Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Γνώμες, κριτικές και εμπειρίες για τράπεζες ή τραπεζικά προϊόντα.

TOPIC: Είναι έμπιστη η Proton Bank???

Είναι έμπιστη η Proton Bank??? 16 Dec 2010 18:42 #1

Καλησπέρα!Θα ήθελα σας παρακαλώ την γνώμη σας αλλα και τις προσωπικές σας εμπειρίες σχετικα με αθτη την τράπεζα...σκοπεύω να καταθέσω κάποια χρήματα εκει λόγω των ελκυστικών επιτοκίων...ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
The administrator has disabled public write access.

Απ: Είναι έμπιστη η Proton Bank??? 16 Dec 2010 19:10 #2

  • Κώστας1 (koter)
  • Κώστας1 (koter)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Νυν και αεί
  • Posts: 205
  • Thank you received: 16
  • Karma: 0 (9)
Δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά θαρρώ πως δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα με την τράπεζα, όπως εξάλλου και με καμία άλλη. Αλλά να σου πω και το άλλο, ο ιδιοκτήτης της και μεγαλομέτοχος δεν θεωρείται και από τα καλύτερα παιδιά της πιάτσας, το ίδιο όμως συνέβαινε και πριν με τον κατηγορούμενο σήμερα Ψωμιάδη της Aspis Bank.
The administrator has disabled public write access.

Απ: Είναι έμπιστη η Proton Bank??? 16 Dec 2010 19:16 #3

  • ΧΧΧ
  • ΧΧΧ's Avatar
ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥ ΒΕΛΙΝΕΚΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΣ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΣΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΗ ΤΡΑΠΕΖΑ..ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ....
H ΠΡΩΗΝ ΑΣΠΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ T-BANK ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΟΨΕΩς 3,5% (ΣΑΝ ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟΥ)
χχχ
The administrator has disabled public write access.

Απ: Είναι έμπιστη η Proton Bank??? 16 Dec 2010 22:09 #4

  • hello
  • hello's Avatar
απο πρωσοπικη εμπειρια σου λεω οτι ειναι ΟΚ.
The administrator has disabled public write access.

Απ: Είναι έμπιστη η Proton Bank??? 17 Dec 2010 01:10 #5

  • antonios (antonakis)
  • antonios (antonakis)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗ ΕΝΩΣΕΙ
  • Posts: 199
  • Thank you received: 8
  • Karma: 0
συνεργαζομαι με τη συγκεκριμενη τραπεζα τους 6-7 τελευταιους μηνες χωρις κανενα προβλημα
The administrator has disabled public write access.

Απ: Είναι έμπιστη η Proton Bank??? 17 Dec 2010 16:31 #6

Και εγώ τα έχω στην Proton bank και δεν έχω κανένα πρόβλημα (106.000). Μάλιστα πριν διαπραγματευτώ για τη νέα προθεσμιακή, τους βάζω και μου δίνουν σε τραπεζική επιταγή όλα τα χρήματά μου για να μπορώ να φύγω. Πάντα όμως μου δίνουν την καλύτερη προσφορά!
The administrator has disabled public write access.

Απ: Είναι έμπιστη η Proton Bank??? 17 Dec 2010 19:23 #7

  • ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
  • ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ's Avatar
ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ 50 ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΛΑ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΤΑΓΟΥΗΤΑ ΔΕΝ ΤΟΞΕΡΑ...ΚΑΛΟ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΥΨΗΛΩΤΕΡΟ ΕΠΙΤΟΚΙΟ.....
The administrator has disabled public write access.

Απ: Είναι έμπιστη η Proton Bank??? 17 Dec 2010 23:13 #8

Ζητάω πάντα επιταγή τα χρήματά μου πριν τα διαπραγματευθώ για να δω αν όταν είναι να τα πάρω, θα έχω τη δυνατότητα να τα πάρω αμέσως. Το κάνω σε κάθε τράπεζα και έτσι βλέπω την αξιοπιστία της στις αναλήψεις και όχι μόνο στις καταθέσεις!
The administrator has disabled public write access.

Απ: Είναι έμπιστη η Proton Bank??? 18 Dec 2010 01:12 #9

  • Tagaras
  • Tagaras's Avatar
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Posts: 128
  • Thank you received: 17
  • Karma: 1 (4)
Κώστας1 wrote:
Δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά θαρρώ πως δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα με την τράπεζα, όπως εξάλλου και με καμία άλλη. Αλλά να σου πω και το άλλο, ο ιδιοκτήτης της και μεγαλομέτοχος δεν θεωρείται και από τα καλύτερα παιδιά της πιάτσας, το ίδιο όμως συνέβαινε και πριν με τον κατηγορούμενο σήμερα Ψωμιάδη της Aspis Bank.

Δεν χάθηκε ουτε ενα ευρω απο τις καταθέσεις τις ασπις ,καμια 100ρια ατομα την πάτησαν που είχαν "προσωπικο αλισβερισι" με τον συγκεκριμένο κύριο
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.056 seconds