Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Αν θέλουμε να πούμε την εξυπνάδα μας, ας το κάνουμε σε αυτόν τον χώρο, χωρίς κοσμητικά επίθετα και προσωπικές επιθέσεις.
  • Page:
  • 1

TOPIC: Αντιπαραθέσεις 3

Αντιπαραθέσεις 3 19 Feb 2014 02:13 #1

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
makper wrote:
Οχι θα γίνει πιλότος υδροπλάνων και θα μεταφέρει την γερουσία της Βορειας Ευρώηπς που θα έρχεται στην Φλόριδα, συγνώμη στην Ελλάδα, να φάει την σύνταξη της. Τέλος φυσικά και λέω μαλακίες, αλίμονο αν ύστερα απο την ξεφτίλα που σου έχω ρίξει, το ξεμπρόστιασμα και τις λοιπές πατάτες βραστές που πετάς μεσα στην σελίδα (που συμπεριφέρεσαι σαν ιδιοκτήτης) εδω και χρόνια, έκρινες οτι λεω σωστα πράγματα. Δεν είμαστε ούτε συνεταιράκια, ούτε στην ίδια τάξη. Τα λαμόγια ξέρεις, είναι μια τάξη μόνοι τους, ξέχωροι απο τους υπόλοιπους.

Ποια ξεφτίλα μου έχεις ρίξει βρε αστοιχείωτε?
Επειδή το μόνο που ξέρεις να κάνεις όταν σου τελειώνουν τα επιχειρήματα είναι να βρίζεις?
Έτσι ξεφτιλίζεις εσύ τον συνομιλητή σου?
Πολύ ωραίο! Αν αρχίσω κι εγώ δηλαδή να σε βρίζω, σε ξεφτίλισα, έτσι?
Σωστά πράματα έχεις πει ΜΕΡΙΚΑ, ίσα με 10-15% των όσων λες, γιατί δυστυχώς μόνο τόσα σε αφήνουν να αντιληθφείς είτε το οπαδοποιημένο σου μυαλό, είτε τα ευαγγέλια του συριζα που έχεις ασπαστεί.
(Ούτε και αυτά είναι 100% λάθος: Έχουν κάποια ορθά στοιχεία, ΑΝ λένε κάτι (συνήθως δεν λένε: Μπλα-μπλα είναι - όπως και τα δικά σου).
Η διαφορά μας είναι ότι όταν (στη σπάνια περίπτωση που) πεις κάτι σωστό, εγώ δεν ντρέπομαι να το αποδεχτώ.
Ενώ εσύ διαβάζεις πρώτα την ταμπέλα που εσύ μου έχεις κολλήσει, και φεύγεις χωρίς να δεις τίποτε άλλο.

Συνεταιράκια: Σκέψου και να είμασταν! Θα γέλαγε και το παρδαλό κατσίκι!
Για την "τάξη": Σε ποια τάξη αναφέρεσαι? Του σχολείου? Υποθέτω ότι όταν πήγαινες, σε είχαν ξεχωρισμένο, στην άκρη, και σου έκαναν καζούρα. Έτσι διακαιολογείται και η κατοπινή συμπεριφορά σου.

Και τέλος, λαμόγιο είσαι εσύ, όλο σου το σόϊ, και η επαγγελματική σου τάξη.
Που συντηρείται από "φόρους υπέρ τρίτων".

makper wrote:
Δεν μου λες... το θράσος της εξύβρισης που εξασκείς εξαντλείται στο ίντερνετ μόνο, ή το εφαρμόζεις και δια ζώσης; Αναρωτιέμαι ξέρεις για να καταλάβω αν ανήκεις στην συμπαθή συνομοταξία των ένστολων τρωκτικών, την ευρύτερη των ειδικών μισθολογίων ή είσαι απλά άλλος ένας απο τους "χομπίστες" της σελίδας; :sick:

Κατα τα άλλα:

Ανάκληση φορολόγησης του επιδόματος επικινδυνότητας για τους ενστόλους

Νομίζω ότι έφτασε η ώρα για την επόμενη κυβέρνηση να ιδιωτικοποιήσει συγκεκριμένους κλάδους, έχω την εντύπωση ότι οι μπράβοι της παραλιακής θα έκαναν καλύτερα την δουλειά των ειδικών μισθολογίων υψηλής επικινδυνότητας!
Άντε ελπίζω τώρα να μαυρίστε τον Σαμαρά... βλέπετε που πάνε οι φόροι σας.... :lol:

Εν τάξει, το Σαμαρά θα τον μαυρίσουμε (αυτό είναι από τα σωστά σου). Και ποιον να ασπρίσουμε? Αυτό δεν το λες.
Για τα ειδικά μισθολόγια: Το έχω ξαναγράψει: Οι οδηγοί και συνοδοί των ασθενοφόρων ΕΚΑΒ, ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΙΣΘΟ από τα "tips" που τους δίνουν οι πελάτες για τις διαδρομές που κάνουν, πρέπει να είναι σε "ειδικό μισθολόγιο"? Γιατί?

Για τους (πράγματι) ασκούντες επικίνδυνο επάγγελμα: Δύτες, ναρκαλιευτές, ΔΙΑΣ, πιλότους, υποβρυχιάδες, κλπ:
Κάνω την εξής πρόταση:
Όπως είναι γνωστό, ασφάλεια ζωής για τέτοιους κινδύνους κανείς δεν τους κάνει.
Το να παίρνουν περισσότερα λεφτά επειδή κάθονται και περιμένουν να απογειωθούν ή επειδή πλέουν υποβρυχίως, δεν το βρίσκω σωστό. Και οι πυροσβέστες επικίνδυνο επάγγελμα κάνουν, αλλά και λοιπόν? Συνήθως κάθονται και παίζουν τάβλι περιμένοντας το συμβάν.

Λέω λοιπόν ότι το σωστό θα ήταν όλοι αυτοί να παίρονυν αυτά που παίρνουν ΟΛΟΙ, αλλά επι πλέον να έχουν (από το δημόσιο) μια ασφάλεια ζωής, τέτοια που αν πάθουν κάτι, τα παιδιά τους και η γυναίκα τους θα είναι εξασφαλισμένα αξιοπρέπως μέχρι να μεγαλώσουν.
Όπως θα ξέρεις ίσως, γίνονται έρανοι μεταξύ συναδέλφων για να μαζευτεί κάποιο ποσό και να "ενισχυθεί" η χήρα του ενός και του άλλου άτυχου.
ΚΑΝΕΙΣ αλήτης πολιτικός (ούτε του συριζα σου) δεν έχει προτείνει κάτι τέτοιο.
Και όμως, εγώ το θεωρώ το πιο δίκαιο, και το πιο αξιοπρεπές.

Έχεις κανένα σχόλιο?
Πάλι εκ λαμογίας ορμόμενος το λέω αυτό?

Όσο για το F16 με το υδροπλάνο, είναι τελείως διαφορετικά πράματα. Ούτε το πτυχία είναι ίδιο, ούτε τα skills, ούτε η ψυχολογία των χειριστών, τίποτα. Οι σχολές για multiengine commercial που πέρναγαν (παλιά) οι πιλότοι της ΠΑ για να πάνε στην ΟΑ (του Ωνάση) ήταν σχεδόν ίδια χρόνια με αυτά που χρειαζόταν αυτός που μόλις τελέιωσε το γυμνάσιο. Να μη σου πω ότι έπρεπε να ΞΕΧΑΣΟΥΝ και μερικά πράματα που είχαν μάθει στην ΠΑ.

Όπως εσύ θα πρέπει ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ μερικά πράματα, αν αποφασίσεις από οπαδός του συριζα να γίνεις οπαδός του Τζήμερου.
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις 3 19 Feb 2014 02:50 #2

  • makper
  • makper's Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 1747
  • Thank you received: 202
  • Karma: -8 (-195)
Αμα θέλεις να προσβάλεις τους αναγνώστες σου και να γράφεις τις μλκιες σου γράφε τις. Όσο εγώ κυκλοφορώ εδώ μέσα θα σου την λέω είτε σου αρέσει είτε όχι. Ο πατέρας μου σοτο51 ξεψύχησε στα χέρια μου γιατί οι κύριοι του ΕΚΑΒ έκαναν μια ώρα να έρθουν, και δεν έμαθα πότε τον λόγο όσο και να το έψαξα. Είχα λοιπόν μια εξαιρετική εμπειρία και θυμάμαι επίσης κανα δυο ακόμα από ατυχήματα μου με μοτοσυκλέτα, τότε που την είχα δει μηχανόβιος και ήταν όλα γμσε τα. Θα ήταν πολύ ωραίο να βγω και να χύνω το δηλητήριο μου στις σελίδες πότε για το ΕΚΑΒ, πότε για την πολεοδομία και πότε για τον κακό μου τον φλάρο. Επειδή λόγω δουλειάς ξέρω πολύ κόσμο, δεν ξέρω ούτε άκουσα από κανέναν μλκα είτε τους λόγου σου είτε του λόγου μου, να βγάζουν, όχι μεροκάματο από μπουρμπουάρ, ούτε δεκάρα τσακιστή να έχουν δώσει. Άντε λοίπον να ταΐσεις τα κοπρόσκυλα σου και παράτα μας αργόσχολε γιατί μας έχεις προσβάλει την νοημοσύνη πάνω από μια φορά και δυστυχώς εγώ προσωπικά έχω σταματήσει να διασκεδάζω μαζί σου.
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις 3 19 Feb 2014 03:53 #3

makper wrote:
Αμα θέλεις να προσβάλεις τους αναγνώστες σου και να γράφεις τις μλκιες σου γράφε τις. Όσο εγώ κυκλοφορώ Άντε λοίπον να ταΐσεις τα κοπρόσκυλα σου και παράτα μας αργόσχολε γιατί μας έχεις προσβάλει την νοημοσύνη πάνω από μια φορά και δυστυχώς εγώ προσωπικά έχω σταματήσει να διασκεδάζω μαζί σου.

σκυλος με ρουχα ειναι ο σοτος51, ας τον, γελαμε, εχει απολυσει τους παντες, εκτος απο τον εαυτό του. τι να απολυσει βεβαια, αφου
προκυπτει, οτι ειναι αποστρατος καραβανας και κωλοβαραει , μερα -νυχτα, συνεχιζει αυτο που εκανε, δηλαδή ως ενστολος.

ιq, μεχρι το μωσαικο.

Θυμαμαι ενα νημα που τον ειχα ξεβρακωσει εντελώς, με δεκα απλά ερωτηματα, (περι φορλογίας, φοροδιαφυγής κλπ) στα οποία δεν απάνταγε, και ελεγε τα δικά του, περι απολύσεων, και κλεισιματος οσων ΝΠΔΔ, δε γουσταρε, επειδή ολο και κατι περίεργο του συνεβαινε , οταν πηγαινε να εξυπηρετηθεί.

αυτο που λεει ο σοτος και μας εχει πρηξει τα ..... ,ειναι να ιδιωτικοποιηθουν τα πάντα (αδμηε, νερο, κλαδος υγείας, δρόμοι , παιδεία κλπ),
τα κερδη των ιδιωτικοποιημένων κρατικών δομών να καταλήγουν στους κρατικοδίαιτους ιδιοκτήτες τους
και τις ενδεχόμενες λειτουργικές ζημιές που προκύπτουν , να τις φορτώνεται ο ελληνας φορολογουμενος

Καποιος πρεπει να τον παρει μια βολτα, και να τον παει , σε χειρουργειο δημοσιου νοσοκομείου, σε ερευνητικα εργαστηρια του ΕΜΠ, σε σταθμο παραγωγής ΗΕ της ΔΕΗ,στΑ χημικα εργαστήρια του ΙΓΜΕ, στο ΕΛΚΕΘΑ (HCMR Hellenic Centre for Marine Research) , μημπως και ΞΥΠΝΗΣΕΙ

Σοτο σταματα το σκαψιμο, θα σου μουχλιασουν τα ευρω η μπορει να ανοιξει λακκο , ο σκυλος σου κ να στα χεσει.

kasmas.jpg
Last Edit: 19 Feb 2014 04:18 by waverunner (gk8719).
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις 3 19 Feb 2014 10:10 #4

makper wrote:
οι κύριοι του ΕΚΑΒ έκαναν μια ώρα να έρθουν

Μήπως ήξεραν ότι από σένα δε θα έβλεπαν "φως" οπότε ήρθαν αφού τέλειωσαν την φραπεδιά?

Σώτο, για την ασφάλιση ζωής των "επικίνδυνων":
+1 κι από μένα.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: soto51

Αντιπαραθέσεις 3 19 Feb 2014 12:55 #5

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
makper wrote:
Αμα θέλεις να προσβάλεις τους αναγνώστες σου και να γράφεις τις μλκιες σου γράφε τις. Όσο εγώ κυκλοφορώ εδώ μέσα θα σου την λέω είτε σου αρέσει είτε όχι. Ο πατέρας μου σοτο51 ξεψύχησε στα χέρια μου γιατί οι κύριοι του ΕΚΑΒ έκαναν μια ώρα να έρθουν, και δεν έμαθα πότε τον λόγο όσο και να το έψαξα. Είχα λοιπόν μια εξαιρετική εμπειρία και θυμάμαι επίσης κανα δυο ακόμα από ατυχήματα μου με μοτοσυκλέτα, τότε που την είχα δει μηχανόβιος και ήταν όλα γμσε τα. Θα ήταν πολύ ωραίο να βγω και να χύνω το δηλητήριο μου στις σελίδες πότε για το ΕΚΑΒ, πότε για την πολεοδομία και πότε για τον κακό μου τον φλάρο. Επειδή λόγω δουλειάς ξέρω πολύ κόσμο, δεν ξέρω ούτε άκουσα από κανέναν μλκα είτε τους λόγου σου είτε του λόγου μου, να βγάζουν, όχι μεροκάματο από μπουρμπουάρ, ούτε δεκάρα τσακιστή να έχουν δώσει. Άντε λοίπον να ταΐσεις τα κοπρόσκυλα σου και παράτα μας αργόσχολε γιατί μας έχεις προσβάλει την νοημοσύνη πάνω από μια φορά και δυστυχώς εγώ προσωπικά έχω σταματήσει να διασκεδάζω μαζί σου.

Η διαφορά μας είναι ότι εγώ διασκεδάζω μαζί σου.
Όπως διασκεδάζει και πολύς κόσμος που επίσης κι εγώ ξέρω.
Τώρα για το αν δίνει ή όχι ο κόσμος πουρμπουάρ, όπως το λες:
Εσύ μπορεί να μην έδωσες, εγώ έδωσα.
ΠΟΤΕ δεν είπα ότι οι άνθρωποι ζήτησαν κάτι (το έχω ξαναγράψει το περιστατικό).
Αλλά από το όλο σκηνικό (σε μένα ήταν για τη μάνα μου, όχι για τον πατέρα μου) ήταν προφανές ότι επρόκειτο για κάτι το καθιερωμένο, το αναμενόμενο, αν και σαφώς όχι απαιτητό.
Κάνε λοιπόν έναν πολλαπλασιασμό μηχανικέ μου, περιστατικά/ημέρα x ποσοστό ανθρώπων που δίνουν (δεν είναι όλοι σπάγκοι σαν και σένα) x ποσό που δίνουν (δε μιλάω για τίποτα τρελά λεφτά, εγώ 20ρικο έδωσα) x βάρδιες το μήνα, και θα δεις αν βγαίνει ή όχι μεροκάματο.
Είναι από τις περιπτώσεις που ο κόσμος ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΔΙΝΕΙ κάτι, όταν βλέπει ότι η δουλειά του γίνεται κατά σωστό τρόπο. Πως να το κάνουμε, έτσι είναι τα πράματα για μερικούς στη ζωή. Είτε σερβιτόρος είναι, είτε χειρούργος καθηγητής πανεπιστημίου είναι, άμα σου κάνει τη δουλειά σου καλά, θέλεις με κάποιο τρόπο να τον ευχαριστήσεις.
Δεν είναι όλοι σαν και σένα, αλλά σε σένα δικαιολογείται. "Κουμπώνει" να το πω καλύτερα με όλα όσα γενικώς πρεσβεύεις.
Εγώ δε λέω ούτε να τους χώσουμε μέσα επειδή το παίρνουν, ούτε να τους το φορολογήσουμε (όπως λέει ο Σταθάκης σου), ούτε να μην τους δίνουμε μισθό. Αλλά ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ από τον οδηγό της ΕΘΕΛ.
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις 3 19 Feb 2014 13:05 #6

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
waverunner wrote:
σκυλος με ρουχα ειναι ο σοτος51, ας τον, γελαμε, εχει απολυσει τους παντες, εκτος απο τον εαυτό του. τι να απολυσει βεβαια, αφου προκυπτει, οτι ειναι αποστρατος καραβανας και κωλοβαραει , μερα -νυχτα, συνεχιζει αυτο που εκανε, δηλαδή ως ενστολος.
ιq, μεχρι το μωσαικο.
Θυμαμαι ενα νημα που τον ειχα ξεβρακωσει εντελώς, με δεκα απλά ερωτηματα, (περι φορλογίας, φοροδιαφυγής κλπ) στα οποία δεν απάνταγε, και ελεγε τα δικά του, περι απολύσεων, και κλεισιματος οσων ΝΠΔΔ, δε γουσταρε, επειδή ολο και κατι περίεργο του συνεβαινε , οταν πηγαινε να εξυπηρετηθεί.
αυτο που λεει ο σοτος και μας εχει πρηξει τα ..... ,ειναι να ιδιωτικοποιηθουν τα πάντα (αδμηε, νερο, κλαδος υγείας, δρόμοι , παιδεία κλπ),
τα κερδη των ιδιωτικοποιημένων κρατικών δομών να καταλήγουν στους κρατικοδίαιτους ιδιοκτήτες τους
και τις ενδεχόμενες λειτουργικές ζημιές που προκύπτουν , να τις φορτώνεται ο ελληνας φορολογουμενος
Καποιος πρεπει να τον παρει μια βολτα, και να τον παει , σε χειρουργειο δημοσιου νοσοκομείου, σε ερευνητικα εργαστηρια του ΕΜΠ, σε σταθμο παραγωγής ΗΕ της ΔΕΗ,στΑ χημικα εργαστήρια του ΙΓΜΕ, στο ΕΛΚΕΘΑ (HCMR Hellenic Centre for Marine Research) , μημπως και ΞΥΠΝΗΣΕΙ
Σοτο σταματα το σκαψιμο, θα σου μουχλιασουν τα ευρω η μπορει να ανοιξει λακκο , ο σκυλος σου κ να στα χεσει.

Εγώ θα σου αποδείξω ότι γράφεις μαλακίες:

"λεει ο σοτος να ιδιωτικοποιηθουν τα πάντα (αδμηε, νερο, κλαδος υγείας, δρόμοι , παιδεία κλπ)"

Πήγαινε στο νήμα

Πιθανότητα δέσμευσης χρημάτων Ελλήνων,που είναι κατατεθιμένα στο εξωτερικό
Το οποίο θα το βρεις εδώ:
Forum > Χρήμα - τράπεζες > Καταθέσεις > Καταθέσεις εξωτερικού > Πιθανότητα δέσμευσης χρημάτων Ελλήνων,που είναι κατατεθιμένα στο εξωτερικό
και αν ακολουθήσεις το λινκ
www.tsig.gr/lang-el/forum/8-Καταθέσεις-ε...-εξωτερικό?start=198
θα σε βγάλει στη σελίδα 23.
Διάβασε εκεί το ποστ μου αρ. #201, στις 21 Μαϊ 2012, ώρα 22:56 (κοντεύουν δυο χρόνια από τότε) που εξηγώ τι πιστεύω για τις ιδιωτικοποιήσεις.
Το ίδιο και στο μεθεπόμενο, #204, 23 Μαϊ 2012, 12:56, όπου όμως θα κάνεις τον κόπο να κατεβάσεις το word για να το διαβάσεις.

Εμένα δυο χρόνια τώρα οι απόψεις μου δεν έχουν αλλάξει, και στο αποδεικνύω με στοιχεία από εδώ μέσα. Κι αν κάποια σε κάποιο ειδικό θέμα άλλαξε, δεν ντρέπομαι να το πω (και να πω και τους λόγους που άλλαξε).

Επίσης έχω επανειλημμένα γράψει (δεν θα κάνω τον κόπο όμως να σου βρω πάλι τα ποστ, ψάξε και βρες τα μόνος σου), ότι όποιος φίλος από εδώ μέσα θέλει να πάμε αγκαζέ βόλτα/επίσκεψη σε δημόσιες υπηρεσίες, εργάσιμες ώρες, για να του δείξω τι σημαίνει κοπρίτες (νομίζω ειδικά στον makper απευθυνόταν αυτή η πρόσκληση), ήμουν πρόθυμος να το κάνω.
Μη μου κολλάς λοιπόν εσύ τώρα ("καποιος πρεπει να τον παρει βολτα, μηπως και ΞΥΠΝΗΣΕΙ"), γιατί ήρθες δεύτερος.

Αν θέλεις λοιπόν να αποκαταστήσεις την χαμένη σου αξιοπιστία, βρες αυτό που λες, το ποστ σου με τα... 10 απλά ερωτήματα που με... ξεβράκωσες, και βαλ’το εδώ, όπως εγώ έβαλα το δικό μου για τις ιδιωτικοποιήσεις.
Ντενεκέ.

Και μην αποπειράσαι να ερμηνεύεις "τι λέει ο Σώτος", γιατί απ’ ότι φαίνεται δεν έχεις τα φόντα για να το καταλάβεις.
Γίγαντα του IQ.

George, ευχαριστώ. Στο έβαλα και στο post σου.
Και τον Βαγγέλη, για το +1.
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις 3 19 Feb 2014 16:00 #7

waverunner wrote:
makper wrote:
Αμα θέλεις να προσβάλεις τους αναγνώστες σου και να γράφεις τις μλκιες σου γράφε τις. Όσο εγώ κυκλοφορώ Άντε λοίπον να ταΐσεις τα κοπρόσκυλα σου και παράτα μας αργόσχολε γιατί μας έχεις προσβάλει την νοημοσύνη πάνω από μια φορά και δυστυχώς εγώ προσωπικά έχω σταματήσει να διασκεδάζω μαζί σου.

σκυλος με ρουχα ειναι ο σοτος51, ας τον, γελαμε, εχει απολυσει τους παντες, εκτος απο τον εαυτό του. τι να απολυσει βεβαια, αφου
προκυπτει, οτι ειναι αποστρατος καραβανας και κωλοβαραει , μερα -νυχτα, συνεχιζει αυτο που εκανε, δηλαδή ως ενστολος.

ιq, μεχρι το μωσαικο.

Θυμαμαι ενα νημα που τον ειχα ξεβρακωσει εντελώς, με δεκα απλά ερωτηματα, (περι φορλογίας, φοροδιαφυγής κλπ) στα οποία δεν απάνταγε, και ελεγε τα δικά του, περι απολύσεων, και κλεισιματος οσων ΝΠΔΔ, δε γουσταρε, επειδή ολο και κατι περίεργο του συνεβαινε , οταν πηγαινε να εξυπηρετηθεί.

αυτο που λεει ο σοτος και μας εχει πρηξει τα ..... ,ειναι να ιδιωτικοποιηθουν τα πάντα (αδμηε, νερο, κλαδος υγείας, δρόμοι , παιδεία κλπ),
τα κερδη των ιδιωτικοποιημένων κρατικών δομών να καταλήγουν στους κρατικοδίαιτους ιδιοκτήτες τους
και τις ενδεχόμενες λειτουργικές ζημιές που προκύπτουν , να τις φορτώνεται ο ελληνας φορολογουμενος

Καποιος πρεπει να τον παρει μια βολτα, και να τον παει , σε χειρουργειο δημοσιου νοσοκομείου, σε ερευνητικα εργαστηρια του ΕΜΠ, σε σταθμο παραγωγής ΗΕ της ΔΕΗ,στΑ χημικα εργαστήρια του ΙΓΜΕ, στο ΕΛΚΕΘΑ (HCMR Hellenic Centre for Marine Research) , μημπως και ΞΥΠΝΗΣΕΙ

Σοτο σταματα το σκαψιμο, θα σου μουχλιασουν τα ευρω η μπορει να ανοιξει λακκο , ο σκυλος σου κ να στα χεσει.

kasmas.jpg





[
b]σκυλος με ρουχα ειναι ο σοτος51,[/b] ας τον, γελαμε, εχει απολυσει τους παντες, εκτος απο τον εαυτό του. τι να απολυσει βεβαια, αφου
προκυπτει, οτι ειναι αποστρατος καραβανας και κωλοβαραει , μερα -νυχτα, συνεχιζει αυτο που εκανε, δηλαδή ως ενστολος.

Πολύ ωραία παρομοίωση. Τώρα είναι και λυσσασμένος, χρειαζεται αντιλυσσικο ορο

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Last Edit: 19 Feb 2014 16:00 by Kratistos (Ekratistos).
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις 3 19 Feb 2014 17:11 #8

  • makper
  • makper's Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 1747
  • Thank you received: 202
  • Karma: -8 (-195)
Η διαφορά μας είναι ότι εγώ διασκεδάζω μαζί σου.
Όπως διασκεδάζει και πολύς κόσμος που επίσης κι εγώ ξέρω.


Ουά χα χα χα!!! Μιλάει ο άνθρωπος με τα χίλια πρόσωπα, αυτός και οι νεοφιλελεύθεροι φίλοι του που μαζευτηκαν μια δεκάδα σε dt, αμέσως μόλις άρχισε η συγγραφή λάπης κατα των Δ.Υ. Απίστευτο ακούγεται έτσι, έχει βάλει φαίνεται έναν τεράστιο μαγνήτη και τους τραβάει.
Επίσης επιδίδεται σε hacking, χάκαρε την σελίδα του Τσιγκούνη και τώρα ξέρει ποιος του κατέβαζε το κάρμα, 3 ανύπαρκτοι τύποι, το οποίο όμως ξαναγύρισε σε dt εκεί που ήταν ενώ προφανώς οι ίδιοι συνεχίζουν και κατεβάζουν συστηματικά το δικό μας, τους φίλους των Δ.Υ και τους αντιμνημονιακούς γενικά. Αλλά εγω τους ξέρω όλους ποιοί είναι και θα σας τους δείξω στην παρακάτω φωτό:



Τα τυπάκια του tsig.gr επί το καθημερινό έργο....

Soto51, διάβασε την υπογρφή μου, εκεί βρισκεται η απάντησή μου στο έργο σου :sick:
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
Last Edit: 19 Feb 2014 23:44 by makper.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.080 seconds