Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: ING επένδυση "Dianond 160"

Απ: Re: ING επένδυση "Dianond 160" 12 Feb 2012 20:28 #10

  • E
  • E's Avatar
fΠότε αρχίζει η προθεσμία για το πρόγραμμα αυτό Μαριλένα ?τι ποσά μπορούνε να μπούνε ?κάποιος μου είπε ότι καταθέτεις τα χρήματα σε τραπεζικό λογαριασμό και έχετε το συμβόλαιο μετά ! πώς θα κατοχυρωθώ εγώ ότι αυτά τα χρήματα που έβαλα στον Τραπεζικό λογαριασμό θα πάνε σε αυτό το πρόγραμμα όταν εγώ εκ τον υστέρων πάρω το συμβόλαιο ?Σε ευχαριστώ.
The administrator has disabled public write access.

Re: Απ: Re: ING επένδυση "Dianond 160" 20 Feb 2012 22:24 #11

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Η ΚΑΘΕ ΑΙΤΗΣΗ ΜΟΛΙΣ ΓΙΝΕΤΕ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΠΕΡΝEI ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΑΡΙΘΜΟ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΗΛΩΝEI ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΣΦΑΛΙΖΟΜΕΝΟ . ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡEIΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣEIΣ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ΠΡΙΝ ΚΑΝEIΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ. ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡEΙΕΣ ΣΤΗΛΕ ΜΟΥ MAIL This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
The administrator has disabled public write access.

Απ: Re: ING επένδυση "Dianond 160" 23 Mar 2012 13:24 #12

  • VANGELIS/ING150
  • VANGELIS/ING150's Avatar
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΡΟΙΟΝ,ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ.ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΚΔΟΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΜΑΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΜΕΙΝΑΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΑΠ ΕΞΩ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΝ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ..45-50 ΕΚΑΤ. € ΕΦΤΑΣΕ ΤΟ DIAMOND!!!!!
The administrator has disabled public write access.

Απ: ING επένδυση "Dianond 160" 25 Mar 2012 22:26 #13

  • STAVROSB
  • STAVROSB's Avatar
Προφανως δεν εχετε καταλαβει τι δινει το προιον, για να το κανουμε λιανα δινει μετα απο 10 χρονια τα λεφτα που εδωσες (αυτο ειναι το 100%)
και το εως 60% ειναι αμα εκπληρωθουν οι κινησεις των μετοχων. Δηλαδη 4,83% ανατοκιζομενο (1,0483)^10=1,60) στην καλυτερη.
Επενδυτικα δεν αξιζει τιποτα, ασφαλιστικα δεν εχω αποψη.
The administrator has disabled public write access.

Απ: ING επένδυση "Dianond 160" 02 Apr 2012 17:05 #14

Ουσιαστικά αυτό που πρέπει όλοι να κάνουμε είναι διασπορά στα χρήματα μας
και το ING 160 DIAMOND είναι ιδανικό για αυτό.
Καθώς σου προσφέρει προστασία 100% και σταθερό νόμισμα!

Μπορείτε να δείτε όλες τις προηγούμενες εκδόσεις σε θέμα αποδόσεων εδώ :

www.naftemporiki.gr/markets/funds_mfc.as...RL%3A+www%2Eing%2Egr
The administrator has disabled public write access.

Απ: Re: ING επένδυση "Dianond 160" 06 Apr 2012 02:12 #15

  • Jino
  • Jino's Avatar
Εγώ το έχω πάρει γιατί εκτιμώ πως σήμερα η εξασφάλιση το κεφαλαίου για τόσο μεγάλο διάστημα είναι δύσκολο να την βρεις. Το 6% απόδοση για εγγυημένο κεφάλαιο μπορεί να είναι καλο.
Το καλύτερο είναι, για μένα ότι λειτουργεί ως αμοιβαίο και μπορεί να αγοραστεί οποτεδήποτε με μεγαλύτερη ίσως απόδοση.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.074 seconds