Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ FFB

Απ: ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ FFB 29 Ιουν 2012 02:47 #19

  • ΚΥΡΙΑΚΟΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΕΓΩ ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑ ΠΡΟΦΙΤ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΛΗΞΕ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ Η ΤΡΑΠΕΖΑ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΟΡΟΥΣ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΕΥΕΛΙΚΤΗ ,ΕΧΩ Ε BANKING ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ.ΤΗΝ ΣΥΝΙΣΤΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΙΜΙΣΕΤΕ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΑ ΕΠΙΤΟΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΨΙΛΗ ΜΥΤΗ ΜΕΣ ΤΗΝ ΓΡΑΦΕΙΟΚΡΑΤΙΑ.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ 15000 ΜΕ 5,9% ΜΗΝΙΑΙΟΣ ΕΚΤΟΚΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΑΜΕΣΗ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΤΕ ΤΑ ΥΨΗΛΑ ΕΠΙΤΟΚΙΑ?ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΑΣΦΑΛΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ FFB 29 Ιουν 2012 23:21 #20

  • FLYER
  • Το Άβαταρ του/της FLYER
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 60
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 12
  • Κάρμα: 0
και εγω την επελεξα υστερα απο το 6% της Γενικης.... είχα κάποιους ενδοιασμούς στην αρχη αλλα τελικα τα πηγα εκει και εκλεισα με
το mega profit τωρα στο τελος εξαμηνου αν δεν μου δωσουν το ιδιο επιτοκιο παμε για αλλου
ειχε ποτε κανεις κανενα θεμα μαζι τους??
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ FFB 29 Ιουν 2012 23:37 #21

  • Proteas
  • Το Άβαταρ του/της Proteas
Ομοίως σήμερα έκανα προθεσμιακή 6μήνου με το πρόγραμμα MEGA PROFIT. Να σημειώσω ότι δεν μου έδωσαν την εντύπωση τράπεζας που "καίγεται" για ρευστό, σε αντίθεση με την MILLENIUM με την οποία συνεργαζόμουν έχοντας επίσης 6,5 στο εξάμηνο. Inernet banking και κάρτα αναλήψεων χωρίς προμήθεια σε οποιοδήποτε ΑΤΜ ήταν μέσα στις παροχές.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ FFB 30 Ιουν 2012 00:46 #22

  • JEAN
  • Το Άβαταρ του/της JEAN
εχω συναλλαγες 9 μηνες περιπου και ειμαι ευχαριστημενος.Πολυ καλο ebanking.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ FFB 05 Ιουλ 2012 03:50 #23

  • bakchr
  • Το Άβαταρ του/της bakchr
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 16
  • Κάρμα: 0
Έκανα κι εγώ το mega profit για 6 μήνες. Το επιτόκιο είναι όντως εξαιρετικό και γενικά οι όροι του προγράμματος είναι πολύ καλοί.

Η εικόνα της τράπεζας δεν μου άφησε καλή εντύπωση πάντως. Τρεις υπάλληλοι ήταν όλοι κι όλοι (μαζί με την διευθύντρια) και αυτός που με εξυπηρέτησε εκτελούσε και χρέη ταμία στον μοναδικό γκισέ του καταστήματος. Γενικά το κλίμα και η οργάνωσή τους δεν μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις. Απλά σκέφτηκα ότι θα τους ξαναδώ σε έξι μήνες πάλι, όταν θα λήξει η προθεσμιακή, οπότε δεν έδωσα και πολλή σημασία.

Επίσης, δεν μου άρεσε που προσπάθησαν να μου πλασάρουν σαν υποχρεωτικό και ένα πακέτο υγείας της interamerican αξίας περίπου 25 ευρώ το χρόνο. Φυσικά δεν το δέχτηκα και μόλις κατάλαβαν ότι θα με έχαναν από πελάτη, αμέσως μου έδωσαν το mega profit χωρίς το έξτρα πακετάκι.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ FFB 05 Ιουλ 2012 04:06 #24

  • KYΡΙΑΚΟΣ
  • Το Άβαταρ του/της KYΡΙΑΚΟΣ
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΗΓΕΣ.ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΙΝΤΕΡΑΜΕΡΙΚΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΤΗΝΟΤΕΡΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ ΜΕ 25 ΕΥΡΩ.ΕΓΩ ΤΟ ΠΗΡΑ.ΕΧΕΙ ΟΣΟ 6 ΠΑΚΕΤΑ ΤΣΙΓΑΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΛΗΨΕΙΣ ,ΑΧΡΙΑΣΤΕΣ ΝΑΝΑΙ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕΣ ΣΕ ΑΛΛΗ ΤΡΑΠΕΖΑ?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ FFB 05 Ιουλ 2012 04:36 #25

  • Proteas
  • Το Άβαταρ του/της Proteas
Εμένα απλώς μου το παρουσίασαν χωρίς να πουν ότι είναι υποχρεωτικό. Υπήρχαν λίγοι υπάλληλοι αυτό είναι αλήθεια, όμως δεν εμπόδισε στο να με εξυπηρετήσουν άψογα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ FFB 05 Ιουλ 2012 17:13 #26

  • vlass
  • Το Άβαταρ του/της vlass
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 242
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 60
  • Κάρμα: 4
Εγω είχα το Mega Profit αλλά έληξε στις 2/7 δεν μου το ανανέωσαν με την πρόφαση οτι τα επιτόκια θα υποχωρήσουν τις επόμενες μέρες αλλά πέτυχα 6,5 για 3μηνο. :)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ FFB 05 Ιουλ 2012 22:10 #27

  • xristos g
  • Το Άβαταρ του/της xristos g
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 925
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 176
  • Κάρμα: 1 (-184)
vlass έγραψε:
Εγω είχα το Mega Profit αλλά έληξε στις 2/7 δεν μου το ανανέωσαν με την πρόφαση οτι τα επιτόκια θα υποχωρήσουν τις επόμενες μέρες αλλά πέτυχα 6,5 για 3μηνο. :)

και εμένα σήμερα δεν μου ανανέωσαν με 6,5% σε κάτι ψίχουλα που έχω ακόμα ελλαδα σκασίλα μου βεβαία γιατί πήρα 6,85% στην τράπεζα Πελοποννήσου και μάλιστα για ενα χρόνο και διαθέσιμα οποτεδήποτε χωρίς ποινή :evil: :evil:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα