Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Διαδικασίες ανάληψης - κατάθεσης (π.χ. τραπεζικές επιταγές, valeur, "νέα κεφάλαια"), θέματα εφορίας (π.χ. πόθεν έσχες), κόστος εμβασμάτων, όροι προθεσμιακής, διευκρίνηση τραπεζικών ορών, τρόποι υπολογισμού επιτοκίων.
  • Page:
  • 1

TOPIC: Υποκαταστήματα τραπεζών που λειτουργούν απογευμα

Υποκαταστήματα τραπεζών που λειτουργούν απογευμα 04 Jan 2017 04:30 #1

  • tsarkalakos
  • tsarkalakos's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 700
  • Thank you received: 52
  • Karma: 12
καλησπέρα γνωρίζει κανείς ποια υποκαταστήματα της Εθνικής στην Αθήνα έχουν υποκαταστήματα που λειτουργούν και απογευματινές ωρες? Νομίζω στην Πανεπιστημίου λειτουργούν και απόγευμα ?

Διατηρούσα internet e-banking αλλά είχα να μπω καιρό και δεν με αφήνει με τον παλιό κωδικό μπορούν να με εξυπηρετήσουν και μέσω τηλεφώνου ή πρέπει να πάω από κάποιο υποκατάστημα ?
Εξεπλήρωσα τις στρατιωτικές μου υποχρεώσεις εις την Ελληνική Χωροφυλακή υπηρετήσας επί πενταετία με το βαθμό του Ενωμοτάρχου και απεστρατεύθην με το βαθμό του...
The administrator has disabled public write access.

Υποκαταστήματα τραπεζών που λειτουργούν απογευμα 04 Jan 2017 05:52 #2

  • sonik
  • sonik's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 1313
  • Thank you received: 310
  • Karma: 1
πριν κανεις οποιαδηποτε κινηση παρτους ενα τηλεφωνο.σιγουρα εχουν τηλεφωνο εξυπηρετησης πελατων.και ρωτα πληροφοριες γι΄αυτα που θελεις.ζητησε να μιλησεις με εκπροσωπο στο τηλεφωνο.
The administrator has disabled public write access.

Υποκαταστήματα τραπεζών που λειτουργούν απογευμα 04 Jan 2017 14:41 #3

  • Gynaika38
  • Gynaika38's Avatar
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Posts: 51
  • Thank you received: 17
  • Karma: 1
Μέσα στο Νοέμβριο 2016 άνοιξε αυτό το κατάστημα της Πειραιώς, αλλά δεν το έχω πάει να το δω.
"Σε λειτουργία το πρώτο πλήρως αυτοματοποιημένο κατάστημα στην Ελλάδα (το πρώτο e-branch, από την Τράπεζα Πειραιώς, λειτουργεί ήδη εδώ και λίγες ημέρες και βρίσκεται στη συμβολή των Λεωφόρων Αλεξάνδρας και Κηφισίας)
Λογικά αυτό θα λειτουργεί τις καθημερινές με διευρυμένο ωράριο, καθώς και το Σάββατο.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: vortex
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.060 seconds