Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Γνώμες, κριτικές και εμπειρίες για τράπεζες ή τραπεζικά προϊόντα.
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Απαραίτητη προσκόμιση...

Απαραίτητη προσκόμιση... 07 Dec 2012 20:21 #10

  • NikosP
  • NikosP's Avatar
Αφου το κράτος είναι ανίκανο να καταπολεμήσει τη διαφθορά και την φοροδιαφυγή, το ρόλο της αστυνομίας ανέλαβαν οι τράπεζες. Ελατε κόσμε να δείτε το Γερμανικό προτεκτοράτο "η Ελλάς" και όποιος αντιδρά ειναι παρανοικός :sick:
The administrator has disabled public write access.

Απαραίτητη προσκόμιση... 13 Dec 2012 01:55 #11

  • Σονια
  • Σονια's Avatar
Παιδια και εγω σημερα πηρα αυτην την ειδοποιηση (με συστημενο γραμμα απο την Εμπορικη Τραπεζα) .
Ειναι ο μοναδικος τραπεζικος λογαριασμος που εχω και εχει μεσα 0,000 ευρω. :woohoo:
Το στελνουν οπου ναναι ;
The administrator has disabled public write access.

Απαραίτητη προσκόμιση... 13 Dec 2012 12:20 #12

  • NikosP
  • NikosP's Avatar
Να μην το στείλει κανένας. Τι θα κάνουν; Θα ακυρώσουν όλους τους λογαριασμούς των πελατών τους; αντισταθείτε στη χούντα της συμμορίας του € με όποιον τρόπο μπορείτε :angry:
The administrator has disabled public write access.

Απαραίτητη προσκόμιση... 13 Dec 2012 13:05 #13

  • Φιλοχρήματος
  • Φιλοχρήματος's Avatar
Ρε παιδιά, εμένα μου ζήτησαν 3 εκκαθαριστικά (κοινός λογαριασμός με 3 συνδικαιούχους) για να κλείσω ένα λογαριασμό καταθέσεων στην Πειραιώς !!!!
The administrator has disabled public write access.

Απαραίτητη προσκόμιση... 13 Dec 2012 13:43 #14

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
Nα δω ποιος θα αφησει τα λεφτα του στις τραπεζες μετα απο το κυνιγιτο οσων εχουν ακομα μια δεκαρα .Μας φακελωνουν παντου για να μας τα παρουν.Οπου και ναναι .Εντος και εκτος Ελλαδος.Αφου ξεπατωσαν οσους εχουν ακινητα τωρα θα τα παρουν απο τους καταθετες.Εδω μιλαμε για μεγαλη σπειρα.ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ 8-10 ΦΟΡΕΣ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΑΝ.Και μην μου πειτε παλυ για τον ΣΥΡΙΖΑ γιατι αυτα τα κανει ο ΣΑΜΑΡΑΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΚΟΥΒΕΛΗΣ....Να τα παρους και απο τις ΟFF SHORE που εχουν ΔΙΣ και μετα ας ασχολειθουν με αυτους που εχουν τα 100000 και διακοσια χιλιαρικα μετα απο τοσα χρονια δουλειας...ειμαι 55 χρονων και δουλευω σαν το σκυλι απο τα 13 μου.Ουτε συνταξη δεν θα παρω απο αυτους τους αλητες που με υποχρεωναν να δινω τοσα χρηματα απο τον μισθο μου ,χωρια την εφορια στο τελος του χρονου.ΤΟΥΣ ΣΥΧΑΙΝΟΜΑΙ.ΑΣ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΥΡΩ,ΑΣ ΕΡΘΗ Ο ΤΣΙΠΡΑΣ Η ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΚΕΡΑΤΑΣ ΘΕΛΕΙ.ΑΥΤΟΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΒΑΛΤΟΙ ΚΑΙ ΔΟΣΙΛΟΓΟΙ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ.....ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΒΟΛΕΜΕΝΟΙ.ΘΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΟΛΑ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ????
The administrator has disabled public write access.

Απαραίτητη προσκόμιση... 16 Dec 2012 15:04 #15

  • Καράντη Μαρία (cross)
  • Καράντη Μαρία (cross)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • "χωρίς εμού ου δύνασθε ποιείν ουδέν" Ιωάννην 15:5
  • Posts: 13132
  • Thank you received: 1249
  • Karma: -29 (-1)
Τέρμα!

Θα πάω και τα ψιλά που έχω ανοιχτά στην Ελβετία.

Εδώ γίνεται επικίνδυνη η κατάσταση...
Σταυρός ο φύλαξ πάσης της Οικουμένης,
Σταυρός η ωραιότης της Εκκλησίας,
Σταυρός βασιλέων το κραταίωμα,
Σταυρός πιστών το στήριγμα,
Σταυρός Αγγέλων η δόξα και...
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Optimus (optimus)

Απαραίτητη προσκόμιση... 17 Dec 2012 02:28 #16

  • Optimus (optimus)
  • Optimus (optimus)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 588
  • Thank you received: 61
  • Karma: -3 (-86)
Ανώνυμος wrote:
Nα δω ποιος θα αφησει τα λεφτα του στις τραπεζες μετα απο το κυνιγιτο οσων εχουν ακομα μια δεκαρα .Μας φακελωνουν παντου για να μας τα παρουν.Οπου και ναναι .Εντος και εκτος Ελλαδος.Αφου ξεπατωσαν οσους εχουν ακινητα τωρα θα τα παρουν απο τους καταθετες.Εδω μιλαμε για μεγαλη σπειρα.ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ 8-10 ΦΟΡΕΣ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΑΝ.Και μην μου πειτε παλυ για τον ΣΥΡΙΖΑ γιατι αυτα τα κανει ο ΣΑΜΑΡΑΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΚΟΥΒΕΛΗΣ....Να τα παρους και απο τις ΟFF SHORE που εχουν ΔΙΣ και μετα ας ασχολειθουν με αυτους που εχουν τα 100000 και διακοσια χιλιαρικα μετα απο τοσα χρονια δουλειας...ειμαι 55 χρονων και δουλευω σαν το σκυλι απο τα 13 μου.Ουτε συνταξη δεν θα παρω απο αυτους τους αλητες που με υποχρεωναν να δινω τοσα χρηματα απο τον μισθο μου ,χωρια την εφορια στο τελος του χρονου.ΤΟΥΣ ΣΥΧΑΙΝΟΜΑΙ.ΑΣ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΥΡΩ,ΑΣ ΕΡΘΗ Ο ΤΣΙΠΡΑΣ Η ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΚΕΡΑΤΑΣ ΘΕΛΕΙ.ΑΥΤΟΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΒΑΛΤΟΙ ΚΑΙ ΔΟΣΙΛΟΓΟΙ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ.....ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΒΟΛΕΜΕΝΟΙ.ΘΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΟΛΑ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ????

O Τσίπρας και η Χρυσή Αυγή δεν μπαίνουν στον ίδιο τορβά. Ακόμα δεν τελειώσανε οι τελευταίες εκλογές, τι θέλετε;;;;
Τι περιμένατε δηλαδή να έρθει να κάνει η ΝΔ; Να δώσει γη και ύδωρ; Το ΠΑΣΟΚ μεταμφιεσμένο είναι.

Άντε ευτυχώς ξεμπερδέψαμε απο ανώνυμους κάθε διαλογής...
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.068 seconds