Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Stockpair

Stockpair 16 Jul 2014 19:26 #1

Γεια σας
Ξέρει κάποιος τι είναι το Stockpair, αν αξίζει κάποιος να ασχοληθεί και τι ρίσκο έχει?
Το ανακάλυψα τυχαία από μια διαφήμιση στο Internet
The administrator has disabled public write access.

Stockpair 16 Jul 2014 21:26 #2

  • Ghost (Phantom)
  • Ghost (Phantom)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Ουκ αν λαβεις παρα του μη εχοντος
  • Posts: 297
  • Thank you received: 57
  • Karma: 8
Μη κανεις τον κοπο να ασχοληθεις γενικα με τετοιες πλατφορμες ,εχουν μεγαλες χρεωσεις
Ό,τι δεν συνέβη ποτέ, είναι ό,τι δεν ποθήσαμε αρκετά.
Νίκος Καζαντζάκης
The administrator has disabled public write access.

Stockpair 16 Jul 2014 23:00 #3

  • Vladimiros
  • Vladimiros's Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 195
  • Thank you received: 65
  • Karma: 3
Ghost wrote:
εχουν μεγαλες χρεωσεις
Κάτι σαν την Western Union ας πούμε?
Έστειλα σήμερα 100 ευρώ σε μια φίλη μου στη Ρουμανία (που δεν έχει στον ήλιο μοίρα εκεί), και μέ χρέωσαν 11.
Χώρια που στην ανταλλαγή ευρώ>Leu την ρίχνουν κι αυτήν εκεί. Το γράφουν πάνω στην αίτηση: "Και από το συνάλλαγμα βγάζουμε".
The administrator has disabled public write access.

Stockpair 17 Jul 2014 02:54 #4

Σχετιζεται με το "Πως Να Βγάλεις Λεφτά Από Το Ίντερνετ " και αφορα την διαπραγματευση binary options... www.stockpair.com
The administrator has disabled public write access.

Stockpair 17 Jul 2014 04:11 #5

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
Simos wrote:
Σχετιζεται με το "Πως Να Βγάλεις Λεφτά Από Το Ίντερνετ" και αφορα την διαπραγματευση binary options... www.stockpair.com

Κατ' αρχήν όλοι οι "Πως Να Βγάλεις Λεφτά Από Το Ίντερνετ" τύποι πρώτα έχουν ασχοληθεί με το "Πως Να Βγάλω ΕΓΩ Λεφτά Από Το Ίντερνετ" θέμα τους, και με βάση αυτό ξεκινάνε ό,τι ξεκινάνε.
Αφού λοιπόν θα βγάλουν (ή νομίζουν πως θα βγάλουν), ποιος θα τους τα δώσει (αν βγάλουν)?
Εσύ βέβαια, που τσιμπάς το τυράκι.

Κατά δεύτερον, διαβάζω:

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ STOCKPAIR
Η Stockpair είναι μια παγκόσμια ηγετική online πλατφόρμα για Binary και Pair Options συναλλαγές. Binary Options και Pair Options είναι ένας άμεσος και απλός τρόπος για να συναλλαχτείτε και να κερδίσετε από την πρόβλεψη των κινήσεων στην αγορά των νομισμάτων, των αποθεμάτων, των εμπορευμάτων, των δεικτών και ζευγαριών των κεφαλαίων αυτών.
Η Stockpair.com αποτελεί εμπορικό σήμα της Nextrade Worldwide Ltd, μια εταιρεία οικονομικών υπηρεσιών που έχει αποκτήσει άδεια και ρυθμίζεται από την Επιτροπή Ασφαλείας και Συναλλαγών της Κύπρου (Άδεια υπ' αριθμόν 229/14).
Προσπαθούμε να δώσουμε στους επενδυτές μας την καλύτερη εμπειρία συναλλαγών και υποστήριξης.


Δηλαδή μου λέει πως θα κερδίσω ΑΝ ΠΡΟΒΛΕΨΩ τις κινήσεις της αγοράς νομισμάτων, εμπορευμάτων, δεικτών, κλπ.
ΣΩΩΩΩΩΩΩΠΑ!

Μα αν ήμουν προφήτης και ήξερα προς τα που θα πάνε όλα αυτά, δε θα χρειαζόμουν την stockpair για να κονομήσω! Θα τα έπαιζα και μόνος μου!

Τρίτον, μιλάει για κάποια άδεια (Κύπρου):
Όταν ακούω τέτοια, μου βρωμάει κομπίνα.
Συνήθως όλοι αυτοί οι τύποι που ψάχνουν "επενδυτές", ψάχνουν για κορόϊδα που θα τους ακουμπήσουν assets, και τίποτα δεν αποκλείει μια μέρα να εξαφανιστούν μαζί με τα assets, και μετά, τρέχα να βρεις την άκρη από την επιτροπή (της Κύπρου) που τους έδωσε την άδεια....

Άσε ρε Simos!
Γιατί πας γυρεύοντας?
Τι φιλοδοξείς να πετύχεις δηλαδή από την "Στοκπερ"???
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.050 seconds