Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Προσφερόμενα επιτόκια, προτάσεις τραπεζικών προϊόντων και ανάλυση αυτών

TOPIC: ΜΕΙΩΣΗ ΕΠΙΤΟΚΙΟΥ LIVE EUROBANK

Απ: ΜΕΙΩΣΗ ΕΠΙΤΟΚΙΟΥ LIVE EUROBANK 05 Nov 2010 11:12 #73

ΟΚ, το θέμα είναι ότι τίποτα δεν είναι ξεκάθαρο στο μαγαζάκι της eurobank και έχουν καταφέρει να μπερδεύουν και να εξοργίζουν τον κόσμο. Φιλικά.
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΜΕΙΩΣΗ ΕΠΙΤΟΚΙΟΥ LIVE EUROBANK 09 Nov 2010 21:26 #74

  • LETSIOSEV
  • LETSIOSEV's Avatar
ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΑΣ ΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΕΦΤΟΤΡΑΠΕΖΑ!
ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΕΤΕ ΜΟΝΟ 1CENT ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΑΡΥΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ!
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΜΕΙΩΣΗ ΕΠΙΤΟΚΙΟΥ LIVE EUROBANK 09 Nov 2010 21:33 #75

  • LETSIOSEV
  • LETSIOSEV's Avatar
ΟΧΙ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙΣ 1CENT ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΟΔΕΥΕΤΑΙ Η ΚΛΕΦΤΡΟΤΡΑΠΕΖΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΥΠΑΡΧΕΙ (ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ 1CENT ΛΟΓΩ ΑΔΡΑΝΕΙΑΣ).
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΜΕΙΩΣΗ ΕΠΙΤΟΚΙΟΥ LIVE EUROBANK 09 Nov 2010 22:04 #76

  • Δεν υπαρχουν εξοδα αδρανειας.
  • Δεν υπαρχουν εξοδα αδρανειας.'s Avatar
LETSIOSEV wrote:
ΟΧΙ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙΣ 1CENT ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΟΔΕΥΕΤΑΙ Η ΚΛΕΦΤΡΟΤΡΑΠΕΖΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΥΠΑΡΧΕΙ (ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ 1CENT ΛΟΓΩ ΑΔΡΑΝΕΙΑΣ).

Φιλε δεν υπαρχουν ουτε υπηρχαν ποτε εξοδα αδρανειας απλως η τραπεζες παλιοτερα ηθελαν ολα τα εξοδα τους να καλυπτονται απο της προμηθειες ετσι ωστε τα εσοδα απο τοκους να ηταν ολα 100% κερδος.Γιαυτο ονομαζαν τα κλεψιματα εξοδα.Αν δε θες να το κλεισεις μην αφηνεις ουτε 1 λεπτο στα λαμογια γιατι θα το εξαφανισουν καποτε.Εγω το αδειασα το live-dead και οταν βρω χρονο θα παω να το κλεισω και εαν μου πουν φερε ενα ευρω θα τους πω οτι δεν εχω και δε θα μπορουν να το κρατησουν και απο το υπολειπο.Χαχαχαχα (σατανικο).
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΜΕΙΩΣΗ ΕΠΙΤΟΚΙΟΥ LIVE EUROBANK 10 Nov 2010 10:33 #77

  • Takis
  • Takis's Avatar
ta sikosa k ego ta lefta apo tin eurobank esto k ka8isterimena
mas douleyan toso kairo psilo gazi
mauro pleon!!
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΜΕΙΩΣΗ ΕΠΙΤΟΚΙΟΥ LIVE EUROBANK 12 Nov 2010 12:58 #78

  • Μανώλης Πετρόπουλος
  • Μανώλης Πετρόπουλος's Avatar
κι εγώ τα σήκωσα την προηγούμενη εβδομάδα,
έτσι θα έπρεπε να κάνουν όλοι για να βάλουν μυαλό οι χαρτογιακάδες..απατεώνες του κοινού ποινικού τράπεζες πολιτικοί δήμαρχοι..ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ..
πήγα προς FBB μεριά..
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΜΕΙΩΣΗ ΕΠΙΤΟΚΙΟΥ LIVE EUROBANK 13 Nov 2010 01:12 #79

  • KARNE (karnezis)
  • KARNE (karnezis)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 21
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0 (2)
Δευτερα θα παω να κλεισω κ εγω τον λογαριασμο μου.......δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος απ την συνεργασια μου μαζι τους!

Αφηστε που ο ξαδερφος μου που ειναι νομικος συμβουλος σε τραπεζα της EUROBANK μου εχει πει οτι ειναι εντελως φραγκοφονιαδες ελεεινοι.....
-MONEY NEVER SLEEPS-
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΜΕΙΩΣΗ ΕΠΙΤΟΚΙΟΥ LIVE EUROBANK 13 Nov 2010 11:12 #80

KARNE wrote:
Δευτερα θα παω να κλεισω κ εγω τον λογαριασμο μου.......δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος απ την συνεργασια μου μαζι τους!

Αφηστε που ο ξαδερφος μου που ειναι νομικος συμβουλος σε τραπεζα της EUROBANK μου εχει πει οτι ειναι εντελως φραγκοφονιαδες ελεεινοι.....

Εγώ κάθε φορά που πηγαίνω σε κατάστημά τους (εννοείται όχι για να τους δώσω χρήμα), παίρνω διαφημιστικά τους φυλλάδια και μετά τα πετάω στην ανακύκλωση. Μιλάμε για ΤΕΤΟΙΟ μίσος για αυτή την τράπεζα.
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΜΕΙΩΣΗ ΕΠΙΤΟΚΙΟΥ LIVE EUROBANK 02 Jan 2011 13:50 #81

  • Andreas
  • Andreas's Avatar
Μόλις συνειδητοποίησα ότι έχουν μειώσει το επιτόκιο σε 2% εδώ και μήνες και αυτό επειδή δεν είχα τι να κάνω και μπήκα στο ebanking να δω τον λογαριασμό μου!
Από αύριο θα τα μεταφέρω και εγώ (κάλιο αργά παρά ποτέ), ψάχνοντας βρήκα αυτή την "προσφορά". Οι επόμενοι 359 λογαριασμοί (360 ήταν πριν γράψω εδώ!) κερδίζουν μια προπληρωμένη 50€!
Νομίζω αξίζει.

p.s. ελπίζω να μην θεωρηθεί σαν spam ένας απλός χρήστης είμαι και εγώ απλά μόλις βρήκα τυχαία αυτό το topic στο google ψάχνωντας για το πότε έγινε η αλλάγη του επιτοκίου της eurobank σε 2%!
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.060 seconds