Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Γνώμες, κριτικές και εμπειρίες για τράπεζες ή τραπεζικά προϊόντα.

TOPIC: millenium- προμηθεια!!! απιστευτο!!

millenium- προμηθεια!!! απιστευτο!! 08 Dec 2011 19:02 #1

καλησπερα σε ολους


συνεβη και αυτο..εγω προσωπικα δεν το ειχα αντιμετωπισει απο αλλες τραπεζες και τυχαινει να εχω συνναλαγες σχεδον με ολες..η millenium ζητα 3 ευρω εξοδα(προμηθεια δηλαδη) για εκδοση τραπεζικης επιταγης στο ονομα σου..δηλαδη ενω εισαι πελατης διατηρεις λογαριασμο στην τραπεζα..προσφατα και στην attica και στην εθνικη και στην eurobank και στην marfin πραγματοποιησα ακριβως την ιδια συνναλαγη χωρις εξοδα...αφηστε δε που και για αναληψη ακομη και 3.000-4.000 ειτε σε επιταγη ειτε σε μετρητα γινεται ολοκληρο θεμα μεχρι να σε ρωτησουν τι τα θελετε?γιατι τα περνετε απο την τραπεζα?περνουν τηλεφωνο το καταστημα που εχει ανοιχτει ο λογαριασμος (εννοω παντα αν βρισκεστε σε αλλο και θελετε να κανετε μια απλη αναληψη απο τον λογαριασμο σας και σε ανοιχτα-ελευθερα χρηματα..)απιστευτο και ομως αληθινο..αν το δοκιμασετε θα καταλαβετε...τρομερη ταλαιπωρια....

ευχαριστω
The administrator has disabled public write access.

Απ: millenium- προμηθεια!!! απιστευτο!! 08 Dec 2011 20:06 #2

  • AORATOS
  • AORATOS's Avatar
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 23
  • Karma: 0 (-2)
ΦΙΛΕ GEORGE ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΝΑΣ DUN ΚΑΙ ΣΕ ΒΓΑΛΕΙ ΑΡΡΩΣΤΟ ΟΠΩΣ ΕΜΕΝΑ.ΚΟΙΤΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙ ΕΞΟΔΟΥ ΑΠΟ EURO.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΟ ΨΙΛΟ ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΥΣ ΑΠΑΤΕΩΝΙΣΚΟΥΣ ΤΡΑΠΕΖΙΤΕΣ.
The administrator has disabled public write access.

Απ: millenium- προμηθεια!!! απιστευτο!! 08 Dec 2011 20:34 #3

  • antonios (antonakis)
  • antonios (antonakis)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗ ΕΝΩΣΕΙ
  • Posts: 199
  • Thank you received: 8
  • Karma: 0
george wrote:
καλησπερα σε ολους


συνεβη και αυτο..εγω προσωπικα δεν το ειχα αντιμετωπισει απο αλλες τραπεζες και τυχαινει να εχω συνναλαγες σχεδον με ολες..η millenium ζητα 3 ευρω εξοδα(προμηθεια δηλαδη) για εκδοση τραπεζικης επιταγης στο ονομα σου..δηλαδη ενω εισαι πελατης διατηρεις λογαριασμο στην τραπεζα..προσφατα και στην attica και στην εθνικη και στην eurobank και στην marfin πραγματοποιησα ακριβως την ιδια συνναλαγη χωρις εξοδα...αφηστε δε που και για αναληψη ακομη και 3.000-4.000 ειτε σε επιταγη ειτε σε μετρητα γινεται ολοκληρο θεμα μεχρι να σε ρωτησουν τι τα θελετε?γιατι τα περνετε απο την τραπεζα?περνουν τηλεφωνο το καταστημα που εχει ανοιχτει ο λογαριασμος (εννοω παντα αν βρισκεστε σε αλλο και θελετε να κανετε μια απλη αναληψη απο τον λογαριασμο σας και σε ανοιχτα-ελευθερα χρηματα..)απιστευτο και ομως αληθινο..αν το δοκιμασετε θα καταλαβετε...τρομερη ταλαιπωρια....

ευχαριστω
ομολογω πως και εγω πρωτη φορα το ακουω.παντως καλο ειναι τετοιες περιπτωσεις να ακουγονται για να ξερουμε τι να πραξουμε στο μελλον....
The administrator has disabled public write access.

Απ: millenium- προμηθεια!!! απιστευτο!! 08 Dec 2011 21:06 #4

  • Σπυρος
  • Σπυρος's Avatar
Στη millennium αυτο ισχύει τουλάχιστον 4 χρόνια (τότε μου συνέβη για πρώτη φορά). Περίεργο, όντως, αλλά ανέκαθεν ήταν έτσι.
The administrator has disabled public write access.

Απ: millenium- προμηθεια!!! απιστευτο!! 08 Dec 2011 23:32 #5

  • makper
  • makper's Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 1747
  • Thank you received: 202
  • Karma: -8 (-195)
Πήγα πρόσφατα να σηκώσω κάτι λεφτά που είχα στην Μ. Μόλις τους είπα ότι θέλω μια τραπεζική επιταγή με ανέκριναν κανα 15 λεπτο, γιατί θέλω να τα πάρω από την τράπεζα, τις ανόητες φήμες που ακούγονται για έξοδο από το €, τι προσφορές μου έκαναν και τι σκοπεύω να τα κάνω. Φυσικά επειδή τα είχα πάρει στο κρανίο με στο όλο σκηνικό, συν που βιαζόμουνα, τους έδωσα να καταλάβουν ότι δεν θέλω να κάτσω να ανοίξω κουβέντα μαζί τους. Όταν με τα πολλά πήρα το ΟΚ, για να μου δώσουν τα χρήματα μου ΜΕ ΧΡΕΩΣΑΝ 3€ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΑΓΗ. Ύστερα από αυτά συνιστώ μεγάλη προσοχή με την συγκεκριμένη τράπεζα, γιατί κάτι δεν μου πάει καλά. Βασικά θα τερματίσω κάθε σχέση που έχω μαζί τους.
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
The administrator has disabled public write access.

Απ: millenium- προμηθεια!!! απιστευτο!! 09 Dec 2011 02:00 #6

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
μαλλον ειναι υπερβολικα αυτα που λες.
εγω συνεργαζομαι παρα πολυ καιρο μαζι τους και δεν ειχα ποτε μα ποτε κανενα προβλημα!!
πετερ απο Κιλκις.
The administrator has disabled public write access.

Απ: millenium- προμηθεια!!! απιστευτο!! 09 Dec 2011 12:32 #7

  • makper
  • makper's Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 1747
  • Thank you received: 202
  • Karma: -8 (-195)
Καμιά υπερβολή peter. Όπως ακριβώς σας τα περιγράφω έγιναν.
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
Last Edit: 09 Dec 2011 12:33 by makper.
The administrator has disabled public write access.

Απ: millenium- προμηθεια!!! απιστευτο!! 09 Dec 2011 16:56 #8

πραγματικα φιλε makper ακριβως τα ιδια συνεβησαν και σε μενα...οπως τα περιεγραψα τρομερη ανακριση και τηλεφωνηματα...οπως τα περιεγραψα και πιο πανω...και πιστεψτε δεν υπερβαλουμε καθολου...καλο ειναι ο καθενας να παραθετει εδω μεσα αληθινες εμπειριες..μας βοηθα ολους..

ευχαριστω
The administrator has disabled public write access.

Απ: millenium- προμηθεια!!! απιστευτο!! 10 Dec 2011 02:27 #9

  • KARNE (karnezis)
  • KARNE (karnezis)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 21
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0 (2)
Βασικα αυτο γινεται πλεον με ολες τις τραπεζες δηλαδη να σε ανακρινουν για τι τα θες τα λεφτα........

ετσι τους εριξα κατι μπινελικια στη eurobank κ μου τα εδωσαν αμεσως.............

σιγα μην σας δωσω κ λογαριασμο για ποιο λόγο θελω να τα λεφτα μου..........ρε ουστ...........
-MONEY NEVER SLEEPS-
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.062 seconds