Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩΝ Alpha Group Jersey Limite

ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩΝ Alpha Group Jersey Limite 15 May 2013 16:24 #10

  • kiriakosars
  • kiriakosars's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 17
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0
επειδη ειμαι καινουργιος πως γινετε αυτο
The administrator has disabled public write access.

ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩΝ Alpha Group Jersey Limite 15 May 2013 16:30 #11

  • kiriakosars
  • kiriakosars's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 17
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0
αυτους που ξερω κανανε αποδεκτη την προταση και το εδωσαν στο 40%.πρωτη κινηση που θα κανω ειναι να απευνθυθω στο συνηγορο του καταναλωτη .εσυ τι σκεφτεσαι ;
The administrator has disabled public write access.

ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩΝ Alpha Group Jersey Limite 15 May 2013 21:12 #12

  • Μariza (Zachara)
  • Μariza (Zachara)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 15
  • Thank you received: 4
  • Karma: 0 (-5)
Στο αβατάρ μου κάτω από το karma έχει ένα μικρό κουτάκι σαν συννεφάκι και αν βάλεις το κέρσορα πάνω λέει send private message. Το πατάς και σε πάει κατευθείαν σε κουτί που γράφεις το προσωπικό μήνυμα σε μένα. Σου στέλνω και εγώ το μέιλ μου με προσωπικό μήνυμα. Πας στο προφίλ σου κάνοντας κλικ στο όνομά σου και δεξιιά λέει private messages. Το πατάς και πας στα μηνύματα. Ότι πετύχει.

Θέλω να σου πω και για το συνήγορο του καταναλωτή αλλά καλύτερα με μέιλ.

Αν κάποιοι πήραν 40% είχαν "βαριά" χαρτιά. Εμείς είχαμε υβριδικά, δηλ. προνομιούχες μετοχές όπως καταλάβαμε πέρισυ από την πρώτη προσφορά επαναγοράς και πήραμε 35%. Αν το 2005 έγραφαν πάνω στο συμβόλαιο προνομιούχες μετοχές θα τα έπαιρνε κανένας και μάλιστα στο 100%??
Last Edit: 15 May 2013 21:21 by Μariza (Zachara).
The administrator has disabled public write access.

ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩΝ Alpha Group Jersey Limite 16 May 2013 20:56 #13

  • kiriakosars
  • kiriakosars's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 17
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0
οχι βεβαια .το 2005 πουλησα ενα οικοπεδο στην ηρακλειτσα της καβαλας και πηρα 90000.απο αυτα εβαλα σε μετοχες τα 40000,και σε ομολογο (δυστυχως σε αυτο ) αλλες 33000 για να τα εξασφαλισω ,και να μην παρασυρθω και τα βαλω και αυτα σε μετοχες ,εστω μακροπροθεσμα για τα παιδια .δυστυχως εκανα μεγαλο λαθος η μαλλον μας ξεγελασαν καλα .πιστευω πως και οι αλλοι 2 που ξερω στην καβαλα και την πατησαν με αυτο θα θελησουν να διεκδικησουν τα χαμενα αν ο δικηγορος δεν ζητησει τρελα λεφτα σλλα αποζημιωθει με ποσοστο
The administrator has disabled public write access.

ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩΝ Alpha Group Jersey Limite 17 May 2013 15:38 #14

  • Μariza (Zachara)
  • Μariza (Zachara)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 15
  • Thank you received: 4
  • Karma: 0 (-5)
Kαλά έβαλαν 33.000 σε private banking? Το private banking υποτίθεται ότι είναι για μεγάλα ποσά, επενδυτές ιδιώτες και θεσμικούς. Άει καλά.
The administrator has disabled public write access.

ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩΝ Alpha Group Jersey Limite 17 May 2013 16:58 #15

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
Μariza wrote:
Kαλά έβαλαν 33.000 σε private banking? Το private banking υποτίθεται ότι είναι για μεγάλα ποσά, επενδυτές ιδιώτες και θεσμικούς. Άει καλά.
Δεν έχεις καταλάβει την κατάσταση τους.
Εγώ σε μια έχω αφήσει (τρεχούμενος, "συστημική") ενάμισι χιλιάρικο.
ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, να περάσω, να μου πουν "πως θα μπορούσα να έχω καλύτερη απόδοση".
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.

ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩΝ Alpha Group Jersey Limite 17 May 2013 20:47 #16

  • Μariza (Zachara)
  • Μariza (Zachara)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 15
  • Thank you received: 4
  • Karma: 0 (-5)
Για τώρα ναι, αλλά το 2005 είχαν μπερεκέτια για να μην κρατάνε τα προσχήματα με το private banking που πρέπει σαφώς να διαχωρίζεται από το retail. Καλά τι απόδοση? Εδώ όποιος έχει κανένα φράγκο τα κρατάει σε θυρίδες πλέον. Να δω πως θα κερδίσουν την εμπιστοσύνη του κόσμου. Μόνοι τους αποκλείεται. Μόνο αν τους αγοράσει καμιά μεγάλη τράπεζα και αλλάξουν και όνομα γιατί έχουν καεί πλέον.
The administrator has disabled public write access.

ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩΝ Alpha Group Jersey Limite 17 May 2013 21:04 #17

  • kiriakosars
  • kiriakosars's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 17
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0
και ομως
The administrator has disabled public write access.

ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩΝ Alpha Group Jersey Limite 23 Jul 2013 15:08 #18

  • TAS0S
  • TAS0S's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 11
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0
Καλημέρα

Υπάρχει κάποιος εδώ , που να έχει το συγκεκριμένο προιόν ?

Πλέον έχουν στείλει ντεφάκτο υποχρεωτική εξαγορά στο 35% με καταληκτική ημερομηνία την 02/08/2013

Υπάρχει σχετική ανακοίνωση της Alpha στις 20/06/2013

Εγώ ενημερώθηκα πρίν μιά εβδομάδα.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.079 seconds