Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Προσφερόμενα επιτόκια, προτάσεις τραπεζικών προϊόντων και ανάλυση αυτών

TOPIC: Προθεσμιακή κατάθεση στην Τράπεζα Πελοπονήσου μέ το υψηλότερο επιτόκιο 6.80%

Προθεσμιακή κατάθεση στην Τράπεζα Πελοπονήσου μέ το υψηλότερο επιτόκιο 6.80% 23 May 2012 18:33 #1

Εμπιστεύτηκα και έβαλα τα χρήματά μου σε προθεσμιακό με 6.80 . Ειναι πολυ καλό εισόδημα γιά μένα.
Θα ήθελα να ακούσω και τήν γνώμη σας αρνητική η θετική.
Last Edit: 23 May 2012 18:34 by Evangelos (evapa).
The administrator has disabled public write access.

Απ: Προθεσμιακή κατάθεση στην Τράπεζα Πελοπονήσου μέ το υψηλότερο επιτόκιο 6.80% 23 May 2012 18:46 #2

  • kalaxan
  • kalaxan's Avatar
Συγχαρητήρια φίλε για το θάρρος σου και για τα νεύρα σου.. Πολύ καλό το επιτόκιο.. :

Εγώ διανύω το 3ο δίμηνο του Mega profit της FBB (λήγει στις 9/7/2012) και ενώ μέχρι τις 6/5/2012 δεν είχα καμιά σχεδόν έγνοια, τώρα ψιλοπανικοβληθεί και σκέφτομαι αύριο να τα στείλω Κύπρο μέχρι να ξεκαθαρίσει το τοπίο..

Αν δεν έχεις πρόβλημα μπορείς να μου πεις τι σε οδήγησε σε αυτή σου την απόφαση ωστε να εμπιστευτείς την υπάρχουσα κατάσταση και να τα κλείσεις εντός Ελλάδος?
The administrator has disabled public write access.

Απ: Προθεσμιακή κατάθεση στην Τράπεζα Πελοπονήσου μέ το υψηλότερο επιτόκιο 6.80% 23 May 2012 18:48 #3

  • EIB
  • EIB's Avatar
Σκέψου μόνο ότι τα βραχυπρόθεσμης λήξης (3-4 ετών) ομόλογα της ΕΙΒ έχουν επιτόκιο ίσο με το 3μηνο euribor συν 10-15 μονάδες βάσης και βρίσκονται τώρα στο 0,70-0,80% και θα αντιληφθείς αν πράττεις ορθά ή όχι.
The administrator has disabled public write access.

Απ: Προθεσμιακή κατάθεση στην Τράπεζα Πελοπονήσου μέ το υψηλότερο επιτόκιο 6.80% 23 May 2012 19:04 #4

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
εγω σημερα εσπασα προθεσμια με 7% και τα έστειλα διακοπές κυπρο
The administrator has disabled public write access.

Απ: Προθεσμιακή κατάθεση στην Τράπεζα Πελοπονήσου μέ το υψηλότερο επιτόκιο 6.80% 23 May 2012 19:12 #5

  • cy
  • cy's Avatar
παιδια ειναι παρα πολυ επικίνδυνα τα πραγματα
ειδικα αν δεν δημιουργηθεί κυβερνηση και σε αυτες της εκλογες παμε για φούντο αμέσως
αλλα ετσι κιαλιος δεν την βγαζουμε καθαρη
και εγω εσπασα την προθεσμιακη και τα εστειλα κυπρο εχω ησυχάσει τωρα ....
The administrator has disabled public write access.

Απ: Προθεσμιακή κατάθεση στην Τράπεζα Πελοπονήσου μέ το υψηλότερο επιτόκιο 6.80% 23 May 2012 19:19 #6

  • kalaxan
  • kalaxan's Avatar
Κύπρο με ποιο τροπο τα στειλατε?

Εγώ σκεφτόμουν μεσω Marfin με απλο ταμιευτηρίου που κοστιζει 12 ευρω και να τα κλεισω κανενα διμηνο(και μετα βλεπουμε)..
Ο International δε με ενθουσιαζει καθως θελει προειδοποιηση 35 ή 90 ημερών
The administrator has disabled public write access.

Απ: Προθεσμιακή κατάθεση στην Τράπεζα Πελοπονήσου μέ το υψηλότερο επιτόκιο 6.80% 23 May 2012 19:27 #7

  • cy
  • cy's Avatar
kalaxan wrote:
Κύπρο με ποιο τροπο τα στειλατε?

Εγώ σκεφτόμουν μεσω Marfin με απλο ταμιευτηρίου που κοστιζει 12 ευρω και να τα κλεισω κανενα διμηνο(και μετα βλεπουμε)..
Ο International δε με ενθουσιαζει καθως θελει προειδοποιηση 35 ή 90 ημερών


εγω τα ετειλα μονος μου με e-banking από alpha bank 50.000 0.30 λεπτα κοστος !!!
The administrator has disabled public write access.

Απ: Προθεσμιακή κατάθεση στην Τράπεζα Πελοπονήσου μέ το υψηλότερο επιτόκιο 6.80% 23 May 2012 20:14 #8

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
kalaxan wrote:
Κύπρο με ποιο τροπο τα στειλατε?

Εγώ σκεφτόμουν μεσω Marfin με απλο ταμιευτηρίου που κοστιζει 12 ευρω και να τα κλεισω κανενα διμηνο(και μετα βλεπουμε)..
Ο International δε με ενθουσιαζει καθως θελει προειδοποιηση 35 ή 90 ημερών

μαρφιν International τα εστειλα
The administrator has disabled public write access.

Απ: Προθεσμιακή κατάθεση στην Τράπεζα Πελοπονήσου μέ το υψηλότερο επιτόκιο 6.80% 24 May 2012 02:41 #9

  • ΤΙΤΟΣ
  • ΤΙΤΟΣ's Avatar
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΠΙΤΟΚΙΟ.ΟΥΤΕ ΤΑ ΣΠΑΩ ΑΠΟ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΟΥΤΕ ΤΑ ΣΤΕΛΝΩ ΕΞΩ..ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΑΣΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΕΔΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.ΣΤΗΝ ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΞΕΡΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΑΣΑΝ.ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΝ FBB ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΟΥΣΙΟ ΒΑCK UP. ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΗ ΤΙΠΟΤΑ .ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΗ Η ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ ΔΕΝ ΣΩΖΕΣΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ....ΘΑ ΓΙΝΗ ΝΤΟΜΙΝΟ.ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΕΣΤΕ Ο ΤΡΟΜΟΣ ΠΟΥΛΑΕΙ ΚΑΙ ΦΥΛΑΕΙ ΤΑ ΕΡΜΑ ΣΤΟ ΜΑΝΤΡΙ..ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΤΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΨΑΡΟΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ???ΕΓΩ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΘΑ ΨΑΞΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΒΓΑΛΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΩΜΕΝΑ ΘΑ ΚΑΤΑΣΧΟΝΤΕ ΣΑΝ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ...ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ Ο ΜΠΕΝΗ ΤΟ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΕ...ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.068 seconds