Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Προσφερόμενα επιτόκια, προτάσεις τραπεζικών προϊόντων και ανάλυση αυτών

TOPIC: ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΕΛΛΗΝΟΕΛΒΕΤΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ

ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΕΛΛΗΝΟΕΛΒΕΤΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ 04 Sep 2012 17:22 #46

  • john45 (jlian)
  • john45 (jlian)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 464
  • Thank you received: 143
  • Karma: -18 (21)
Ξέρεις κάτι ρε "δεν την παλεύω"; "Θέλει η π..να να κρυφτεί μα η χαρά δεν την αφήνει" λέει ο λαός. Θα ψοφήσουμε της πείνας επειδή κάποιοι συμπολίτες σου αποφάσισαν ότι δεν θα πληρώσουν αυτοί το χρέος που δημιούργησε η παρέα του Σημίτη; Ή θα ψοφήσουμε της πείνας επειδή η κυβέρνηση των δοσίλογων προτίμησε να συνεχίσει να δανείζεται από τους τοκογλύφους αντί να χρεοκοπήσει το 2009, τότε που το χρέος ήταν ομολογιακό και οχι διακρατικά ενυπόθηκα δάνεια σε Αγγλικό δίκαιο;
Αποφάσισε και πες μας. Υπάρχει κάτι το θετικό πάντως. Αν ψοφήσουν της πείνας μερικοί λαλίστατοι παπαγάλοι, τότε θα σταματήσουν να μας ζαλίζουν.
Ποτέ να μην λογομαχήσεις με έναν βλάκα. Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας (αγνώστου).
Last Edit: 04 Sep 2012 17:53 by john45 (jlian).
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross), brand-DEU

ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΕΛΛΗΝΟΕΛΒΕΤΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ 04 Sep 2012 18:49 #47

  • 666
  • 666's Avatar
Δεν τη παλεύω...! wrote:
[

Ιδίως αν υπάρχουν Έλληνες με το δικό σας σκεπτικό, που με το παραμικρό στέλνουν τα χρήματα τους στο εξωτερικό αδιαφορώντας για το μέλλον της πατρίδας τους…!
Θα ψοφήσουμε σίγουρα της πείνας Τουρκόγυφτοι (σώρι Tsig)

Αφού δεν σε πειράζει που ο αγαπημένος σου υπουργός σου ξεφτιλίστηκε εντελώς από την ειδησεογραφία και εσύ επίσης, από αυτά που σου έγραψαν όλοι οι υπόλοιποι, θαυμάζω το κουράγιο σου. Κοίτα να δεις τι προτείνω: Όταν θα πέσει πείνα και δεν θα έχεις να φας, να βγεις για ζητιανιά. Με τέτοιο θράσος μάλλον θα τα κονομήσεις. Απ όσους θα έχουν μείνει στην Ελλάδα φυσικά. Εγώ προσωπικά θα πάω διακοπές διαρκείας σε κάποιο εξωτικό νησί που έχω στείλει τις καταθέσεις μου (μαύρα όλα εννοείται, αφού έγδυνα τόσο καιρό κάτι κορόιδα σαν κι εσένα).
Θα βλέπω στην TV τις σκηνές τύπου Συρίας στην Ελλάδα και θα σπάω πλάκα. Εννοείται δίπλα μου θα είναι καποια εξωτική καλονή για μασάζ και τα σχετικά. Κατά τα άλλα περιμένω πως και πως την χρεοκοπία για να αγοράσω 2-3 ακίνητα στο Ελλάντα από μερικούς πειναλέους, που θα τα σκοτώνουν για ένα κομμάτι ψωμί. Δεν βαριέσαι, θα μου πεις, μαζί σου θα τα πάρεις; Οχι βέβαια. Πρέπει να εξασφαλίσω και τους απογόνους που έχω αφήσει σε διάφορα εξωτικά μέρη. Ισως πάω κι από Ταϊλάνδη που προτείνει κι ο Ανώνυμος, έχω ακούσει τα καλύτερα για τις γυναίκες τους, μπορεί και Φιλιππίνες.
The administrator has disabled public write access.

ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΕΛΛΗΝΟΕΛΒΕΤΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ 04 Sep 2012 18:58 #48

  • stathis
  • stathis's Avatar
Δεν τη παλεύω...! wrote:
xaxaxou wrote:
ciba wrote:
www.24h.gr/section/oikonomia/apo-2014-ka...-gia-tis-katatheseis

ΓΕΡΟΝΤΑ όπως βλέπεις ο φιλοσου ο μαυραγανης θα πάρει τα τέτοια μου !!!
εμείς οι φοροφυγάδες που τα βγάλαμε έξω δεν πιανόμαστε ξεχάσετε το
τα δικά σου θα πάρει που τα έχεις εδώ, θα σου κόψει και την σύνταξη και θα ψοφήσεις στην πεινά ....



σωστόοοοοοοος

Ιδίως αν υπάρχουν Έλληνες με το δικό σας σκεπτικό, που με το παραμικρό στέλνουν τα χρήματα τους στο εξωτερικό αδιαφορώντας για το μέλλον της πατρίδας τους…!
Θα ψοφήσουμε σίγουρα της πείνας Τουρκόγυφτοι (σώρι Tsig)



χαχαχαχαχαχαχα.δεν ηξερα οτι πρεπει να σε ρωταω για το τι θα κανω τα λεφτα μου.

επειδη σε επιασαν κοροιδο οι πολιτικοι και σου εφαγαν μισθο,συνταξη,ιατροφαρμακευτικη και τα λοιπα πρεπει να πιαστω και γω κοροιδο???

και να στο πω και πιο απλα οταν εγω που στη τελικη εχω λεφτα και δεν με νοιαζει ειμουν στην πλατεια συνταγματος με σκηνη 3 μηνες για την παρτη σου, για να εχεις ΕΣΥ να φας και να μην ΣΟΥ πειραξουν το πενθημερο και τα δικαιωματα ΣΟΥ και ετρωγα ξυλο και χημικα ΕΣΥ λοιπον ελληναρα που εισουν????

που εισαι τωρα????τι κανεις για ολα αυτα????πηγες και ψηφισες και εβγαλες οπως λεει και ο ανωνυμος τον σαχλαμαρα.
κατσε τωρα παρακολουθα την ενορχηστρωμενη ληστεια που σου εχουν ετοιμασει...

θα κατσω εδω στην τρικοσμικη ελλαντα...να συντηρισω εσενα που καθεσε ολη μερα καναπε αντι να πας στην βουλη και να τους αρχισεις στις κλωτσιες...

θα παω να τα φαω και συ κατσε να βλεπεις μεγκα τσανελε και ολγα τρεμη!!!
Last Edit: 04 Sep 2012 19:00 by stathis.
The administrator has disabled public write access.

ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΕΛΛΗΝΟΕΛΒΕΤΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ 04 Sep 2012 19:34 #49

  • Δεν τη παλεύω...!
  • Δεν τη παλεύω...!'s Avatar
666 wrote:
Δεν τη παλεύω...! wrote:
[

Ιδίως αν υπάρχουν Έλληνες με το δικό σας σκεπτικό, που με το παραμικρό στέλνουν τα χρήματα τους στο εξωτερικό αδιαφορώντας για το μέλλον της πατρίδας τους…!
Θα ψοφήσουμε σίγουρα της πείνας Τουρκόγυφτοι (σώρι Tsig)

Αφού δεν σε πειράζει που ο αγαπημένος σου υπουργός σου ξεφτιλίστηκε εντελώς από την ειδησεογραφία και εσύ επίσης, από αυτά που σου έγραψαν όλοι οι υπόλοιποι, θαυμάζω το κουράγιο σου. Κοίτα να δεις τι προτείνω: Όταν θα πέσει πείνα και δεν θα έχεις να φας, να βγεις για ζητιανιά. Με τέτοιο θράσος μάλλον θα τα κονομήσεις. Απ όσους θα έχουν μείνει στην Ελλάδα φυσικά. Εγώ προσωπικά θα πάω διακοπές διαρκείας σε κάποιο εξωτικό νησί που έχω στείλει τις καταθέσεις μου (μαύρα όλα εννοείται, αφού έγδυνα τόσο καιρό κάτι κορόιδα σαν κι εσένα).
Θα βλέπω στην TV τις σκηνές τύπου Συρίας στην Ελλάδα και θα σπάω πλάκα. Εννοείται δίπλα μου θα είναι καποια εξωτική καλονή για μασάζ και τα σχετικά. Κατά τα άλλα περιμένω πως και πως την χρεοκοπία για να αγοράσω 2-3 ακίνητα στο Ελλάντα από μερικούς πειναλέους, που θα τα σκοτώνουν για ένα κομμάτι ψωμί. Δεν βαριέσαι, θα μου πεις, μαζί σου θα τα πάρεις; Οχι βέβαια. Πρέπει να εξασφαλίσω και τους απογόνους που έχω αφήσει σε διάφορα εξωτικά μέρη. Ισως πάω κι από Ταϊλάνδη που προτείνει κι ο Ανώνυμος, έχω ακούσει τα καλύτερα για τις γυναίκες τους, μπορεί και Φιλιππίνες.

Πρόσεξε φίλε μου τοκογλύφε 666, μήπως και δεν παν καλά τα σχέδια σου και βρεθείς από την Ταϊλάνδη και τις Φιλιππίνες παρέα με το Φίλο σου τον Τσοχατζόπουλο στις Φυλακές Κορυδαλλού να ψάχνεις τηλεκάρτα για να πάρεις κάνα τηλ. Τον Ψυχίατρο σου…!
Δεν ξες καμιά φορά τι γίνεται στο Ελλάντα, όλα είναι πιθανά...! ;)
The administrator has disabled public write access.

ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΕΛΛΗΝΟΕΛΒΕΤΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ 04 Sep 2012 19:40 #50

  • stathis
  • stathis's Avatar
αφιερωμενο...
διαβαστε εδω



ρε τι παθαμε....?
φευγουν ολα τα κεφαλαια απο νοτο αλλα και απο ευρω...
Last Edit: 04 Sep 2012 19:42 by stathis.
The administrator has disabled public write access.

ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΕΛΛΗΝΟΕΛΒΕΤΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ 04 Sep 2012 21:56 #51

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 2231
  • Thank you received: 1096
  • Karma: 97 (23)
Αυτή η συζήτηση νομίζει κανείς οτι βοηθάει κάπου;;; :(
The administrator has disabled public write access.

ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΕΛΛΗΝΟΕΛΒΕΤΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ 05 Sep 2012 00:37 #52

  • 666
  • 666's Avatar
Ο Τσοχατζόπουλος δεν είναι δικός μου φίλος, είναι δικός σου φίλος. Το κορόιδο που έμεινε με το μουτζούρη από τη συμμορία του €. Άντε να πεις στα διάφορα λαμόγια που σε βάλανε να μας τα πρήξεις ότι το παραδάκι πάει πέταξε και δεν θα ξανάρθει πότε πίσω.
The administrator has disabled public write access.

ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΕΛΛΗΝΟΕΛΒΕΤΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ 05 Sep 2012 00:43 #53

  • ΓΕΡΟΝΤΑΣ
  • ΓΕΡΟΝΤΑΣ's Avatar
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Posts: 106
  • Thank you received: 15
  • Karma: 2 (-28)
EΞΑΡΑΚΙΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ Ο ΤΣΟΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΕΣΕΝΑ ΜΕΑΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΥΝΑΦΙ ΣΟΥ
ΝΑ ΜΕ ΘΥΜΑΣΕ
ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΜΕ ΑΓΑΠΗ :P
The administrator has disabled public write access.

ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΕΛΛΗΝΟΕΛΒΕΤΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ 05 Sep 2012 03:31 #54

  • makper
  • makper's Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 1747
  • Thank you received: 202
  • Karma: -8 (-195)
Μια θυμάται ορθογραφία μια την ξεχνάει. Φαίνεται οτι ειναι τα πρώτα συμπτώματα του Αλτσχάιμερ :laugh: :laugh:
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)
Time to create page: 0.078 seconds