Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Μικρο δανειο

Μικρο δανειο 10 May 2015 18:19 #1

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα του σάιτ!Τυχαία έπεσα εδώ απο αναζήτηση στο γκουγλε και είπα να κάνω ενα λογαριασμό.Λοιπον ας μπω στο θέμα μου τώρα.Σε λίγο καιρο θα μείνω μάζι με τη κοπελα μου σε δικο μας σπίτι και θέλω να αγοράσω μερικά πράγματα μια έτσι έλεγα να πάρω ενα καταναλωτικό δάνειο περιπου 1000-1500€.Τι λέτε έχω ελπίδες η πρεπει να δηλώνω κανένα τρελό ποσο?Χριστούγεννα είχα κανει καποιες αγορες απο κωτσοβολο με πλάνο δόσεων και πήρα πραγματα άξιας 400€ και στο απόκομμα που μου έδωσαν είχε ενα συμφωνητικό για καταναλωτικό δάνειο που εγκρίθηκε και αν δεν κάνω λάθος έλεγε πως το δάνειο είναι 1000€.Το λέω αυτό τη παλι απο κει θέλω να ψωνισω απλα η διαδικασια ηταν σχετικα εύκολη και αναρωτιέμαι θα είναι εξίσου εύκολη σε κάποια τράπεζα?Ευχαριστώ Πόλυ για τον χρονο σας
The administrator has disabled public write access.

Μικρο δανειο 10 May 2015 18:37 #2

  • maria (mb361)
  • maria (mb361)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 5234
  • Thank you received: 1688
  • Karma: 35 (-37)
Σήφης (Ο απενταρος) wrote:
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα του σάιτ!Τυχαία έπεσα εδώ απο αναζήτηση στο γκουγλε και είπα να κάνω ενα λογαριασμό.Λοιπον ας μπω στο θέμα μου τώρα.Σε λίγο καιρο θα μείνω μάζι με τη κοπελα μου σε δικο μας σπίτι και θέλω να αγοράσω μερικά πράγματα μια έτσι έλεγα να πάρω ενα καταναλωτικό δάνειο περιπου 1000-1500€.Τι λέτε έχω ελπίδες η πρεπει να δηλώνω κανένα τρελό ποσο?Χριστούγεννα είχα κανει καποιες αγορες απο κωτσοβολο με πλάνο δόσεων και πήρα πραγματα άξιας 400€ και στο απόκομμα που μου έδωσαν είχε ενα συμφωνητικό για καταναλωτικό δάνειο που εγκρίθηκε και αν δεν κάνω λάθος έλεγε πως το δάνειο είναι 1000€.Το λέω αυτό τη παλι απο κει θέλω να ψωνισω απλα η διαδικασια ηταν σχετικα εύκολη και αναρωτιέμαι θα είναι εξίσου εύκολη σε κάποια τράπεζα?Ευχαριστώ Πόλυ για τον χρονο σας

Καλως ηλθες στην παρεα.

Η γνωμη μου ειναι οτι το καλυτερο που εχετε να κανετε εσυ και η συντροφος σου ειναι να καθιερωσετε τον οικογενειακο σας κουμπαρα στον οποιο θα πρεπει να μπαινουν οσα μπορειτε καθε μηνα.

Αυτο - περα απο το οικονομικο αποτελεσμα - θα δυναμωσει και την σχεση σας.

Ο καθε Κωτσοβολος στηριζει τα κερδη του :

1)Στην υπερτιμολογηση αυτη καθ'αυτη των προιοντων που πουλαει.
2)Στην τοκογλυφια μεσω των καταναλωτικων δανειων.

Αν αυτο δεν σαςω απασχολει - και θελετε εδω και τωρα να αγοραζετε χωρις τις δυναμεις σας - οτι σας χρειαζεται 'η σας κανει κεφι , μπορειτε να το κανετε, αλλα θα ειστε ΜΟΝΙΜΑ ΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΡΟΦΙΚΟ-ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΜΕΛΛΟΝ...
...when the going gets tough, the tough gets going !!!

When the situation gets critical, those who aren't weak-willed, work harder and never give up.
The administrator has disabled public write access.

Μικρο δανειο 10 May 2015 19:01 #3

Καλώς σας βρήκα και ευχαριστώ για την απάντηση σας!Καταρχήν έτσι οπώς έχουν φτασει τα πραγματα εμείς η νέα γενιά θα πρεπει να υπομεινουμε το λεγόμενο χρέος περισσότερο απο τις γενιές πριν απί μας κι παει λέγοντας... Δύσκολα να σταθούμε στις δυνάμεις μας οπώς λες απο την στιγμη που ο μισθός μας είναι λιγότερος απο αυτά που θέλουμε να αγορασουμε...σαφως όλοι κοιτάνε το καλυτερο για τη οικογένεια τους άλλα για να χτισεις μια οικογένεια πρεπει να εχεις και καποιες βάσεις και δυστυχώς τώρα δεν υπαρχουν γιαυτό και κοιταω προς κάποια τράπεζα μήπως πάρω τα αναγκαία και να τα αποπληρωνω σιγά σιγά...
The administrator has disabled public write access.

Μικρο δανειο 10 May 2015 21:40 #4

  • maria (mb361)
  • maria (mb361)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 5234
  • Thank you received: 1688
  • Karma: 35 (-37)
Σήφης (Ο απενταρος) wrote:
Καλώς σας βρήκα και ευχαριστώ για την απάντηση σας!Καταρχήν έτσι οπώς έχουν φτασει τα πραγματα εμείς η νέα γενιά θα πρεπει να υπομεινουμε το λεγόμενο χρέος περισσότερο απο τις γενιές πριν απί μας κι παει λέγοντας... Δύσκολα να σταθούμε στις δυνάμεις μας οπώς λες απο την στιγμη που ο μισθός μας είναι λιγότερος απο αυτά που θέλουμε να αγορασουμε...σαφως όλοι κοιτάνε το καλυτερο για τη οικογένεια τους άλλα για να χτισεις μια οικογένεια πρεπει να εχεις και καποιες βάσεις και δυστυχώς τώρα δεν υπαρχουν γιαυτό και κοιταω προς κάποια τράπεζα μήπως πάρω τα αναγκαία και να τα αποπληρωνω σιγά σιγά...

www.tsig.gr/lang-el/forum/14-%CE%A0%CE%B...BC%CE%BF%CF%8D%C2%BB
...when the going gets tough, the tough gets going !!!

When the situation gets critical, those who aren't weak-willed, work harder and never give up.
The administrator has disabled public write access.

Μικρο δανειο 11 May 2015 20:59 #5

  • Tagaras
  • Tagaras's Avatar
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Posts: 128
  • Thank you received: 17
  • Karma: 1 (4)
φιλε Σηφη για δες εδω www.moneyonline.gr/site/ConsumerLoans/Search#results
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.054 seconds