Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Γνώμες, κριτικές και εμπειρίες για τράπεζες ή τραπεζικά προϊόντα.

TOPIC: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗΝ PROTON BANK

Απ: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗΝ PROTON BANK 30 Jul 2011 19:16 #10

  • α
  • α's Avatar
Vivere Perneicolosamente wrote:
Το θέμα με την PROTON έσκασε ΠΣΚ...

Την Παρασκευή ίσως κάποιοι με μεγάλο χαρτοφυλάκιο έδωσαν ανοιχτή πώληση και έσπασαν προθεσμιακές.

Τυχαίο? Δεν νομίζω...



Οσοι έχετε μετοχές, τον ήπιατε...Οσοι καταθέτες, καλή δύναμη, μπορεί να την σκαπουλάρετε.

η μετοχη ειχε ραλυ,εχει θεμα
οι καταθετες ομως δεν εχουν κανενα θεμα
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗΝ PROTON BANK 30 Jul 2011 19:23 #11

  • Papagalistatos
  • Papagalistatos's Avatar
Προσοχή στα παπαγαλάκια. Υπάρχουν sites που έθαψαν το θέμα, ούτε αναφορά, ούτε κουβέντα.
Άλλα sites λυσάξανε στην προπαγάνδα ότι "η ΤτΕ εγγυάται τη σταθερότητα της Proton Bank" και άλλα κουλά.

Το γεγονός είναι ότι κάποιο θα χάσουν τον ύπνο τους μέχρι τη Δευτέρα το πρωϊ για διαφορά επιτοκίου 1% !
Εγώ ο χαζός που έμεινα στην Εθνική, θα περάσω τζάμι στο Αγκίστρι με το ιστιοπλοϊκό, ψάρεμα και μπύρες.

Καλά κέρδη, μάγκες!
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗΝ PROTON BANK 30 Jul 2011 19:39 #12

  • ΑΝΩΝΥΜΟΣ
  • ΑΝΩΝΥΜΟΣ's Avatar
ΕΓΩ ΤΡΙΤΗ ΕΧΩ ΛΗΞΗ ΣΤΗΝ ΑΛΦΑ 100000 ΜΕ 4,10 ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ ΚΑΡΦΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΤΟΝ 12ΜΗΝΟ ΜΕ 7ΑΡΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ hg
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗΝ PROTON BANK 30 Jul 2011 19:44 #13

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
Σιγά μωρε ποιος θα χάσει τον ύπνο του ?

Καλη η Εθνικη για τους συντηρητικούς, καλή και η Proton για όσους θέλουν μικρή τράπεζα και καλύτερο επιτοκιο.

Γενικά αν ειναι κανείς αγχωτικός θα μπορεί να χάνει τον ύπνο του με ψύλου πήδημα δεν χρειάζεται και πολλά. Και στην Εθνική πάλι θα τον χάνει με όσα διαβάζει γενικώς στην εφημερίδες.
Οποιος έχει την μύγα δεν γλιτώνει το άχχος ότι και να κανει
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗΝ PROTON BANK 30 Jul 2011 19:52 #14

  • a
  • a's Avatar
Papagalistatos wrote:
Προσοχή στα παπαγαλάκια. Υπάρχουν sites που έθαψαν το θέμα, ούτε αναφορά, ούτε κουβέντα.
Άλλα sites λυσάξανε στην προπαγάνδα ότι "η ΤτΕ εγγυάται τη σταθερότητα της Proton Bank" και άλλα κουλά.

Το γεγονός είναι ότι κάποιο θα χάσουν τον ύπνο τους μέχρι τη Δευτέρα το πρωϊ για διαφορά επιτοκίου 1% !
Εγώ ο χαζός που έμεινα στην Εθνική, θα περάσω τζάμι στο Αγκίστρι με το ιστιοπλοϊκό, ψάρεμα και μπύρες.

Καλά κέρδη, μάγκες!
KALO ΤΟ ΑΓΓΙΣΤΡΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΡΙΞΕ Η ΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΧΕΙ ΤΣΑΜΠΑ?
τουλαχιστον να ξερουμε τι λεμε,
εσυ χανεις ,ασε εμας να ρισκαρουμε
καλες διακοπες παντως εστω και στο Αγγιστρι
Εγω με 7% απο ΠΡΟΤΟΝ θα μαω Τζαμαικα:P
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗΝ PROTON BANK 30 Jul 2011 20:03 #15

  • ΑΝΩΝΥΜΟΣ
  • ΑΝΩΝΥΜΟΣ's Avatar
ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΣΑΝ ΤΟ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΤΟΝ ΟΧΙ 7% ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ 3%
The administrator has disabled public write access.

PROTON BANK Ή Π..ΤΣΑ BANG? 30 Jul 2011 22:39 #16

  • ΑΝΩΝΥΜΟΣ
  • ΑΝΩΝΥΜΟΣ's Avatar
ΑΝΩΝΥΜΟΣ wrote:
ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΣΑΝ ΤΟ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΤΟΝ ΟΧΙ 7% ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ 3%[/quote

Ο σκαφάτος καλά τα λέει, ούτε με 10% δεν πάω σε τέτοιες ρεταλοτράπεζες, να τρέχω και να μην φτάνω όταν σκάσει!

Π...σα κανονική και να μην ξέρεις και πότε θα την φας!
The administrator has disabled public write access.

Απ: PROTON BANK Ή Π..ΤΣΑ BANG? 30 Jul 2011 22:43 #17

  • P*&TSA BANK H PROTON!
  • P*&TSA BANK H PROTON!'s Avatar
[quote="Ο σκαφάτος καλά τα λέει, ούτε με 10% δεν πάω σε τέτοιες ρεταλοτράπεζες, να τρέχω και να μην φτάνω όταν σκάσει!

Π...σα κανονική και να μην ξέρεις και πότε θα την φας![/quote]

Έτσι, Ετσι, Βεντούζα!!
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗΝ PROTON BANK 30 Jul 2011 23:58 #18

  • magnet
  • magnet's Avatar
Aν θελήσετε να ενημερωθείτε σωστά και έχετε τη δυνατότητα να συνδυάζεται πληροφόρηση από διαφορετικές πηγές και να κρίνετε αντικειμενικά, θα διαπιστώσετε ότι ο Προβόπουλος καλά έπραξε και ότι έκανε, το έκανε για να σταθεροποιήσει τη PROTON και να τη διαφυλάξει από τη τριγωνική συναλλαγή με την ΑLAPIS (δάνειο που μέχρι στιγμής εξυπηρετείται κανονικά).....τη Δευτέρα η proton δεν θα έχει πρόβλημα (ακόμη κι αν κάποιοι χάσουν την ψυχραιμία τους) και μάλιστα οι προοπτικές της θα είναι θετικότερες απ' ότι ήταν την προηγούμενη εβδομάδα.....μικρή, ελάχιστη η πιθανότητα εμπλοκής....σχεδόν μηδενική

Κοιμηθείτε όλοι κανονικά και διασκεδάστε στο ξύπνιο σας.....:lol:

www.euro2day.gr/news/enterprises/122/art.../650911/Article.aspx
Last Edit: 31 Jul 2011 00:04 by Ο Τσιγκούνης (T$ig). Reason: Χρήση ( αντί [
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.084 seconds