Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: ING 160 PLATINUM

Απ: ING 160 PLATINUM 19 Jun 2012 13:43 #19

  • john45 (jlian)
  • john45 (jlian)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 464
  • Thank you received: 143
  • Karma: -18 (21)
Αν χρεοκοπήσει η ING, ποιος εγγυάται το κεφάλαιο σου; Η ING; :laugh:
Υπάρχει οργανισμός σαν το ΤΕΚΕ ή το Βρετανικό FSCS που θα σου επιστρέψει (κάποτε) τα χρήματα;
Απαντήστε μου σε αυτό...
Ποτέ να μην λογομαχήσεις με έναν βλάκα. Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας (αγνώστου).
The administrator has disabled public write access.

Re: Απ: ING 160 PLATINUM 19 Jun 2012 15:50 #20

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
auto pou les einai poly sosto alla tora ti einai pio pithano na xreokophsei h ing i oi ellhnikes trapezes i epistrofh sth drx; theoritika an xreokopisei h germania xaneis an exeis germanika omologa. alla tha symvei ayto;
kapos etsi to blepo, me pithanotites.
The administrator has disabled public write access.

Re: Απ: ING 160 PLATINUM 19 Jun 2012 16:22 #21

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Να πω ότι δε θέλω να προωθήσω το προϊόν αλλά ψάχνομαι για να το κάνω. Για αυτό θέλω τις γνώμες σας. Ο κ. τσιγγούνης τι λέει αν έχει την καλοσύνη;
The administrator has disabled public write access.

Απ: ING 160 PLATINUM 19 Jun 2012 19:58 #22

  • LH
  • LH's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 16
  • Thank you received: 1
  • Karma: -1
Ολες οι ασφαλιστικες εταιριες ειναι υποχρεωμενες βαση νομου για να μην υπαρξουν ξανα φαινομενα Ασπις να καταθεσουν στην Τραπεζα Ελλαδος τα αποθεματικα που η ιδια ζηταει.Αυτο γινεται σε περιπτωση που η καθε ασφαλιστικη χρεοκωπησει ή φυγει απο την Ελλαδα να αποζημιωσει η ΤτΕ τους ασφαλιζομενους.Η ING μονο το 2010 ειχε αποθεματικα 1δις ευρω για την καλυψη των ασφαλιζομενων της και 1,3 τρις ενεργητικο


Στο προηγουμενο προγραμμα το DIAMOND εβαλα 50,000 ευρω και εχω ηδη καλυψει το πεναλτυ μεσα σε τρεις μηνες παρολο που στην Ασπις ειχα βαλει πολλα περισοτερα και ειπα δεν θα ξαναασχοληθω.Αλλα η Ασπις λειτουργουσε με τις πλατες των πολιτικων οποτε τιπεριμενεις.....

Αν θελεις ενημερωση για το PLATINUM επειδη ειναι ιδιο με το προηγουμενο μπορεις να μου στειλεις το email σου στο This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
The administrator has disabled public write access.

Απ: Re: Απ: ING 160 PLATINUM 19 Jun 2012 21:12 #23

Anonymous wrote:
Να πω ότι δε θέλω να προωθήσω το προϊόν αλλά ψάχνομαι για να το κάνω. Για αυτό θέλω τις γνώμες σας. Ο κ. τσιγγούνης τι λέει αν έχει την καλοσύνη;
Θεωρώ ότι οι γνώμες των ανθρώπων που έχουν εμπειρία με τα συγκεκριμένα προϊόντα έχουν μεγαλύτερη βαρύτητα. Συχνά πάντως με τα αμοιβαία, δεν είναι ξεκάθαρες τυχόν προμήθειες εσόδου - εξόδου και άλλες επιβαρύνσεις όπως και ποινές πρόωρης εξόδου. Έχοντας πάντα κατά νου ότι δεν έχουν εγγυημένη απόδοση, πιθανόν να αντλήσουμε χρήσιμα στοιχεία από παρόμοια προγράμματα όπως
ING (L) PROTECTED FUND 160 DIAMOND, ING (L) PROTECTED FUND 170 SILVER και ING L Protected - 300 Gold Fund.
Γνῶθι σαὐτόν
The administrator has disabled public write access.

Re: ING 160 PLATINUM 20 Jun 2012 00:43 #24

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
ευχαριστώ πολύ. Έχω έρθει σε επαφή με την ING.
Να στε καλά
The administrator has disabled public write access.

Re: ING 160 PLATINUM 22 Jun 2012 14:57 #25

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Το πρόγραμμα αξιολογείται με κίνδυνο 1/6. Πιθανοί κίνδυνοι υπάρχουν όπως στην αλλαγή νομοθεσίας ή φορολογικών νόμων ή γενικότερα υπόκειται στους κινδύνους της χρηματοπιστωτικής αγοράς. Το protected ερμηνεύεται όχι ως επίσημη εγγύηση αλλά ως επιθυμία της εταιρείας.
The administrator has disabled public write access.

Απ: ING 160 PLATINUM 25 Jun 2012 19:33 #26

  • τσακανικα ειρηνη
  • τσακανικα ειρηνη's Avatar
τα χρηματα σου ειναι σε αμοιβαιο κεφαλαιο και θεματοφυλακας ειναι η ing λουξεμβουργου. και ουσιαστικα εσυ εισαι μεριοδιουχος αρα θα παρεισ πισω το μεριδιο σου.
ειμαι ασφαληστρια στην ing και μπορω να σου λυσω ολες τισ αποριες.
παρε με τηλ. 6037124790
The administrator has disabled public write access.

Απ: ING 160 PLATINUM 25 Jun 2012 19:56 #27

  • RIRIKOS
  • RIRIKOS's Avatar
MAKRIA MEXRI TO TELOS TOY 2013 THA EXEI FYGEI APO ELLADA
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.111 seconds