Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: ΦΟΡΟΚΑΡΤΑ

Απ: ΦΟΡΟΚΑΡΤΑ 13 Oct 2011 14:51 #10

  • miou
  • miou's Avatar
Εγω πηρα καρτα αποδειξεων και θεωρω οτι ειναι αρκετα καλη. Μπορει να συνδεθεις στην ιστοσελιδα της ΓΓΠΣ και βλεπεις τι αποδειξεις εχεις καταχωρησει. Στην φορολογικη δηλωση θα μπορεις να προσθεσεις και απλες αποδειξεις. Το μονο αρνητικο ειναι οτι απο την καρτα δεν μπορεις να βγαλεις αποδειξεις!!! Επισης η καρτα μπορει να καταχωρησει αποδειξη μονο σε καταστηματα που εχουν συσκευη που μπορει να πληρωσεις μς visa, mastercard κλπ.
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΦΟΡΟΚΑΡΤΑ 13 Oct 2011 15:44 #11

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
να ρωτήσω κάτι φίλε μου, είναι σίγουρο ότι όποια επιχείρηση έχει μηχάνημα για visa κ.λπ. τη δέχεται την κάρτα? γιατί είχα ακολύσει ότι ακόμη και αυτά τα μηχανήματα θέλουν ενημέρωση, ισχύει?
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΦΟΡΟΚΑΡΤΑ 13 Oct 2011 15:51 #12

  • miou
  • miou's Avatar
Δεν το εχω τσεκαρει ακομη γιατι προσφατα την πηρα. θα το τσεκαρω στις επομενες αγορες μου σε μαρινοπουλο η καρφουρ.
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΦΟΡΟΚΑΡΤΑ 13 Oct 2011 17:51 #13

  • nik
  • nik's Avatar
isxiei ego kai se carefour kai se kafe estiatoria pou dokimasa den eixan allaxei ta mixanakia

pos kai eipan oti perimenoun apo tin trapeza na tous enimerosei kai na to kanoun
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΦΟΡΟΚΑΡΤΑ 13 Oct 2011 23:41 #14

  • irene
  • irene's Avatar
Τι χαρτια ζητανε για να στην δωσουν???
Την παιρνεις αμεσως???
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΦΟΡΟΚΑΡΤΑ 14 Oct 2011 10:20 #15

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
Δεν χρειάζεται τίποτα. Δεν σου ζητάνε ουτε το όνομά σου.
The administrator has disabled public write access.

ΦΟΡΟΚΑΡΤΑ 21 Mar 2016 00:30 #16

Πήγα την προηγούμενη βδομάδα σε 3-4 τραπεζικά υποκαταστήματα της γειτονιάς μου για να βγάλω την επονομαζόμενη κάρτα αποδείξεων (φοροκάρτα) αλλά τζίφος , μου είπαν πως είχε βγει μια παρτίδα και τώρα τελείωσε (δεν ξαναβγάλαν άλλες ) και πως δεν έχουν άλλες σε απόθεμα και μονο αν βρω σε κανα άλλα υποκατάστημα.

Γνωρίζει κανεις κανα υποκατάστημα τράπεζας που να έχει ακόμα ... κυρίως για Θεσσαλονίκη ενδιαφέρομαι.
The administrator has disabled public write access.

ΦΟΡΟΚΑΡΤΑ 21 Mar 2016 12:29 #17

  • ermakos
  • ermakos's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 789
  • Thank you received: 180
  • Karma: 12 (1)
Κάποτε ειχε βγει μια μεγάλη παρτίδα και τότε τις δίνανε 5-5.. Κανένας δε τις χρησιμοποίησε. Με τα νέα μέτρα δε ξέρω αν ισχύει αυτή η κάρτα. Πχ να πληρώνεις μετρητά και να στα περνάνε εκεί.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.087 seconds