Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Γνώμες, κριτικές και εμπειρίες για τράπεζες ή τραπεζικά προϊόντα.

TOPIC: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗΝ PROTON BANK

Απ: PROTON 15 Sep 2011 23:53 #82

  • sole
  • sole's Avatar
την καθε λαλακια που γραφει ο καθε ενας σε τυχαια φορουμ θε την μεταφερουμε εδω?ελεος πτηνα μου ελεος. πρεπει να υπαρχει υπευθυνοτητα σε οτι γραφουμε η μεταφερουμε τετοιες δυσκολες εποχες
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗΝ PROTON BANK 16 Sep 2011 02:45 #83

  • dimitrispat
  • dimitrispat's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 11
  • Karma: 0 (-1)
Καλα ρε και σεις χαλαρωστε. Επειδη μου εκανε εντυπωση, το περασα εδω. Δεν παει να πει πως συμμεριζομαι αυτα που γραφει. Μου φανηκε αρκετα υπερβολικο κ ηθελα να ακουσω κ τη γνωμη κανενος που συνεργαζεται με την Proton.
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗΝ PROTON BANK 16 Sep 2011 11:34 #84

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
Εγώ συνεργάζομαι με την PROTON 4 χρόνια.Ποτέ δεν αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα.Συγκεκριμένα με το κατάστημα της Ν.Ιωνίας.Τα παιδιά είναι εξυπηρετικά και κάνουν ό,τι μπορούν για ένα καλύτερο επιτόκιο σε προθεσμιακές.Τη συστείνω ανεπιφύλακτα!
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗΝ PROTON BANK 16 Sep 2011 11:57 #85

  • ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΟΣ ΚΑΤΑΘΕΤΗΣ
  • ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΟΣ ΚΑΤΑΘΕΤΗΣ's Avatar
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΚΑΤΑΘΕΤΗ ΤΗΣ PROTON BANK. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ PROTON ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ OMEGA BANK ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΟ ΕΠΙΤΟΚΙΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΤΗ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ.
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗΝ PROTON BANK 16 Sep 2011 16:24 #86

  • boris
  • boris's Avatar
Κυριοι το πραγμα ειναι απλουστατο,αν δεν μπορει η οποια τραπεζα να εξυπηρετησει τον καταθετη της,τοτε το προβλημα ειναι αυτοματως του συστηματος,μικρη σημασια εχει αν την λενε ΠΡΟΤΟΝ η ΕΤΕ,γι'αυτο πρσεφερθησαν οι 4 τραπεζες να συμετασχουν σε ομολογιακο για βοηθεια στην ΠΡΟΤΟΝ,ουσιαστικα βοηθανε την ομαλη λειτουργια του τραπεζικου συστηματος στην Ελλαδα.
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗΝ PROTON BANK 02 Oct 2011 22:14 #87

  • afta
  • afta's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 1
  • Karma: 0
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗΝ PROTON BANK 03 Oct 2011 00:55 #88

  • bk
  • bk's Avatar
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗΝ PROTON BANK 03 Oct 2011 09:55 #89

  • mples
  • mples's Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 181
  • Thank you received: 12
  • Karma: 0 (9)
κατά τα άλλα θα έκλεινε και θα έχαναν τα λευτα τους οι καταθέτες που είναι οι παπαγάλοι τώρα ?
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗΝ PROTON BANK 05 Oct 2011 12:01 #90

Παλι καλα που υπαρχει(για ποσο ακομα...)η PROTON BANK και βλεπουμε επιτοκια της προκοπης...
Γιατι ολες οι αλλες δινουν μεγαλα επιτοκια αλλα μονο οταν δανειζουν...(λησταρχοι του συστηματος)...
Συνεργαζομαι μαζι της(καταστημα Γλυφαδας) απο το 2006(τοτε Omega Bank) και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος και με τα επιτοκια και με την προσωπικη εξυπηρετηση(οπως και οι γνωστοι μου που τους την εχω συστησει).

Γεια σου ρε Κατερινα...την καλημερα μου!
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.061 seconds