Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Τράπεζες που ανοίγουν λογαριασμούς κατάθεσης χωρίς την ανάγκη φυσικής παρουσίας tsig.gr/foreign-bank-deposits/online

TOPIC: ΑΝΟΙΓΜΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ

Re:Re:Re:Re:ΑΝΟΙΓΜΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ 12 Oct 2015 13:06 #118

  • George (geo821)
  • George (geo821)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 963
  • Thank you received: 190
  • Karma: 19
Johan (larry) wrote:
George (geo821) wrote:
"Ασφαλέστερες" έστω, αν όχι "καλύτερες". Το ιδιο είναι...Κακώς παίζεις με τις λέξεις.

Eγω δε παιζω με τις λεξεις. Ειμαι σαφης και συγκεκριμενος. Μηπως να κανεις κι εσυ το ιδιο?

George (geo821) wrote:
Η μείωση/αύξηση του κάρμα δεν είναι ούτε απειλητική ούτε ανταποδωτική. Συγγνώμη που το φτωχό μυαλό σου το βλέπει έτσι... Καλή τύχη με τα CC των ασφαλών ελληνικών τραπεζών! Πες μου ποτε έχεις γενέθλια να σου πάρω δώρο και μια καινούρια κουβέρτα... Στο χωριό μου λένε: Οποιον κοιμάται, δεν τον ξυπνάς. Τον σκεπάζεις!!!

Συνεχιζεις τους χαρακτηρισμους.... φτωχο μυαλο και ειρωνιες.
Υπαρχουν καλυτεροι τροποι να απαξιωσεις καποιον, αυτοι που χρησιμοποιεις ειναι απαρχαιωμενοι :cheer:

Φυσικα και δεν ειναι απειλητικη, δειχνει ομως το ποιόν και το χαρακτηρα του αποστολεα: Βαζει αρνητικο καρμα σε καποιον μονο και μονο επειδη δε θελει να καταθεσει σε διαδικτυακη τραπεζα του εξωτερικου.
Καποιο αλλο μελος μου βαζει συνεχεια αρνητικο καρμα(14 μεσα σε τρεις μηνες) επειδη διαφωνουμε πολιτικα.
Παντα ανταποδιδω τα αδικα καρμα. Πιστευω οτι κι εσυ το ιδιο θα εκανες.
Τελος, δε θεωρω ασφαλεις τις ελληνικες τραπεζες, πουθενα δεν εγραψα κατι τετοιο.

George (geo821) wrote:
Εξάλλου ο καθένας κάνει τις επιλογές του και λούζεται τις συνέπειες σε βάθος χρόνου. Αυτό που με απασχολεί είναι που βλέπω ανθρώπους με τέτοια σκέψη που πάνε και ψηφίζουν κιολας...Και αυτές οι συνέπειες είναι βαριές για όλους μας.... Βλέπεις που έχουμε καταντήσει...

Ακριβως φιλε, καποιοι σα κι εσενα επι 4 δεκαετιες μας εφεραν στο τελμα που ειμαστε σημερα. Ευγε!

Παρόλο που δεν απασχολεί όλο τον κόσμο και δεν έχω λόγο να το αναφέρω δημόσια, να διευκρινήσω πως αρνητικό κάρμα σου έβαλα διότι διαφωνώ παντελώς εντελώς με τον τρόπο σκέψης σου... Νομίζω αυτός είναι ο λόγος ύπαρξης του κάρμα, διαφορετικά οι διαχειριστές παρακαλώ να με ενημερώσουν. Από κει και πέρα, ουδόλως με απασχολεί το που έχεις τα λεφτά σου. Όλα τα υπόλοιπα τα αντιπαρέρχομαι για να κλείσει η συζήτηση εδώ. Αρκετά την τραβήξαμε.... Καλή συνέχεια!!
The administrator has disabled public write access.

Re:ΑΝΟΙΓΜΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ 13 Oct 2015 23:32 #119

  • opensource
  • opensource's Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 254
  • Thank you received: 55
  • Karma: -11
Παιδιά όλοι εμείς που διαβάζουμε εδώ καιγομαστε να συγκεντρωσουμε απόψεις και να μάθουμε κάτι. Πολύ καλές οι διαφορετικές απόψεις αλλά μη το φτάνουμε στα άκρα ειδικά τώρα που το καράβι βουλιάζει και χρειάζονται όλοι!
The administrator has disabled public write access.

Re:Re:Re:Re:ΑΝΟΙΓΜΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ 14 Oct 2015 05:31 #120

  • Johan (larry)
  • Johan (larry)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 545
  • Thank you received: 46
  • Karma: -6
George (geo821) wrote:
Παρόλο που δεν απασχολεί όλο τον κόσμο και δεν έχω λόγο να το αναφέρω δημόσια, να διευκρινήσω πως αρνητικό κάρμα σου έβαλα διότι διαφωνώ παντελώς εντελώς με τον τρόπο σκέψης σου...

Για να συμφωνησεις ή διαφωνησεις με το τροπο σκεψης μου πρεπει πρωτα να τον καταλαβεις. Εδω νομιζες οτι θεωρω ασφαλεις τις ελληνικες τραπεζες...
Αρνητικο καρμα κανονικα αξιζεις εσυ, αφου αρχισες τις ειρωνιες και τους χαρακτηρισμους επειδη δε συμφωνησα μαζι σου. Αυτο δεν ειναι επιπεδο κουβεντας.


George (geo821) wrote:
Νομίζω αυτός είναι ο λόγος ύπαρξης του κάρμα, διαφορετικά οι διαχειριστές παρακαλώ να με ενημερώσουν.

Εχω επισημανει δυο-τρεις φορες στο διαχειριστη πως ετσι οπως λειτουργει το καρμα δεν ειναι αξιοπιστο ουτε αποτελεσματικο.
τουσκ εισαι και φαινεσαι ρε
Last Edit: 14 Oct 2015 05:32 by Johan (larry).
The administrator has disabled public write access.

Re:Re:Re:Re:ΑΝΟΙΓΜΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ 14 Oct 2015 08:32 #121

Johan (larry) wrote:
Εχω επισημανει δυο-τρεις φορες στο διαχειριστη πως ετσι οπως λειτουργει το καρμα δεν ειναι αξιοπιστο ουτε αποτελεσματικο.
Να επισημάνω κι εγώ ΜΙΑ φορά που ακριβώς σημείωσε (έγραψε) ο διαχειριστής αυτές τις απόψεις σου?
The administrator has disabled public write access.

ΑΝΟΙΓΜΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ 15 Oct 2015 13:38 #122

  • ermakos
  • ermakos's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 789
  • Thank you received: 180
  • Karma: 12 (1)
Ξερετε αν η www.keytradebank.be/ δίνει και καρτούλα ανάληψης ή πιστωτική ?
Last Edit: 15 Oct 2015 13:39 by ermakos.
The administrator has disabled public write access.

ΑΝΟΙΓΜΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ 15 Oct 2015 17:15 #123

  • George (geo821)
  • George (geo821)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 963
  • Thank you received: 190
  • Karma: 19
ermakos wrote:
Ξερετε αν η www.keytradebank.be/ δίνει και καρτούλα ανάληψης ή πιστωτική ?

Debit card.
Credit card μόνο σε Βέλγους residents.
The administrator has disabled public write access.

ΑΝΟΙΓΜΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ 16 Oct 2015 01:43 #124

  • ermakos
  • ermakos's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 789
  • Thank you received: 180
  • Karma: 12 (1)
Εχει καποιος ανοιξει λογαριασμό εκεί ? Ειναι οκ απο χρεώσεις προμήθειες κλπ. Τώρα με το...500ρικο θα μπορούμε να το στέλνουμε ανετα?
The administrator has disabled public write access.

ΑΝΟΙΓΜΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ 16 Oct 2015 03:52 #125

  • ermakos
  • ermakos's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 789
  • Thank you received: 180
  • Karma: 12 (1)
George (geo821) wrote:
ermakos wrote:
Ξερετε αν η www.keytradebank.be/ δίνει και καρτούλα ανάληψης ή πιστωτική ?

Debit card.
Credit card μόνο σε Βέλγους residents.

Μου απαντησαν οτι δε δινουν καρτα σε ξένους!

Καμια άλλη τράπεζα τέτοιου είδους?
Last Edit: 16 Oct 2015 16:09 by ermakos.
The administrator has disabled public write access.

ΑΝΟΙΓΜΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ 16 Oct 2015 18:34 #126

ενώ debit card βγάζουν σε όλους όσους έχουν ανοίξει λογαριασμό?
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.080 seconds