Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Κινησεις τραπεζιτικων λογαριασμων μεσω web banking

Κινησεις τραπεζιτικων λογαριασμων μεσω web banking 25 Jul 2015 21:26 #37

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
Filoxrimatos wrote:
μερικά τυράκια αξίζουν το ρίσκο.
Αν σου έλεγα πόσα ταξίδια έχω κάνει τζάμπα (από συλλογή μιλίων) δεν θα το πιστέψεις.

Σε πιστεύω.
Γιατί έχω φίλο που έχει 1.600.000 μίλια με τη Delta,
και φίλη που πάει κάθε χρόνο τσάμπα μεγάλο ταξίδι με τη Lufthansa.

Για το σουπερ μέρκετ και τις κάρτες λέω εγώ, όχι για τις αεροπορικές.
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

Κινησεις τραπεζιτικων λογαριασμων μεσω web banking 25 Jul 2015 21:48 #38

  • Filoxrimatos
  • Filoxrimatos's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 882
  • Thank you received: 294
  • Karma: 18 (-1)
soto51 wrote:
Filoxrimatos wrote:
μερικά τυράκια αξίζουν το ρίσκο.
Αν σου έλεγα πόσα ταξίδια έχω κάνει τζάμπα (από συλλογή μιλίων) δεν θα το πιστέψεις.

Σε πιστεύω.
Γιατί έχω φίλο που έχει 1.600.000 μίλια με τη Delta,
και φίλη που πάει κάθε χρόνο τσάμπα μεγάλο ταξίδι με τη Lufthansa.

Για το σουπερ μέρκετ και τις κάρτες λέω εγώ, όχι για τις αεροπορικές.

Τα μίλια δεν τα κερδίζεις μόνο πετώντας, αλλά και χρησιμοποιώντας συγκεκριμένες πιστωτικές κάρτες για οποιαδήποτε αγορά (σούπερ μάρκετ, βενζίνες, ηλεκτρονικά, κτλ)
The administrator has disabled public write access.

Κινησεις τραπεζιτικων λογαριασμων μεσω web banking 25 Jul 2015 22:10 #39

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
Filoxrimatos wrote:
soto51 wrote:
Filoxrimatos wrote:
μερικά τυράκια αξίζουν το ρίσκο.
Αν σου έλεγα πόσα ταξίδια έχω κάνει τζάμπα (από συλλογή μιλίων) δεν θα το πιστέψεις.

Σε πιστεύω.
Γιατί έχω φίλο που έχει 1.600.000 μίλια με τη Delta,
και φίλη που πάει κάθε χρόνο τσάμπα μεγάλο ταξίδι με τη Lufthansa.

Για το σουπερ μέρκετ και τις κάρτες λέω εγώ, όχι για τις αεροπορικές.

Τα μίλια δεν τα κερδίζεις μόνο πετώντας, αλλά και χρησιμοποιώντας συγκεκριμένες πιστωτικές κάρτες για οποιαδήποτε αγορά (σούπερ μάρκετ, βενζίνες, ηλεκτρονικά, κτλ)

Τα ξέρω ρε! Τι νομίζεις, εμείς μπρίκια κολλάμε? Δεν παύουν να είναι "τυρακια" όμως.

Κι αυτό που έλεγα:

Τηλεφωνητής: Ευχαριστούμε που καλέσατε την Pizza Hut. Μπορώ να έχω τον ΑΜΚΑ σας παρακαλώ?

Πελάτης: Γειά, θα ήθελα να παραγγείλω μια πίτσα.

Τηλεφωνητής: Πρέπει να μου δώσετε τον ΑΜΚΑ σας πρώτα, κύριε.

Πελάτης: Χμμ.. Ναι... Μισό λεπτό... Λοιπόν ο ΑΜΚΑ μου είναι 6102049998.

Τηλεφωνητής: Ευχαριστώ κύριε Παπαδημητρίου, βλέπω ότι είστε Αλκιβιάδου 48 Αμπελόκηποι, και το τηλέφωνό σας είναι 210-7654321. Το τηλέφωνο στη δουλειά σας στην ΕΛΜΠΙΡΑ Α.Ε. είναι 210-8765432 και το κινητό σας 698-9876543. Έχετε e-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it . Βλέπω ότι με παίρνετε απ’ το σπίτι.

Πελάτης: Ε? Από που ξέρετε όλες αυτές τις πληροφορίες?

Τηλεφωνητής: Είμαστε συνδεδεμένοι με το ΕΔΑ, κύριε.

Πελάτης: ΕΔΑ? Τι είναι αυτό?

Τηλεφωνητής: Εθνικό Δίκτυο Ασφαλείας. Η παραγγελία σας δεν καθυστερεί πάνω από 15 δευτερόλεπτα λόγω αυτής της διαδικασίας.

Πελάτης: (αναστεναγμός) Τέλος πάντων, εν τάξει. Θέλω να παραγγείλω δυο από τις «Όλα Τα Αλλαντικά Σε Μια Πίτσα» που έχετε.

Τηλεφωνητής: Δε νομίζω ότι είναι καλή επιλογή για σας αυτή, κύριε.

Πελάτης: Τι εννοείτε?

Τηλεφωνητής: Τα ιατρικά σας αρχεία και οι αισθητήρες κατοικίας δείχνουν ότι έχετε αυξημένη πίεση και υψηλή χοληστερίνη. Ο ΕΟΠΥΥ δεν επιτρέπει μια τέτοια ανθυγειινή επιλογή για την περίπτωση σας.

Πελάτης: Πως? Και τι προτείνετε αντί γι’ αυτό?

Τηλεφωνητής: Μπορείτε να δοκιμάσετε την «Χαμηλά Λιπαρά Με Σάλτσα Σόγιας» πίτσα μας, κύριε. Είμαι σίγουρος πως θα σας αρέσει.

Πελάτης: Και τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα μου αρέσει κάτι τέτοιο?

Τηλεφωνητής: Εεε... Βλέπω ότι την προηγούμενη βδομάδα αγοράσατε το βιβλίο «Εκλεκτές Συνταγές Με Σάλτσα Σόγιας», κύριε. Γι’ αυτό υπέθεσα ότι θα σας αρέσει και σας πρότεινα την «Χαμηλά Λιπαρά Με Σάλτσα Σόγιας» πίτσα μας.

Πελάτης: Εν τάξει, εντάξει. Στείλτε μου δυο απ’ αυτές, οικογενειακό μέγεθος παρακαλώ.

Τηλεφωνητής: Σίγουρα. Αυτές θα φτάσουν για σας, τη γυναίκα σας και τα δυο παιδιά σας, κύριε. Τα δυο σκυλιά σας μπορούν να φάνε τις κρούστες από γύρω-γύρω. Το σύνολο θα είναι 32 ευρώ και 48 λεπτά, κύριε.

Πελάτης: Να σας δώσω τον αριθμό πιστωτικής μου.

Τηλεφωνητής: Μμμμ... Λυπάμαι, αλλά θα πρέπει να πληρώσετε μετρητά στον υπάλληλο ντελίβερυ, κύριε. Η πιστωτική σας έχει φτάσει το όριο της.

Πελάτης: Θα πάω τώρα στο ΑΤΜ εδώ από κάτω και θα πάρω χρήματα πριν έρθει ο υπάλληλος.

Τηλεφωνητής: Χμμμ... Ούτε αυτό θα δουλέψει, δυστυχώς. Ο λογαριασμός σας στην τράπεζα είναι επίσης κόκκινος.

Πελάτης: Δεν πειράζει. Στείλτε μου τις πίτσες. Θα έχω λεφτά να τις πληρώσω. Σε πόση ώρα θα είναι εδώ?

Τηλεφωνητής: Έχουμε μια μικρή καθυστέρηση στο πρόγραμμα, κύριε. Θα χρειαστούν περίπου 45 λεπτά. Αν βιάζεστε, μπορείτε να έρθετε να τις πάρετε εσείς, αλλά πάλι, το να κουβαλάτε πίτσες με τη μοτοσυκλέτα δεν είναι τόσο ασφαλές.

Πελάτης: Ώπα! Και που ξέρετε ότι έχω μοτοσυκλέτα?

Τηλεφωνητής: Εδώ λέει ότι καθυστερήσατε τη δόση του αυτοκινήτου και σας το πήραν πίσω. Αλλά οι δόσεις της Honda είναι εν τάξει, και άλλωστε χθες της γεμίσατε το ρεζερβουάρ.

Πελάτης: Ρε γαμ#%#^^&$%^$@# μου!

Τηλεφωνητής: Θα σας συμβούλευα να προσέχετε τι λέξεις χρησιμοποιείτε, κύριε. Έχετε ήδη μια καταδίκη για εξύβριση στις 15 Ιουλίου 2003, και άλλη μια τον Σεπτέμβριο του 2006 για απρεπή συμπεριφορά προς δικαστήριο. Α, βλέπω ακόμα ότι εκκρεμεί μια δίκη σας για απείθεια προς αστυνομικό όργανο. Πόσο καιρό έχετε να φάτε πίστα, κύριε?

Πελάτης: (άφωνος)

Τηλεφωνητής: Θα θέλατε κάτι άλλο, κύριε?

Πελάτης: Ναι, έχω ένα κουπόνι για 1,5 λίτρο Coca Cola δωρεάν.

Τηλεφωνητής: Λυπάμαι κύριε, αλλά είναι όρος στην διαφήμηση μας και εξαιρεί την προσφορά αναψυκτικών σε διαβητικούς. Αυτό προβλέπεται άλλωστε και από τον νόμο 2365 του 2011.
Ευχαριστούμε που καλέσατε την Pizza Hut.
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.

Κινησεις τραπεζιτικων λογαριασμων μεσω web banking 26 Jul 2015 00:54 #40

  • maria (mb361)
  • maria (mb361)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 5234
  • Thank you received: 1688
  • Karma: 35 (-37)
soto51 wrote:
Filoxrimatos wrote:
soto51 wrote:
Filoxrimatos wrote:
μερικά τυράκια αξίζουν το ρίσκο.
Αν σου έλεγα πόσα ταξίδια έχω κάνει τζάμπα (από συλλογή μιλίων) δεν θα το πιστέψεις.

Σε πιστεύω.
Γιατί έχω φίλο που έχει 1.600.000 μίλια με τη Delta,
και φίλη που πάει κάθε χρόνο τσάμπα μεγάλο ταξίδι με τη Lufthansa.

Για το σουπερ μέρκετ και τις κάρτες λέω εγώ, όχι για τις αεροπορικές.

Τα μίλια δεν τα κερδίζεις μόνο πετώντας, αλλά και χρησιμοποιώντας συγκεκριμένες πιστωτικές κάρτες για οποιαδήποτε αγορά (σούπερ μάρκετ, βενζίνες, ηλεκτρονικά, κτλ)

Τα ξέρω ρε! Τι νομίζεις, εμείς μπρίκια κολλάμε? Δεν παύουν να είναι "τυρακια" όμως.

Κι αυτό που έλεγα:

Τηλεφωνητής: Ευχαριστούμε που καλέσατε την Pizza Hut. Μπορώ να έχω τον ΑΜΚΑ σας παρακαλώ?

Πελάτης: Γειά, θα ήθελα να παραγγείλω μια πίτσα.

Τηλεφωνητής: Πρέπει να μου δώσετε τον ΑΜΚΑ σας πρώτα, κύριε.

Πελάτης: Χμμ.. Ναι... Μισό λεπτό... Λοιπόν ο ΑΜΚΑ μου είναι 6102049998.

Τηλεφωνητής: Ευχαριστώ κύριε Παπαδημητρίου, βλέπω ότι είστε Αλκιβιάδου 48 Αμπελόκηποι, και το τηλέφωνό σας είναι 210-7654321. Το τηλέφωνο στη δουλειά σας στην ΕΛΜΠΙΡΑ Α.Ε. είναι 210-8765432 και το κινητό σας 698-9876543. Έχετε e-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it . Βλέπω ότι με παίρνετε απ’ το σπίτι.

Πελάτης: Ε? Από που ξέρετε όλες αυτές τις πληροφορίες?

Τηλεφωνητής: Είμαστε συνδεδεμένοι με το ΕΔΑ, κύριε.

Πελάτης: ΕΔΑ? Τι είναι αυτό?

Τηλεφωνητής: Εθνικό Δίκτυο Ασφαλείας. Η παραγγελία σας δεν καθυστερεί πάνω από 15 δευτερόλεπτα λόγω αυτής της διαδικασίας.

Πελάτης: (αναστεναγμός) Τέλος πάντων, εν τάξει. Θέλω να παραγγείλω δυο από τις «Όλα Τα Αλλαντικά Σε Μια Πίτσα» που έχετε.

Τηλεφωνητής: Δε νομίζω ότι είναι καλή επιλογή για σας αυτή, κύριε.

Πελάτης: Τι εννοείτε?

Τηλεφωνητής: Τα ιατρικά σας αρχεία και οι αισθητήρες κατοικίας δείχνουν ότι έχετε αυξημένη πίεση και υψηλή χοληστερίνη. Ο ΕΟΠΥΥ δεν επιτρέπει μια τέτοια ανθυγειινή επιλογή για την περίπτωση σας.

Πελάτης: Πως? Και τι προτείνετε αντί γι’ αυτό?

Τηλεφωνητής: Μπορείτε να δοκιμάσετε την «Χαμηλά Λιπαρά Με Σάλτσα Σόγιας» πίτσα μας, κύριε. Είμαι σίγουρος πως θα σας αρέσει.

Πελάτης: Και τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα μου αρέσει κάτι τέτοιο?

Τηλεφωνητής: Εεε... Βλέπω ότι την προηγούμενη βδομάδα αγοράσατε το βιβλίο «Εκλεκτές Συνταγές Με Σάλτσα Σόγιας», κύριε. Γι’ αυτό υπέθεσα ότι θα σας αρέσει και σας πρότεινα την «Χαμηλά Λιπαρά Με Σάλτσα Σόγιας» πίτσα μας.

Πελάτης: Εν τάξει, εντάξει. Στείλτε μου δυο απ’ αυτές, οικογενειακό μέγεθος παρακαλώ.

Τηλεφωνητής: Σίγουρα. Αυτές θα φτάσουν για σας, τη γυναίκα σας και τα δυο παιδιά σας, κύριε. Τα δυο σκυλιά σας μπορούν να φάνε τις κρούστες από γύρω-γύρω. Το σύνολο θα είναι 32 ευρώ και 48 λεπτά, κύριε.

Πελάτης: Να σας δώσω τον αριθμό πιστωτικής μου.

Τηλεφωνητής: Μμμμ... Λυπάμαι, αλλά θα πρέπει να πληρώσετε μετρητά στον υπάλληλο ντελίβερυ, κύριε. Η πιστωτική σας έχει φτάσει το όριο της.

Πελάτης: Θα πάω τώρα στο ΑΤΜ εδώ από κάτω και θα πάρω χρήματα πριν έρθει ο υπάλληλος.

Τηλεφωνητής: Χμμμ... Ούτε αυτό θα δουλέψει, δυστυχώς. Ο λογαριασμός σας στην τράπεζα είναι επίσης κόκκινος.

Πελάτης: Δεν πειράζει. Στείλτε μου τις πίτσες. Θα έχω λεφτά να τις πληρώσω. Σε πόση ώρα θα είναι εδώ?

Τηλεφωνητής: Έχουμε μια μικρή καθυστέρηση στο πρόγραμμα, κύριε. Θα χρειαστούν περίπου 45 λεπτά. Αν βιάζεστε, μπορείτε να έρθετε να τις πάρετε εσείς, αλλά πάλι, το να κουβαλάτε πίτσες με τη μοτοσυκλέτα δεν είναι τόσο ασφαλές.

Πελάτης: Ώπα! Και που ξέρετε ότι έχω μοτοσυκλέτα?

Τηλεφωνητής: Εδώ λέει ότι καθυστερήσατε τη δόση του αυτοκινήτου και σας το πήραν πίσω. Αλλά οι δόσεις της Honda είναι εν τάξει, και άλλωστε χθες της γεμίσατε το ρεζερβουάρ.

Πελάτης: Ρε γαμ#%#^^&$%^$@# μου!

Τηλεφωνητής: Θα σας συμβούλευα να προσέχετε τι λέξεις χρησιμοποιείτε, κύριε. Έχετε ήδη μια καταδίκη για εξύβριση στις 15 Ιουλίου 2003, και άλλη μια τον Σεπτέμβριο του 2006 για απρεπή συμπεριφορά προς δικαστήριο. Α, βλέπω ακόμα ότι εκκρεμεί μια δίκη σας για απείθεια προς αστυνομικό όργανο. Πόσο καιρό έχετε να φάτε πίστα, κύριε?

Πελάτης: (άφωνος)

Τηλεφωνητής: Θα θέλατε κάτι άλλο, κύριε?

Πελάτης: Ναι, έχω ένα κουπόνι για 1,5 λίτρο Coca Cola δωρεάν.

Τηλεφωνητής: Λυπάμαι κύριε, αλλά είναι όρος στην διαφήμηση μας και εξαιρεί την προσφορά αναψυκτικών σε διαβητικούς. Αυτό προβλέπεται άλλωστε και από τον νόμο 2365 του 2011.
Ευχαριστούμε που καλέσατε την Pizza Hut.

www.koutipandoras.gr/article/146816/kath...tan-plan-b-varoyfaki
...when the going gets tough, the tough gets going !!!

When the situation gets critical, those who aren't weak-willed, work harder and never give up.
The administrator has disabled public write access.

Κινησεις τραπεζιτικων λογαριασμων μεσω web banking 26 Jul 2015 21:20 #41

  • tsi_160
  • tsi_160's Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 169
  • Thank you received: 24
  • Karma: 2
soto51 wrote:
tsi_160 wrote:
στη χωρα αυτη ψαχνουν κοροιδα.
κοροιδα με καταθεσεις, κοροιδα με πλαστικο χρημα, κοροιδα που πληρωνουν φορους κλπ.
Κορόϊδα για να τους τα πάρουν, με μια κουβέντα.

tsi_160 wrote:
υπαρχουν και τα δελεαρ τυπου επιστροφη μετρητων κλπ
Αυτό είναι το τυράκι που υπάρχει μέσα στη φάκα.

tsi_160 wrote:
τροφοδοτω με αυτα λογαριασμο συνδεδεμενο με καρτα, η οποια με τη σειρα της χρησιμοποιειται μονο οταν εινα απαραιτητο, πχ κατα τα capital controls.
Τσάμπα κόπο κάνεις.
Γιατί να γίνεται όλος αυτός ο κύκλος?
Πληρώνεις κατ' ευθείαν με μετρητά, και καθάρισες.

δυστυχως κατι φρικτα ενφια κλπ μονο ηλεκτρονικα και με δοσεις γινονται, κατα τα αλλα μετρητα και...με μετρο!
The administrator has disabled public write access.

Κινησεις τραπεζιτικων λογαριασμων μεσω web banking 26 Jul 2015 21:22 #42

  • tsi_160
  • tsi_160's Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 169
  • Thank you received: 24
  • Karma: 2
Filoxrimatos wrote:
soto51 wrote:
tsi_160 wrote:
υπαρχουν και τα δελεαρ τυπου επιστροφη μετρητων κλπ
Αυτό είναι το τυράκι που υπάρχει μέσα στη φάκα.

Καταλαβαίνω το σκεπτικό σου, αλλά μερικά τυράκια αξίζουν το ρίσκο.
Αν σου έλεγα πόσα ταξίδια έχω κάνει τζάμπα (από συλλογή μιλίων) δεν θα το πιστέψεις.

για λογους υγειας εχω σταματησει να ταξιδευω, ειδικα με αεροπλανα και παροτι απο καιρου εις καιρον εχει τυχει να μου κανουν και δωρα τετοαι ταξιδια ακομα και αυτα τα απορριπτω. παντως ειναι καλο να κανεις ταξιδακια για αλλαγη.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

Κινησεις τραπεζιτικων λογαριασμων μεσω web banking 26 Jul 2015 23:52 #43

  • vacondios
  • vacondios's Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 223
  • Thank you received: 86
  • Karma: 6 (1)
Για να δούμε μέχρι πού φτάνει η παράνοια υποτεθείστω κάποιον που δηλώνει σταθερά ετήσιο εισόδημα (προ φόρου) 20.000 ευρώ και πληρώνει το φόρο εισοδήματος κανονικά. Εάν μετά από 5 χρόνια αυτός βρεθεί με 20.000x5=100.000 δε θα έχει απολύτως κανένα πρόβλημα[./u] Η εφορία δεν κοιτάζει ούτε τι έχεις βάλει στο 049 ούτε τα τυχόν τεκμήρια από Ι.Χ. αυτοκίνητα ούτε αφαιρεί τα περίπου 13.000 ευρώ που αποδεδειγμένα του λείπουν αφού έχουν πληρωθεί στο ανωτέρω χρονικό διάστημα ως φόρος εισοδήματος
Εσύ νόμιζες πως έχεις τίποτα κορτάκηδες
μα ούτε πιτσιρίκια έχεις μήτε και πρεζάκηδες
The administrator has disabled public write access.

Κινησεις τραπεζιτικων λογαριασμων μεσω web banking 27 Jul 2015 02:43 #44

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
Ρε βακόνδιε,
Γιατί κολλάς?
vacondios wrote:
Η εφορία δεν κοιτάζει ούτε τι έχεις βάλει στο 049 ούτε τα τυχόν τεκμήρια από Ι.Χ. αυτοκίνητα ούτε αφαιρεί τα περίπου 13.000 ευρώ που ......

Η εφορία "δεν κοιτάζει" ΣΗΜΕΡΑ.

Ξέρεις τι θα κάνει σε 5 χρόνια?
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: maria (mb361)

Κινησεις τραπεζιτικων λογαριασμων μεσω web banking 27 Jul 2015 09:06 #45

  • Johan (larry)
  • Johan (larry)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 545
  • Thank you received: 46
  • Karma: -6
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos) wrote:
Πολύ μικρός, θυμάμαι που πήγαινα με τους γονείς μου στο μπακάλικο της γειτονιάς..
Τα πράγματα, λίγα..
Τόνος Rio Mare, σκουμπρί κονσέρβα, μάρκας Tay-yo, πελτές Κύκνος, αντζούγιες χύμα, ελιές Καλαμών, φέτα βαρελίσια, 5-6 σκληρά τυριά, γάλα Νουνού κ γιαούρτι χύμα..

Λίγα κ (κυριολεκτικά) καλά!!

Φτηνά προϊόντα, αγνά, χωρίς ΦΠΑ, χωρίς προσφορές, χωρίς κουπόνια κ δωροεπιταγές..

Mε κουφανες φιλε μου :)
Απο ποτε οι κονσερβες ειναι καλο και αγνο φαγητο? (ριο μαρε, σκουμπρι, πελτες)
Τα τυρια αυτα επισης ειναι ανθυγιεινα (φετα βαρελισια, σκληρα τυρια, 5-6 κιολας)
Τα χυμα ποιος τα ελεγχε αν ειχαν μεσα ουσιες? (αντζουγιες, γιαουρτι)

Οι προσφορες και οι δωροεπιταγες σε χαλανε φιλε? Μα ειναι εκπτωσεις, γλυτωνεις ευρα απ το πορτοφολι σου.



ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos) wrote:
Συμπέρασμα;

Η ποιότητα σήμερα έχει πέσει κάθετα,

Πρεπει να εχεις γνωσεις για να ξεχωριζεις που υπαρχει η ποιοτητα. Τις ετικετες ας πουμε, τις διαβαζεις καθολου? Ξερεις τι πρεπει να αποφευγεις?
τουσκ εισαι και φαινεσαι ρε
Last Edit: 27 Jul 2015 09:09 by Johan (larry).
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.087 seconds