Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Καλύτερο πακέτο λογαριασμού μισθοδοσίας

Απ: Καλύτερο πακέτο λογαριασμού μισθοδοσίας 01 Oct 2011 17:06 #10

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
Ενδιαφέρομαι κ εγώ για να ανοίξω λογαριασμό μισθοδοσίας και πράγματι της Τ Βανκ είναι η πιο συμφέρουσα λύση από πλευράς επιτοκίου (είχα μάλιστα και παλαιότερα, όταν έδινε 7% και όχι 5.5%).

Επειδή, όμως, χρησιμοποιώ πολύ την πιστωτική μου κάρτα (είτε για απευθείας αγορές, είτε για άτοκες δόσεις), ποιο μισθοδοτικό πρόγραμμα θεωρείται η καλύτερη λύση συνολικά (επιτόκιο καταθέσεων και καλές παροχές στην κάρτα, όπως π.χ. επιστροφή κ.τ.λ.) ?

Thanks !
The administrator has disabled public write access.

Απ: Καλύτερο πακέτο λογαριασμού μισθοδοσίας 01 Oct 2011 17:35 #11

Ανώνυμος wrote:
Ενδιαφέρομαι κ εγώ για να ανοίξω λογαριασμό μισθοδοσίας και πράγματι της Τ Βανκ είναι η πιο συμφέρουσα λύση από πλευράς επιτοκίου (είχα μάλιστα και παλαιότερα, όταν έδινε 7% και όχι 5.5%).

Επειδή, όμως, χρησιμοποιώ πολύ την πιστωτική μου κάρτα (είτε για απευθείας αγορές, είτε για άτοκες δόσεις), ποιο μισθοδοτικό πρόγραμμα θεωρείται η καλύτερη λύση συνολικά (επιτόκιο καταθέσεων και καλές παροχές στην κάρτα, όπως π.χ. επιστροφή κ.τ.λ.) ?

Thanks !

"Καλύτερη λύση συνολικά" δεν υπάρχει. Κάθε τράπεζα βγάζει έναν κράχτη με την ελπίδα αλιείας κορόιδων που θ'αρπάξουν και άλλα προϊόντα τους.
Οπότε αρχικά βάλε μισθοδοσία στην T-Bank. Για πιστωτική με επιστροφές, ρίξε ματιά στο "Επιστροφές καρτών" στην κορυφή τής σελίδας (εδώ πάνω) και βρες αυτό που σου ταιριάζει.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.058 seconds