Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Αν έχετε εντοπίσει κάποια καλή προσφορά ή ενναλακτικούς τρόπους αγοράς, που βοηθούν στην εξοικονόμηση χρημάτων, για προϊόντα ή υπηρεσίες, μπορείτε να την δημοσιεύσετε σε αυτό το νήμα.
  • Page:
  • 1

TOPIC: αεροπορικα με 7€

αεροπορικα με 7€ 29 Jan 2011 14:21 #1

  • apo
  • apo's Avatar
Με εισιτήρια των 7 ευρώ γιορτάζει η Ryanair την έναρξη δρομολογίων από/προς Θεσσαλονίκη

www.express.gr/news/ellada/412286oz_20110128412286.php3
The administrator has disabled public write access.

Απ: αεροπορικα με 7€ 29 Jan 2011 16:02 #2

  • EUTUXISMENOS
  • EUTUXISMENOS's Avatar
Nα'σαι καλά φίλε, αυτή ήταν η καλύτερη είδηση που άκουσα εδώ και πάρα πολύ καιρό.
Ζούσα χρόνια στο εξωτερικό και έχω κάνει αμέτρητα ταξίδια με αυτήν την εταιρία. Όταν γύρισα στην Ελλαδίτσα, συνειδοτοποίησα τι θα πει κλέψιμο και αλητεία των αεροπορικών εταιριών. (Ακόμα περιμένω από το Νοέμβριο του 2009 επιστροφή χρημάτων από την 'παλιά' Ολυμπιακή για πτήση που μου ακύρωσε η 'νέα' Ολυμπιακή, η οποία είχε δικαίωμα να ακυρώσει την πτήση μου αλλά δεν ήταν υπόχρεη για την επιστροφή των χρημάτων!!! Και φυσικά, όλο το ΄κράτος' σφυρίζει αδιάφορο, ποιος Συνήγορος του Καταναλωτή και ποια Πολιτική Αεροπορία;;;).
Είναι πολύ ευχάριστα τα νέα για όλους όσοι κατοικούν στη βόρεια Ελλάδα, μακάρι να μείνει η εταιρία και να προσθέσουν και άλλους προορισμούς μήπως και κατέβουν οι αυτοκρατορικοί ναύλοι των λατρεμένων μας ελληνικών αεροπορικών εταιριών.
The administrator has disabled public write access.

Απ: αεροπορικα με 7€ 29 Jan 2011 19:31 #3

  • Tagaras
  • Tagaras's Avatar
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Posts: 128
  • Thank you received: 17
  • Karma: 1 (4)
ευχαριστουμε πολύ,κοιταξα για θεσσαλονικη-οσλο και βγαινει στα 113 ευρω με επιστροφη το ατομο
The administrator has disabled public write access.

Απ: αεροπορικα με 7€ 30 Jan 2011 13:29 #4

  • Καράντη Μαρία (cross)
  • Καράντη Μαρία (cross)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • "χωρίς εμού ου δύνασθε ποιείν ουδέν" Ιωάννην 15:5
  • Posts: 13113
  • Thank you received: 1248
  • Karma: -29 (-1)
Thank you very much!
Σταυρός ο φύλαξ πάσης της Οικουμένης,
Σταυρός η ωραιότης της Εκκλησίας,
Σταυρός βασιλέων το κραταίωμα,
Σταυρός πιστών το στήριγμα,
Σταυρός Αγγέλων η δόξα και...
The administrator has disabled public write access.

Απ: αεροπορικα με 7€ 31 Jan 2011 22:47 #5

  • stefania
  • stefania's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 1
  • Karma: 0 (-1)
Εκτός από τα φθηνά αεροπορικά, τα δρομολόγια της Ryanair από Θεσσαλονίκη θα δημιουργηθούν και 150 νέες θέσεις εργασίας όπως διάβασα εδώ. Οπότε διπλό το καλό σε μια τόσο δύσκολη περίοδο.
The administrator has disabled public write access.

Απ: αεροπορικα με 7€ 05 Mar 2011 22:32 #6

Έχω την εντύπωση πως η Rynair ήδη εκτελούσε πτήσεις την περασμένη χρονιά Βόλος - Γερμανία, τώρα που θα προσγειώνεται σε πιο μητροπολητικά αεροδρόμια σίγουρα θα τη δοκιμάσω
Διαγωνισμοί & Μεγάλες προσφορές - www.nethall.gr
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.053 seconds