες τον τελευταιο καιρό αλλά ο αρθρογράφος ειναι οχι απλά ακυρος αλλά αγγίζει το γελιο πολλες φορες .
Ztrasti Σταμάτη τον Μπονιο δεν τον γνωρίζω απλός μου άρεσε το καραγκιοζιλίκι που έβαλε στο άρθρο του για Σαμαροβενιζελοκουβελη !
Κωστα στειλε μου ενα pm τι εκανες με το θεμα των τοκων .thx.
The administrator has disabled public write access.

ΧΑΡΑΤΣΙ ΔΕΗ 06 Apr 2013 07:44 #41

The administrator has disabled public write access.

ΧΑΡΑΤΣΙ ΔΕΗ 06 Apr 2013 11:19 #42

ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΡΕΥΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΔΕΗ...www.tragiko.net/2013/04/blog-post_6899.html
The administrator has disabled public write access.

ΧΑΡΑΤΣΙ ΔΕΗ 07 Apr 2013 12:59 #43

ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Ο ΚΟΥΒΕΛΗΣ. ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΤΟΝ ΛΑΟ ΣΤΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΚΟΜΜΑΤΙΚΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΚΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΦΟΡΟΛΟΓΗΤΟΣ ΜΕ 80 ΑΚΙΝΗΤΑ ΣΤΟ ΚΙΣ!
Συντάχθηκε απο τον/την Thrakiotis Στις 07 Απριλίου 2013 - 10:59.


Αυτό αποτελεί πρόκληση. Έχουμε ζητήσει από τον Φώτη Κουβέλη να απαντήσει στα ερωτήματα των πολιτών: Έχεις κύριε Κουβέλη 80 ακίνητα στο όνομά σου τα οποία τα έχεις εγγράψει στο ΚΙΣ (Κεντρικό Ισραηλιτικό Συμβούλιο) για να μην πληρώνεις φόρο;

Και τον λαό τον γδέρνεις στα χαράτσια και στις περικοπές; Θα δώσεις μ ια απάντηση επιτέλουs
The administrator has disabled public write access.

ΧΑΡΑΤΣΙ ΔΕΗ 08 May 2013 13:58 #44

Τετάρτη, 8 Μαΐου 2013στις11:46 π.μ.Γραμματοσειρά:
Τελεσίδικη απόφαση ακύρωσης της Έκτακτης Εισφοράς


Το φωνάζουμε από την πρώτη στιγμή. Έκτακτες εισφορές και χαράτσια είναι ΠΑΡΑΝΟΜΑ!
ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ!
Πόπη Σουφλή

Ενημέρωση από Επιμελητήριο Λευκάδας.

Το Επιμελητήριο Λευκάδας σας ενημερώνει για την πρώτη τελεσίδικη απόφαση απο το Διοικητικό Πρωτοδικείο για την ΕΚΤΑΤΗ ΕΙΣΦΟΡΑ του ΑΡΘΡΟΥ 18 του ν. 3758/2009 (ΦΕΚ Α' 68) η οποία απέδωσε στο Υπουργείο Οικονομικών 300.000.000 ευρώ, έκτατη εισφορά.

Το Δικαστήριο έβγαλε την ιστορική απόφαση η οποία αναφέρει ότι
"ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΜΗ Η ΕΚΤΑΤΗ ΕΙΣΦΟΡΑ ΩΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΗ ΣΤΟ ΑΡΘΡΟ 78 παρ.2 ΤΟΥ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΥΡΩΘΕΙ Η ΕΚΤΑΤΗ ΕΙΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΕΦΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟ Ο ΦΟΡΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΒΛΗΘΗΚΕ".

Όσοι πλήρωσαν την εισφορά μπορούν να διεκδικήσουν την επιστροφή των χρημάτων τους.
Τις προσεχείς ημέρες θα ενημερωθείτε για το που θα μπορείτε να απευθυνθείτε για την διεκδίκηση των χρημάτων σας.

attikanea
ΠΗΓΗ
The administrator has disabled public write access.

ΧΑΡΑΤΣΙ ΔΕΗ 23 May 2013 13:07 #45

ΜΗ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ !!! ΒΑΔΙΖΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥΣ !www.triklopodia.gr/2013/05/blog-post_498...c4644329567867552973
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.071 seconds