Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Αγγλια με τη Σκωτια εχουν τους ιδιους κανονες;

Αγγλια με τη Σκωτια εχουν τους ιδιους κανονες; 07 Sep 2015 17:39 #1

Στην Αγγλια με τη Σκωτια εχουν τους ιδιους κανονες ; Γιατι τωρα στην Αγγλια εχουν πει για τους φοιτητες ότι όταν τελειωνουν τις σπουδες τους ατομα από άλλες χωρες, αν δεν βρισκουν μετα τις σπουδες τους δουλεια να γυριζουν στις πατριδες τους. Ετσι εχω ακουσει . Το ιδιο ισχυει και για τονν εθελοντισμο στην Σκωτια ;
Last Edit: 07 Sep 2015 17:47 by Ο Τσιγκούνης (T$ig).
The administrator has disabled public write access.

Αγγλια με τη Σκωτια εχουν τους ιδιους κανονες; 07 Sep 2015 20:05 #2

  • batista
  • batista's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7139
  • Thank you received: 2173
  • Karma: -23 (4)
Mrs senior Sotiria wrote:
Στην Αγγλια με τη Σκωτια εχουν τους ιδιους κανονες ; Γιατι τωρα στην Αγγλια εχουν πει για τους φοιτητες ότι όταν τελειωνουν τις σπουδες τους ατομα από άλλες χωρες, αν δεν βρισκουν μετα τις σπουδες τους δουλεια να γυριζουν στις πατριδες τους. Ετσι εχω ακουσει . Το ιδιο ισχυει και για τονν εθελοντισμο στην Σκωτια ;

Μην ανησυχείς. Εθελοντισμός = τζάμπα, οπότε θα μείνεις όσο γουστάρεις. Αν αρχίσεις να ζητάς λεφτά, τότε αρχίζουν τα δύσκολα...
Μέτρον άριστον
The administrator has disabled public write access.

Αγγλια με τη Σκωτια εχουν τους ιδιους κανονες; 07 Sep 2015 21:22 #3

Mrs senior Sotiria wrote:
Στην Αγγλια με τη Σκωτια εχουν τους ιδιους κανονες ; Γιατι τωρα στην Αγγλια εχουν πει για τους φοιτητες ότι όταν τελειωνουν τις σπουδες τους ατομα από άλλες χωρες, αν δεν βρισκουν μετα τις σπουδες τους δουλεια να γυριζουν στις πατριδες τους. Ετσι εχω ακουσει . Το ιδιο ισχυει και για τονν εθελοντισμο στην Σκωτια ;

Κάτσε να πας πρώτα...

Μετά...βλέπεις τι θα κάνεις...
Λεφτά, στην πραγματικότητα, εχει κάποιος όταν τα έχει όλα δίπλα του.Έξω απο τις τράπεζες.
The administrator has disabled public write access.

Αγγλια με τη Σκωτια εχουν τους ιδιους κανονες; 07 Sep 2015 23:56 #4

  • maria (mb361)
  • maria (mb361)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 5234
  • Thank you received: 1688
  • Karma: 35 (-37)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos) wrote:
Mrs senior Sotiria wrote:
Στην Αγγλια με τη Σκωτια εχουν τους ιδιους κανονες ; Γιατι τωρα στην Αγγλια εχουν πει για τους φοιτητες ότι όταν τελειωνουν τις σπουδες τους ατομα από άλλες χωρες, αν δεν βρισκουν μετα τις σπουδες τους δουλεια να γυριζουν στις πατριδες τους. Ετσι εχω ακουσει . Το ιδιο ισχυει και για τονν εθελοντισμο στην Σκωτια ;

Κάτσε να πας πρώτα...

Μετά...βλέπεις τι θα κάνεις...

Πηγαινε εδω. Κατοικοι 270 και επικοινωνια με τον εξω κοσμο 1 φορα τον μηνα και εαν επιτρεπει ο καιρος !

www.ribacompetitions.com/tristan/
...when the going gets tough, the tough gets going !!!

When the situation gets critical, those who aren't weak-willed, work harder and never give up.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.055 seconds