Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Προσφερόμενα επιτόκια, προτάσεις τραπεζικών προϊόντων και ανάλυση αυτών

TOPIC: Προθεσμιακή κατάθεση στην Τράπεζα Πελοπονήσου μέ το υψηλότερο επιτόκιο 6.80%

Απ: Προθεσμιακή κατάθεση στην Τράπεζα Πελοπονήσου μέ το υψηλότερο επιτόκιο 6.80% 24 May 2012 11:31 #10

Ναί.
Παράτολμο μου λένε όλοι.
Θά σου αναφέρω όμως το σκεπτικό μου .
Εχω άμεση ανάγη απο το εισόδημα που θά παίρνω καθε μήνα καθότι άνεργος, και ειχα να επιλέξω στο να τρώω το κεφάλαιο και να το μικραίνω η να εισπράτω ένα << ενόικιο >> καθε μήνα.
Οσο για την πιθανότητα επιστροφής στην δραχμή απλά δεν το πιστέυω.
Η αν θές δεν θέλω να το πιστέυω.
The administrator has disabled public write access.

Απ: Προθεσμιακή κατάθεση στην Τράπεζα Πελοπονήσου μέ το υψηλότερο επιτόκιο 6.80% 24 May 2012 11:49 #11

  • οπα
  • οπα's Avatar
ΤΙΤΟΣ wrote:
ΕΓΩ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΘΑ ΨΑΞΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΒΓΑΛΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΩΜΕΝΑ ΘΑ ΚΑΤΑΣΧΟΝΤΕ ΣΑΝ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ...ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ Ο ΜΠΕΝΗ ΤΟ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΕ...ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ

τη λες ρε μεγαλε ειχες τετοια πληροφορια και μας την εκρυβες τοσο καιρ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ο ???
The administrator has disabled public write access.

Απ: Προθεσμιακή κατάθεση στην Τράπεζα Πελοπονήσου μέ το υψηλότερο επιτόκιο 6.80% 24 May 2012 12:11 #12

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
οπα wrote:
ΤΙΤΟΣ wrote:
ΕΓΩ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΘΑ ΨΑΞΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΒΓΑΛΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΩΜΕΝΑ ΘΑ ΚΑΤΑΣΧΟΝΤΕ ΣΑΝ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ...ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ Ο ΜΠΕΝΗ ΤΟ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΕ...ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ

τη λες ρε μεγαλε ειχες τετοια πληροφορια και μας την εκρυβες τοσο καιρ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ο ???

min akoute blakies akoy ekei na katasxonte akoma kai na to ekanan ayto to perisotero pou mporoun na kanoun einai na baloun enan foro

ase pou kai na teloun na ta elenxoun ola ta toys pari kamia dekaria xronia na min leme xazomares
The administrator has disabled public write access.

Απ: Προθεσμιακή κατάθεση στην Τράπεζα Πελοπονήσου μέ το υψηλότερο επιτόκιο 6.80% 24 May 2012 12:14 #13

  • k
  • k's Avatar
na eiste sigoyri oti an arxisoun elenxous sto ejoteriko se ligo kairo ta kanoun elenxous kai sto esoteriko
The administrator has disabled public write access.

Απ: Προθεσμιακή κατάθεση στην Τράπεζα Πελοπονήσου μέ το υψηλότερο επιτόκιο 6.80% 24 May 2012 13:10 #14

  • kalaxan
  • kalaxan's Avatar
Και γω το σκέφτομαι πλεον να μην τη σπάσω (θα δω μεχρι την Τριτη)..




Oι book δίνουν απόδοση 1,55 στη ΝΔ και 2,05 στο Συριζα για πρώτη θέση..
Και o Συριζα ομως να βγει δεν νομιζω να γινει καμια στραβή, βλεπω τους Αμερικανους να πιεζουν προς "τη διασωση μας"...
The administrator has disabled public write access.

Απ: Προθεσμιακή κατάθεση στην Τράπεζα Πελοπονήσου μέ το υψηλότερο επιτόκιο 6.80% 24 May 2012 16:34 #15

  • Θέμος
  • Θέμος's Avatar
Πολύ καλά έκανες.
Ας μην πούμε για την Αχαική που όσοι τα είχαν εκεί έπαιρναν 6αρια και 7αρια χαλαρά και τώρα μπήκαν στην Εθνική όταν οι πελάτες της Εθνικής έπαιρναν 2,8 και 3,2 με το ζόρι. Και κέρδισαν και δεν έπαθαν τίποτα αφού τους πήρε η Εθνική.Τα ίδια με πρότον, ασπίς κτλ αλλά αυτά είπαμε είναι περσινά ξυνά σταφύλια και οι τράπεζες ήταν μικρές κτλ κτλ κτλ κανείς δεν μιλάει για αυτά μόνο το ΤΕΚΕ ξέρουν να κατηγορούν.

Ορισμένοι μιλούν για δραχμές και κατάρρευση τραπεζών λες και μιλάνε για κάτι απλό που γίνεται από τη μια στιγμή στην άλλη. Από το 2009 το μόνο που κάνουν είναι να τρομοκρατούν τον κόσμο και να χάνουμε τόκους στέλνοντας χρήματα στο εξωτερικό με μπακαλόχαρτα από εδώ με αμφιβόλου κύρους άτομα συναναστρεφόμενοι, με κάτι ψευτοαγγλικά και κάνοντας πληρεξούσια σε βούλγαρους συμβολαιογράφους λες και τους ξέρανε από χτές. Στέλνουν με mail τα στοιχεία τους και περιμένουν να σωθούν. ΗΜΑΡΤΟΝ.

Έχουν ανοίξει 50 τόπικ τις τελευταίες μέρες, ο ένας ρωτάει πως θα στείλει λεφτά στη Σουηδία όταν καν δεν ξέρει που είναι στο χάρτη και τι νόμισμα έχει, ο άλλος θέλει να ανοίξει στην Ολλανδία, σε λίγο θα λένε για Νιγηρία, Μπαγκλαντές κτλ κτλ κτλ. Ο κάθε άσχετος ψάχνεται, γριές τρέχουν πανικόβλητες στην Εθνική και Εμπορική και σηκώνουν λεφτά, λεία για τους κλέφτες και το πράμα πάει καλά...

Πως καταντήσαμε έτσι πραγματικά λυπάμαι για τον εαυτό μου, για τους πολιτικούς μας, για τον κόσμο.
The administrator has disabled public write access.

Απ: Προθεσμιακή κατάθεση στην Τράπεζα Πελοπονήσου μέ το υψηλότερο επιτόκιο 6.80% 24 May 2012 16:44 #16

  • εεεεεεεεεεεεεεεε
  • εεεεεεεεεεεεεεεε's Avatar
φιλε εχε υπόψιν οτι ο λογαριασμός στην κυπρο θελει 1 εβδομαδα και στην μαρφιν 3-4 μερες
The administrator has disabled public write access.

Απ: Προθεσμιακή κατάθεση στην Τράπεζα Πελοπονήσου μέ το υψηλότερο επιτόκιο 6.80% 24 May 2012 23:58 #17

  • ENAS
  • ENAS's Avatar
εεεεεεεεεεεεεεεε wrote:
φιλε εχε υπόψιν οτι ο λογαριασμός στην κυπρο θελει 1 εβδομαδα και στην μαρφιν 3-4 μερες
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΑΙΣΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΥΠΡΟΣ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΧΡΕΟΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΗΔΗ ΤΣΑΚΩΝΟΝΤΕ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΕΜΕΣΗ ΣΤΑΣΗ ΠΛΗΡΩΜΩΝ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ.ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΓΙΑ ΜΗΝΕΣ ...ΕΤΟΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΓΙΑ ΦΟΥΝΤΟ...ΕΙΝΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ Η ΑΝΙΣΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝ ΘΑ ΠΑΤΕ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΗΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΝΕΟΠΛΟΥΤΗ ΚΑΣΤΑ ΤΟΥ 5-7%ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΛΟΓΩ ΚΟΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΕΙΝΑΝΕ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ.ΑΠΟ ΜΑΣ ΚΡΑΤΙΟΝΤΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΚΡΑΤΙΟΥΝΤΕ.ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ ΣΚΟΠΙΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΡΟΥΜΑΝΙΑ,ΣΕΡΒΙΑ,ΑΛΒΑΝΙΑ.ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΕΠΙΤΟΚΙΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΑΝ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΝΕ ΥΓΕΙΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΙΚΟΙ.ΕΓΩ ΤΑ ΕΦΕΡΑ ΤΑ ΜΙΣΑ ΠΟΥ ΕΛΗΞΑΝ ΠΙΣΩ .ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΗΡΑ 6% ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ.ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΧΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ???ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΓΙΝΕΙ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΕΤΣΙ Η ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΕΠΙΤΟΚΙΑ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΓΕΝΙΚΩΣ.ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΑΘΕΤΕΣ ΤΗΣ ΑΣΠΙΔΑΣ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΨΗΛΑ ΕΠΙΤΟΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ...
The administrator has disabled public write access.

Απ: Προθεσμιακή κατάθεση στην Τράπεζα Πελοπονήσου μέ το υψηλότερο επιτόκιο 6.80% 25 May 2012 00:18 #18

  • ciba
  • ciba's Avatar
ENAS wrote:
εεεεεεεεεεεεεεεε wrote:
φιλε εχε υπόψιν οτι ο λογαριασμός στην κυπρο θελει 1 εβδομαδα και στην μαρφιν 3-4 μερες
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΑΙΣΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΥΠΡΟΣ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΧΡΕΟΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΗΔΗ ΤΣΑΚΩΝΟΝΤΕ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΕΜΕΣΗ ΣΤΑΣΗ ΠΛΗΡΩΜΩΝ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ.ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΓΙΑ ΜΗΝΕΣ ...ΕΤΟΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΓΙΑ ΦΟΥΝΤΟ...ΕΙΝΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ Η ΑΝΙΣΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝ ΘΑ ΠΑΤΕ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΗΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΝΕΟΠΛΟΥΤΗ ΚΑΣΤΑ ΤΟΥ 5-7%ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΛΟΓΩ ΚΟΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΕΙΝΑΝΕ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ.ΑΠΟ ΜΑΣ ΚΡΑΤΙΟΝΤΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΚΡΑΤΙΟΥΝΤΕ.ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ ΣΚΟΠΙΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΡΟΥΜΑΝΙΑ,ΣΕΡΒΙΑ,ΑΛΒΑΝΙΑ.ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΕΠΙΤΟΚΙΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΑΝ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΝΕ ΥΓΕΙΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΙΚΟΙ.ΕΓΩ ΤΑ ΕΦΕΡΑ ΤΑ ΜΙΣΑ ΠΟΥ ΕΛΗΞΑΝ ΠΙΣΩ .ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΗΡΑ 6% ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ.ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΧΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ???ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΓΙΝΕΙ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΕΤΣΙ Η ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΕΠΙΤΟΚΙΑ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΓΕΝΙΚΩΣ.ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΑΘΕΤΕΣ ΤΗΣ ΑΣΠΙΔΑΣ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΨΗΛΑ ΕΠΙΤΟΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ...




έχεις δίκιο για βουλγαρία είναι πολύ άθλια τα πράγματα εκεί
η κύπρος όμως είναι άλλη περίπτωση μπορεί να είναι εκτεθειμένη σε δανια στην ελλάδα γιατί τα ομόλογα είναι λίγα
όμως είναι μια μικρή οικονομία που με λίγα dis σώνεται και σε καμιά περίπτωση δεν θα την αφήσουν να πτώχευση δεδομένου ότι τώρα με τα πετρέλαια υπάρχουν τεράστια συμφέροντα και από Αμερική και από Ρωσία
στην κύπρο θα γίνει ότι και στην υπόλοιπη Ευρώπη
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.061 seconds