Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Χρηματιστήριο, αμοιβαία κεφάλαια, ομόλογα, έντοκα γραμμάτια, χρυσές λίρες, ακίνητα
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Επένδυση σε container

Επένδυση σε container 11 Jan 2015 14:20 #10

  • Καράντη Μαρία (cross)
  • Καράντη Μαρία (cross)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • "χωρίς εμού ου δύνασθε ποιείν ουδέν" Ιωάννην 15:5
  • Posts: 13124
  • Thank you received: 1249
  • Karma: -29 (-1)
soto51 wrote:
Έτσι εύκολα βγαίνει το 12%?

Συμφωνώ πως είναι απάτη, αλλά 12% το χρόνο βγαίνουν άνετα.
Ξέρω πολλές επενδυτικές Εταιρίες και Τράπεζες Ιδιωτικών Χαρτοφυλακίων στην Ελβετία και στις ΗΠΑ που προσφέρουν 17% το χρόνο, μόνο που απαιτούν τουλάχιστον $1.000.000 ως Κεφάλαιο.

Πολλοί έμπειροι Χρηματιστές μοχλευμένων forex trading και binary options καταφέρνουν να βγάζουν 12% την ημέρα!
Σταυρός ο φύλαξ πάσης της Οικουμένης,
Σταυρός η ωραιότης της Εκκλησίας,
Σταυρός βασιλέων το κραταίωμα,
Σταυρός πιστών το στήριγμα,
Σταυρός Αγγέλων η δόξα και...
The administrator has disabled public write access.

Επένδυση σε container 11 Jan 2015 14:53 #11

το ποιο απλο που μπορειτε να κανετε www.scamadviser.com
The administrator has disabled public write access.

Επένδυση σε container 13 Jan 2015 00:45 #12

  • starmaker
  • starmaker's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 476
  • Thank you received: 190
  • Karma: 21 (2)
Δυστυχώς εξαιτίας της απελπισίας του κόσμου να προστατεύσει τις καταθέσεις του, ξεπηδάνε παντού "ευκαιρίες" που δεν ειναι τιποτα απο απατες. Το κακο ειναι οτι συνυπευθυνοι με τους απατεωνες ειναι και οι πολιτικοι που ωθουν τον κοσμο σε τετοιες συμπεριφορες, δικαστες που κλεινουν τα αυτακια τους για χρονια μεχρι η απατη να σκασει αλλα και συγκεκριμενοι δημοσιογραφοι που κατα καιρους εχουν διαφημισει μπιμπες,ντος, μπομπος και αλλες επιχειρησεις τυπου κεφαλαιο loss. Η συγκεκριμενη επενδυση ειναι μια ακομη απατη που εχει παρουσιαστει στο φορουμ οπως τα συμμετοχικα προγραμματα χρυσου, αειθαλεις καλλιεργιες, μελι απο την μαγια την μελισσα κοκ Ευτυχως τα αντανακλαστικα καποιων μελων λειτουργησαν ετσι ωστε να αποσιωπηθει εγκαιρα ο κινδυνος....ως το επομενο θεμα 'εναλλακτικων' επενδυσεων που φανταζομαι θα ερθει συντομα.


Υ.Γ. Στο μειλ μου ηρθε μια ειδοποιηση οτι εχω κερδισει 100εκ δολλαρια αλλα η τραπεζα που θελει να μου στειλει το εμβασμα δεν εχει 5 χιλιαδες δολλαρια για φορολογικα εξοδα. Λέτε να προκειται για την ευκαιρια της ζωης μου;
The administrator has disabled public write access.

Επένδυση σε container 13 Jan 2015 00:53 #13

  • Ghost (Phantom)
  • Ghost (Phantom)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Ουκ αν λαβεις παρα του μη εχοντος
  • Posts: 297
  • Thank you received: 57
  • Karma: 8
Τι αλλα θα ακουσουμε....εγω παντως θελω να επενδυσω σε γη στο φεγγαρι :whistle:
Ό,τι δεν συνέβη ποτέ, είναι ό,τι δεν ποθήσαμε αρκετά.
Νίκος Καζαντζάκης
The administrator has disabled public write access.

Επένδυση σε container 13 Jan 2015 04:46 #14

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
starmaker wrote:
Υ.Γ. Στο μειλ μου ηρθε μια ειδοποιηση οτι εχω κερδισει 100εκ δολλαρια αλλα η τραπεζα που θελει να μου στειλει το εμβασμα δεν εχει 5 χιλιαδες δολλαρια για φορολογικα εξοδα. Λέτε να προκειται για την ευκαιρια της ζωης μου;
Σίγουρα, μην την αφήσεις.
Όπως και εκείνη τη χήρα του προέδρου από το αφρικανικό κράτος που θέλει να βγάλει από τη χώρα της τα $22Μ που είχε βάλει στην άκρη ο σύζυγος της, και δεν βρίσκει συνεταίρο να τη βοηθήσει. Μπορεί να σου κάτσει κι όλας.

Εγώ θυμάμαι την εποχή που τέτοιες προσκλήσεις ερχόντουσαν ακόμα με το ταχυδρομείο.
Μετά ήρθε η εποχή του email, και το πράμα φούντωσε.

Βρέθηκε όμως ο σωστός Εγγλέζος, που αποφάσισε να τους βάλει σε τάξη όλους αυτούς.
Ψάξε λίγο αυτό το site, θα γελάσεις πολύ:

www.419eater.com/html/letters.htm
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.053 seconds