Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Γνώμες, κριτικές και εμπειρίες για τράπεζες ή τραπεζικά προϊόντα.

TOPIC: FBB ασφαλής???

FBB ασφαλής??? 08 Apr 2013 20:12 #28

  • El_Malak
  • El_Malak's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 910
  • Thank you received: 373
  • Karma: 33 (2)
Αυτό με τους κήπους μην το λέτε συνέχεια γιατί στο τέλος οι Αλβανοί αντί να μπαίνουν στα σπίτια με όπλα για να κλέψουν, θα έρχονται τη νύχτα και θα σκάβουν στους κήπους.
The administrator has disabled public write access.

Re: FBB ασφαλής??? 09 Apr 2013 01:00 #29

  • makper
  • makper's Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 1747
  • Thank you received: 202
  • Karma: -8 (-195)
Εγω αυτο περιμενω. Ξερεις τι χορταρι εχει μαζευτει εξω; Αντε κατσε βγαλτο... :lol:

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
The administrator has disabled public write access.

FBB ασφαλής??? 12 Apr 2013 03:05 #30

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
El_Malak wrote:
Αυτό με τους κήπους μην το λέτε συνέχεια γιατί στο τέλος οι Αλβανοί αντί να μπαίνουν στα σπίτια με όπλα για να κλέψουν, θα έρχονται τη νύχτα και θα σκάβουν στους κήπους.

Μα, δεν ξέρεις την ιστορία με το Μωχάμεντ που ζούσε σε ένα σπιτάκι στη Νέα Υόρκη, και το γυιό του που γύρισε στην Παλαιστίνη, και τις πατάτες που δεν μπορούσε να φυτέψει?
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.

FBB ασφαλής??? 26 Apr 2013 12:06 #31

  • kostas02
  • kostas02's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 15
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0
Καλημέρα, επανέρχομαι στο θέμα έπειτα από την σημερινή είδηση www.euro2day.gr/news/economy/124/articles/773620/Article.aspx . Τι έχετε ακούσει για την άυξηση στην FBB ; Εάν τελικά δεν ολοκληρωθεί η αύξηση υπάρχει ενδεχόμενο να χάσω τα χρήματα μου; Ήδη έχω μία προσθεσμιακή που λήγει ιανουάριο 2014 και είμαι κάτω από 100κ
The administrator has disabled public write access.

FBB ασφαλής??? 26 Apr 2013 18:26 #32

Ισχύει αυτό για τα μέσα Ιουνίου?

www.bankingnews.gr/bank-insider/item/885...84%CF%89%CE%BD-cocos
The administrator has disabled public write access.

FBB ασφαλής??? 26 Apr 2013 19:12 #33

πρώτη φορά διαβάζω τον όρο "ξαφνικός θάνατος" για τράπεζα και δεν νομίζω να προβλέπεται τέτοια διαδικασία στο ελληνικό μνημόνιο....αντίθετα, ακούμε δεν κινδυνεύει ούτε ένα ευρώ από τις καταθέσεις [ασφαλισμένες - ανασφάλιστες] και ότι το ελληνικό τραπεζικό σύστημα ισχυροποιείται, τουλάχιστον αυτά λέει ο Προβόπουλος....

προσοχή....αναφέρομαι στο χρονικό διάστημα της ανακεφαλαιοποίησης....
The administrator has disabled public write access.

FBB ασφαλής??? 28 Apr 2013 15:45 #34

  • spirosg
  • spirosg's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 5
  • Karma: 0
Εγω πηγα στη FBB στο καταστημα αμαρουσιου και μου ειπαν "επειδη το επιτοκιο ειναι αρκετα υψηλο ειναι υποχρεωτικο ενα προγραμμα ασφαλειας κοστους 100 ευρω" το χρονο περιπου , αυτο γιατι δεν το γραφετε στο site του ειπα και ερχομαι τσαμπα. Μου ειπαν γιαυτο ειμαστε εμεις εδω για να εμημερωνουμε τον κοσμο. Τους ευχαριστησα για την ενημερωση και την εκανα.
The administrator has disabled public write access.

FBB ασφαλής??? 28 Apr 2013 16:11 #35

spirosg wrote:
Εγω πηγα στη FBB στο καταστημα αμαρουσιου και μου ειπαν "επειδη το επιτοκιο ειναι αρκετα υψηλο ειναι υποχρεωτικο ενα προγραμμα ασφαλειας κοστους 100 ευρω" το χρονο περιπου , αυτο γιατι δεν το γραφετε στο site του ειπα και ερχομαι τσαμπα. Μου ειπαν γιαυτο ειμαστε εμεις εδω για να εμημερωνουμε τον κοσμο. Τους ευχαριστησα για την ενημερωση και την εκανα.

:laugh: Το'χουν κάνει ακριβώς το ίδιο κι εμένα!
Απλά πήγαινε σε άλλο κατάστημα, δε θα'χεις πρόβλημα...

(Πάρε βέβαια κι ένα τηλέφωνο πριν, για σιγουριά)
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: spirosg

FBB ασφαλής??? 28 Apr 2013 16:16 #36

Ναι , έχουν κάτι ασφαλιστικά που τα λανσάρουν οι υπάλληλοι...αλλά για εξασφάλιση καταθέσεων δεν το έχω ακούσει και συνεργάζομαι με τη τράπεζα πάνω από 4 χρόνια...
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: spirosg
Time to create page: 0.070 seconds