Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: επιτοκια στην κυπρο

Απ: επιτοκια στην κυπρο 06 Apr 2012 04:14 #10

  • Σονια
  • Σονια's Avatar
antonios wrote:
koukou wrote:
γεια σας παιδια εχω μια προθεσμιακή στην κυπρο τρ. κυπρου 200,000 και λιγη σε λιγες μερες
ηθελα να ρωτήσω αν καποιος φιλος γνωριζει ποια ειναι τα επιτοκια
αυτοι μου ειπαν οτι θα μου πουν το καινούργιο επιτόκιο οταν ληξουν
γιαυτο ρωτάω αν καποιος γνωριζει να με ενημερωση που να ξερω να διαπραγματευτώ
γνωριζω οτη οπως και στην ελλαδα στα μεγαλα ποσα τα επιτοκια δεν ειναι στανταρ ειναι οπου σε ποιασουν
για 120.000 μου εδωσαν 4% εξαμηνο πριν 5 μερες.


Συγνωμη υπαρχει καποιος λογος να μην επιλεξει κανεις την Privat που δινει τοσο μεγαλυτερα επιτοκια;
The administrator has disabled public write access.

Απ: επιτοκια στην κυπρο 06 Apr 2012 14:24 #11

  • GIANNHS
  • GIANNHS's Avatar
ΓΙΑ 200000 Η ΓΙΑ 120000 ΕΙΠΕ?ΤΩΡΑ ΑΜΕΣΩΣ ΣΕ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ :P
The administrator has disabled public write access.

Απ: επιτοκια στην κυπρο 08 Apr 2012 21:23 #12

  • Σονια
  • Σονια's Avatar
Βρε παιδια και αλλη μια ερωτηση.
Εστω οτι βαζω ενα καλουτσικο ποσο στην Privat,Κυπρου. Πως παιρνω (εισπρατω) την 'μηνιαια καταβολη τοκων' ; :dry:
The administrator has disabled public write access.

Απ: επιτοκια στην κυπρο 16 Apr 2012 18:56 #13

  • ξενος στο τοπο μου
  • ξενος στο τοπο μου's Avatar
για 60000ευρω ξερει κανεις επιτοκια 3μηνης στη Κυπρου στην Κυπρο?
The administrator has disabled public write access.

Απ: επιτοκια στην κυπρο 16 Apr 2012 21:07 #14

  • antonios (antonakis)
  • antonios (antonakis)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗ ΕΝΩΣΕΙ
  • Posts: 199
  • Thank you received: 8
  • Karma: 0
ξενος στο τοπο μου wrote:
για 60000ευρω ξερει κανεις επιτοκια 3μηνης στη Κυπρου στην Κυπρο?
τον ιανουαριο για 120.000 6μηνο μου εδωσαν 4%.
The administrator has disabled public write access.

Απ: επιτοκια στην κυπρο 16 Apr 2012 21:47 #15

η laiki bank δινει καλύτερα επιτόκια ( είναι η πρώην μαρφιν ). Μπεσ στο σάιτ της www.laiki.com και δες τι έχει
Last Edit: 16 Apr 2012 21:48 by ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (DIMITRIOS).
The administrator has disabled public write access.

Απ: επιτοκια στην κυπρο 21 Apr 2012 22:40 #16

  • lilh
  • lilh's Avatar
κανεις για τραπεζα κυπρου επιτοκια?60000ευρω τριμηνο οχι μεγαλυτερο διαστημα..ειναι κανεις που θα τα παρει απ τη κυπρο για καποιο λογο? ακουτε τιποτα ρε παιδια??
The administrator has disabled public write access.

Απ: επιτοκια στην κυπρο 21 Apr 2012 23:53 #17

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
Και εγω στην Κυπρο ταχω αλλασκεφτομαι να τα επαναπατρισω αν δωσουν κανενα κινιτρο και τα επιτοκια εδω μεινουν γυρω στο 6 -6,5% στην Ελλαδα και στην Κυπρο 4-4,25%.Θα περιμενω μεχρι τισ εκλογες.Δυστυχως εκει δεν μου δινουν τιποτα αξιολογο για μηνα διμηνο.Θελουν 3μηνα.Εξαλου μοιριζει και εκει μπαρουτι και δεν αισθανομαι ασφαλης και εκει.Βλεπε Αραβικες χωρες και κυριως Συρια που ντε και καλαθελουν να διωζουν τον Ασαντ.Μου θυμιζει Ιρακ η ολη ιστορια και οι αλλεπαλληλες καθημερινες αναφορες στην ΟΠΟΙΑ κατασταση εκει.Προετοιμαζουν την κοινη γνωμη.Αλλα τωρα η σταση της Ρωσιας δεν μαρεσει και πολυ.Θα περιμενω μεχρι της εκλογες εδω κα θα δω.
The administrator has disabled public write access.

Απ: επιτοκια στην κυπρο 22 Apr 2012 01:10 #18

  • anvnymous
  • anvnymous's Avatar
μια φιλικη συμβουλη και διαπιστωση:

ο επαναπατρισμος ειναι η χειροτερη λυση, εδω εχει κηρυχτει πολεμος χωρις προηγουμενο, θα μας πιουν το αιμα τον επομενο καιρο..εχει καταλαγιασει το κλιμα και δεν μιλανε για το τι ερχεται μετα τις εκλογες... και 20% να εδιναν οι ελληνικες τραπεζες δε θα τα ξαναεφερνα στη πιο τοξικη πειραματοζωοχωρα του κοσμου.. Η αληθεια ειναι οτι ειναι εκρυθμη και η κατασταση στη Κυπρο την εβγαλαν 1η στη λιστα των υποψηφιων χωρων για χρεωκοπια, και απορω αντλει αυτη τη στιγμη φυσικο αεριο και δεν αναπτυσσεται??εχει κανει συμμαχια με ρωσους και εβραιους... τι να πω.. μαλλον πρεπει να τα παω στο καναδα να εχω το κεφαλι μου ησυχο.. επισης σε ελληνικη χρεωκοπια θα κλονιστει ισως ανεπανορθωτα και η κυπριακη οικονομια και επισης το ευρω θα πεσει στον αδη..

καλο βραδυ παιδια...να ναι καλα το σαιτ του τσιγκ που προβληματιιζομαστε και συζηταμε να ανοιγουν τα ματια μας...γιατι η τηλεοραση......κανει τυν κοσμο ζομπι!!
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.059 seconds