Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Tους πηρανε χαμπαρι...

Tους πηρανε χαμπαρι... 12 Μαϊ 2017 20:30 #2548

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -23 (4)
PARIS33 έγραψε:
Ο εθνικισμός του Προέδρου Trump εχει ταυτιστεί με την Νομιμότητα και την Δικαιοσύνη γιατί τα "τσογλάνια" οι Δημοκρατικοί τα ειχανε διαλύσει ολα

Τι παλικάρι είσαι εσύ; Μετά τον Ερντογάν, φαν και του πλέον ανισόρροπου (ever) πλανητάρχη. Οι μόνες ... θεάρεστες μορφές που δεν έχεις αποθεώσει ακόμα είναι ο Χίτλερ, ο Στάλιν, ο Γ. Παπαδόπουλος, ο Κιμ Γιόνγκ Ουν και πολλά άλλοι. Ποτέ δεν είναι αργά όμως.

Παρεμπιπτόντως, γιατί βάζεις τα ... μπινελίκια σε εισαγωγικά; Δεν τα πιστεύεις και ... αποστασιωποιήσαι ;;; :whistle:
Μέτρον άριστον
Τελευταία διόρθωση: 12 Μαϊ 2017 20:34 από batista.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tους πηρανε χαμπαρι... 12 Μαϊ 2017 20:53 #2549

  • alex (The_Emperor)
  • Το Άβαταρ του/της alex (The_Emperor)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 752
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 239
  • Κάρμα: 12
batista έγραψε:

Παρεμπιπτόντως, γιατί βάζεις τα ... μπινελίκια σε εισαγωγικά; Δεν τα πιστεύεις και ... αποστασιωποιήσαι ;;; :whistle:

αποστασιοποιούμαι
αποστασιοποιείσαι
αποστασιοποιείται
αποστασιοποιούμαστε
αποστασιοποιείστε
αποστασιοποιούνται
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Καράντη Μαρία (cross)

Tους πηρανε χαμπαρι... 12 Μαϊ 2017 22:46 #2550

  • PRS33 (PARIS33)
  • Το Άβαταρ του/της PRS33 (PARIS33)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4891
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2044
  • Κάρμα: -9
batista εγραψε
ΠΡΟΣΟΧΗ Spoiler! [Πατήστε για επέκταση]


Γιατί εσύ τι εισαι Αντι-αμερικάνος ....και οι παπαριές του Κ.Κ.Ε το "κόμμα του λαού"?
Η Αμερική πάντα πρωτοπόρος σοβαρεύτηκε και εξέλεξαν τον Πρόεδρο Trump ηλικίας 71 χρόνων την στιγμή που οι Ευρωπαίοι η θα μαλα...ζονται με τα τσογλάνια τους κρεμανταλάδες "παιδιά" 40 -ρηδες η θα εκλέγουν "πουστρόν" σαν τους Γάλλους που ηδη "ετοιμάζονται".
Δικαίωμά μου ειναι να ασκώ θετική -αρνητική κριτική σε οποιον μου αρέσει λογαριασμό δεν θα σου δώσω τόσο εσένα οσο και τους ομοίους σου στο site που "βγαίνουν" με διάφορα προσωνύμια.
Εσένα ποιός σου εδωσε το διακαίωμα να "κοντράρεις" τον κόσμο που γράφει τις απόψεις του στο site?

Ξύπνα "λεβέντη" και μην πετάγεσαι σαν κλανιά συνέχεια γιατί αυτόν που κατηγορείς δώσε βάση να δείς τι Νομοθετικά "πέρασε" στην Γερουσία οπου οι πολίτες Νομοθετικά πλέον να απλουστεύσουν τις διαδικασίες οταν απευθύνονται σε Κρατική Υπηρεσία ακόμα και για υποβολή παραπόνων.

IN THE SENATE OF THE UNITED STATES

(1) the Federal Government serves the people of the United States and should seek to continually improve public services provided by the Federal Government based on customer feedback;

(4) according to the 2016 American Customer Satisfaction Index, the Federal Government ranks among the bottom of all industries in the United States in customer satisfaction;
δηλαδή τα τσογλάνια οι "Δημοκρατικοί" του Obama bin Landen τα ειχαν κάνει ολα "ρδελομπού" στην Αμερική
..........
και ο "φασίστας" κατά το ταπεινό και κοντόφθαλμο μυαλό σου "τους τα χώνει" παρακάτω

(b) SENSE OF CONGRESS.—It is the sense of Congress that all agencies should strive to provide high-quality, courteous, effective, and efficient services to the people of the United States and seek to measure, collect, report and utilize metrics relating to the experience of individuals interacting with agencies to continually improve services to the people of the United States.

www.lankford.senate.gov/imo/media/doc/5....Experience%20Act.pdf

Τα τσογλάνια οι "Δημοκρατικοί" .....τα γνωστά "θα" -"θα" και λαλαρολογία αλλά η εξυπηρέτηση των Αμερικάνων Πολιτών στον Κρατικό Τομέα ηταν στο χαμηλότερο σημείο που εχει φθάσει η Αμερική.

obamawhitehouse.archives.gov/the-press-o...and-improving-custom

Εδώ βρίσκετε και ο Δείκτης δυσφορίας των Αμερικάνων πολιτών το 2016 με τα τσογλάνια τα κ@λ#παιδα τους "Δημοκρατικούς" .

www.forrester.com/report/The+US+Federal+...x+2016/-/E-RES126501

Οχι απο πάνω να λέτε και τις μαλακίες σας και να κατηγορείτε τι ειναι η τι δεν ειναι οι φίλοι του site.
Αν εχετε κάτι αρνητικό με επιχειρήματα ομως γράψτε το κανένας δεν σας εμποδίζει αλλά σας το ξαναγράφω οτι εισαστε ασχετοι σε αυτά τα θέματα (δεν σας κατηγορώ γιατί και εμένα μου τα εστειλαν) αλλά να επικεντρώσετε το ενδιαφέρον σας το τι θα γίνει η μάλλον ειπωθεί στις 18 Μαίου και δεν αναφέρομαι στον Πρόσθετο Μνημόνιο της Βουλής αλλά σε ενα meeting που "θα πάιξει" σε ακριβό νότιο Προάστιο των Αθηνών.......και οποιος κατάλαβε.....

EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Τελευταία διόρθωση: 12 Μαϊ 2017 22:48 από PRS33 (PARIS33).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tους πηρανε χαμπαρι... 12 Μαϊ 2017 22:56 #2551

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -23 (4)
alex (The_Emperor) έγραψε:
αποστασιοποιούμαι
αποστασιοποιείσαι
αποστασιοποιείται
αποστασιοποιούμαστε
αποστασιοποιείστε
αποστασιοποιούνται

Αιφχαροιστό γοια τοιν δοιωρθοσι... Δαιν θα τω ξανακάνο....
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tους πηρανε χαμπαρι... 12 Μαϊ 2017 23:13 #2552

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -23 (4)
PARIS33 έγραψε:
batista εγραψε
ΠΡΟΣΟΧΗ Spoiler! [Πατήστε για επέκταση]


Γιατί εσύ τι εισαι Αντι-αμερικάνος ....και οι παπαριές του Κ.Κ.Ε το "κόμμα του λαού"?
Η Αμερική πάντα πρωτοπόρος σοβαρεύτηκε και εξέλεξαν τον Πρόεδρο Trump ηλικίας 71 χρόνων την στιγμή που οι Ευρωπαίοι η θα μαλα...ζονται με τα τσογλάνια τους κρεμανταλάδες "παιδιά" 40 -ρηδες η θα εκλέγουν "πουστρόν" σαν τους Γάλλους που ηδη "ετοιμάζονται".
Δικαίωμά μου ειναι να ασκώ θετική -αρνητική κριτική σε οποιον μου αρέσει λογαριασμό δεν θα σου δώσω τόσο εσένα οσο και τους ομοίους σου στο site που "βγαίνουν" με διάφορα προσωνύμια.
Εσένα ποιός σου εδωσε το διακαίωμα να "κοντράρεις" τον κόσμο που γράφει τις απόψεις του στο site?

Ξύπνα "λεβέντη" και μην πετάγεσαι σαν κλανιά συνέχεια γιατί αυτόν που κατηγορείς δώσε βάση να δείς τι Νομοθετικά "πέρασε" στην Γερουσία οπου οι πολίτες Νομοθετικά πλέον να απλουστεύσουν τις διαδικασίες οταν απευθύνονται σε Κρατική Υπηρεσία ακόμα και για υποβολή παραπόνων.

IN THE SENATE OF THE UNITED STATES

(1) the Federal Government serves the people of the United States and should seek to continually improve public services provided by the Federal Government based on customer feedback;

(4) according to the 2016 American Customer Satisfaction Index, the Federal Government ranks among the bottom of all industries in the United States in customer satisfaction;
δηλαδή τα τσογλάνια οι "Δημοκρατικοί" του Obama bin Landen τα ειχαν κάνει ολα "ρδελομπού" στην Αμερική
..........
και ο "φασίστας" κατά το ταπεινό και κοντόφθαλμο μυαλό σου "τους τα χώνει" παρακάτω

(b) SENSE OF CONGRESS.—It is the sense of Congress that all agencies should strive to provide high-quality, courteous, effective, and efficient services to the people of the United States and seek to measure, collect, report and utilize metrics relating to the experience of individuals interacting with agencies to continually improve services to the people of the United States.

www.lankford.senate.gov/imo/media/doc/5....Experience%20Act.pdf

Τα τσογλάνια οι "Δημοκρατικοί" .....τα γνωστά "θα" -"θα" και λαλαρολογία αλλά η εξυπηρέτηση των Αμερικάνων Πολιτών στον Κρατικό Τομέα ηταν στο χαμηλότερο σημείο που εχει φθάσει η Αμερική.

obamawhitehouse.archives.gov/the-press-o...and-improving-custom

Εδώ βρίσκετε και ο Δείκτης δυσφορίας των Αμερικάνων πολιτών το 2016 με τα τσογλάνια τα κ@λ#παιδα τους "Δημοκρατικούς" .

www.forrester.com/report/The+US+Federal+...x+2016/-/E-RES126501

Οχι απο πάνω να λέτε και τις μαλακίες σας και να κατηγορείτε τι ειναι η τι δεν ειναι οι φίλοι του site.
Αν εχετε κάτι αρνητικό με επιχειρήματα ομως γράψτε το κανένας δεν σας εμποδίζει αλλά σας το ξαναγράφω οτι εισαστε ασχετοι σε αυτά τα θέματα (δεν σας κατηγορώ γιατί και εμένα μου τα εστειλαν) αλλά να επικεντρώσετε το ενδιαφέρον σας το τι θα γίνει η μάλλον ειπωθεί στις 18 Μαίου και δεν αναφέρομαι στον Πρόσθετο Μνημόνιο της Βουλής αλλά σε ενα meeting που "θα πάιξει" σε ακριβό νότιο Προάστιο των Αθηνών.......και οποιος κατάλαβε.....



Μπα... Δεν κατάλαβα. Αμάσητα και ... ασχολίαστα, θέλεις να τα τρώμε (τι να φάμε δηλαδή από το αχώνευτο παραλήρημα που υμνεί π.χ. τον φασίστα/δικτάτορα Ερντογάν; ) και να σου λέμε και ευχαριστώ;;;;

Επαναλαμβάνω όμως. Τι παλικάρι είσαι εσύ;;;;; Και καλά. Γράφεις ότι γράφεις. Τα πιστεύεις κιόλας;; Για το καλό σου (και μόνο), θα μου επιτρέψεις να αμφιβάλω.

Μόνο κάτι ακόμα. Εσένα ποιος σου τα έστειλε (όπως γράφεις);;;
Το ... tea party????
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tους πηρανε χαμπαρι... 12 Μαϊ 2017 23:42 #2553

  • PRS33 (PARIS33)
  • Το Άβαταρ του/της PRS33 (PARIS33)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4891
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2044
  • Κάρμα: -9
batista εγραψε
ΠΡΟΣΟΧΗ Spoiler! [Πατήστε για επέκταση]

Μια γκόμενα σε πειράζει "λεβέντη" ?
ΠΡΟΣΟΧΗ Spoiler! [Πατήστε για επέκταση]

Το καλό η το κακκό μου οχι δεν σου επιτρέπω να μου υποδείξεις τι να κάνω και τι να μην κάνω να κοιτάς τα μούτρα σου και των ομοίων σου στο site.
ΠΡΟΣΟΧΗ Spoiler! [Πατήστε για επέκταση]

Aλλωστε δεν εγραψα για Erdogan στο παραπάνω post που το ειδες αλλά και να εγραφα εσύ τι ζόρια τραβάς?
ΠΡΟΣΟΧΗ Spoiler! [Πατήστε για επέκταση]

Ναι ρε και παλληκάρι ειμαι και μαγκας και οτι γουστάρω λογαριασμό δεν θα σου δώσω εχεις κανένα πρόβλημα τι ζόρια τραβάς με τις βλακείες σου που εχεις τσακωθεί με ολο το site.
Τουλάχιστον τα πάς καλά με τον εαυτό σου?
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Τελευταία διόρθωση: 12 Μαϊ 2017 23:43 από PRS33 (PARIS33).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tους πηρανε χαμπαρι... 13 Μαϊ 2017 06:40 #2554

  • alex (The_Emperor)
  • Το Άβαταρ του/της alex (The_Emperor)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 752
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 239
  • Κάρμα: 12
PARIS33 έγραψε:
batista εγραψε
[spoiler]
Ναι ρε και παλληκάρι ειμαι και μαγκας και οτι γουστάρω λογαριασμό δεν θα σου δώσω εχεις κανένα πρόβλημα τι ζόρια τραβάς με τις βλακείες σου που εχεις τσακωθεί με ολο το site.
Τουλάχιστον τα πάς καλά με τον εαυτό σου?

Πρόσεξε PARIS333! Σε λίγο θα σου πει ότι είσαι κλώνος! Χαχα! Εδώ τα νήματα "Αντιπαραθέσεις" θα πρέπει να μετονομαστούν σε "Νούμερο vs φόρουμ". Έχει μόνιμη συμμετοχή σε όλα! Τα έχω γράψει καιρό τώρα

Συζήτηση με το "νούμερο" δεν γίνεται. Είτε τον αγνοείς είτε τον μπινελικώνεις για να κάνεις κ λίγο πλάκα όταν και αν έχεις όρεξη. Έχει πρόβλημα το άτομο, κάνει μπαμ!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Καράντη Μαρία (cross)

Tους πηρανε χαμπαρι... 13 Μαϊ 2017 11:34 #2555

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -23 (4)
PARIS33 έγραψε:
Μια γκόμενα σε πειράζει λεβέντη?

Πρώτον, με μπέρδεψες (πολύ βολικά) με τον φαν του Λεβέντη. Ξαναδιάβασε λοιπόν τα ... μαθήματά σου, γιατί δεν είσαι καλός μαθητής. Όσο για την ... γκόμενα που σου τα δίνει, μήπως αναφέρεσαι στην .... Σάρα Πέιλιν;;; Λίγο σιτεμένη είναι αυτή, αλλά την ... δουλειά της (όποια κι αν είναι αυτή) καλά την κάνει....
PARIS33 έγραψε:
Το καλό η το κακκό μου οχι δεν σου επιτρέπω να μου υποδείξεις τι να κάνω και τι να μην κάνω να κοιτάς τα μούτρα σου και των ομοίων σου στο site.

Ξαναδιάβασε το. Δεν περιέχει υπόδειξη το σχόλιο. Πάλι κάτω από την βάση έπεσες, αλλά μάλλον αυτό στο οποίο είσαι καλός είναι στο να ακούς την ... ηχώ σου. Τίποτα άλλο.

PARIS33 έγραψε:
Aλλωστε δεν εγραψα για Erdogan στο παραπάνω post που το ειδες αλλά και να εγραφα εσύ τι ζόρια τραβάς?

Κανένα ζόρι. Εσύ εκτίθεσαι. Εγώ απλά (όπως έχω κάθε δικαίωμα σε μια χώρα που δεν λειτουργεί με τους όρους του ινδάλματός σου του Ερντογάν) το επισημαίνω.

PARIS33 έγραψε:
Ναι ρε και παλληκάρι ειμαι και μαγκας και οτι γουστάρω λογαριασμό δεν θα σου δώσω εχεις κανένα πρόβλημα τι ζόρια τραβάς με τις βλακείες σου που εχεις τσακωθεί με ολο το site.
Τουλάχιστον τα πάς καλά με τον εαυτό σου?

Πάλι ... ζόρια. Κόλλησες. Όχι λοιπόν, ούτε εδώ τραβάω ... ζόρια (απλά σχολιάζω) και το αν είναι βλακείες αυτά που σου γράφω, είσαι ο τελευταίος που μπορείς να το κρίνεις (conflict of interest). Πέρα από αυτό, όποιος θέλει να τσακωθεί επειδή δεν του αρέσουν τα σχόλιά μου με γειά του και χαρά του.
Όσο για το αν τα πάω καλά με τον εαυτό μου, μην έχεις καμία αμφιβολία. Εγώ δεν υμνώ φασίστες-δικτάτορες και ανισόρροπους. Γιατί να έχω πρόβλημα με τον εαυτό μου;;;;
Μέτρον άριστον
Τελευταία διόρθωση: 13 Μαϊ 2017 11:43 από batista.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Tους πηρανε χαμπαρι... 15 Μαϊ 2017 21:41 #2556

  • maria (mb361)
  • Το Άβαταρ του/της maria (mb361)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 5234
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1688
  • Κάρμα: 35 (-37)
Mπραβο , Εφακι (στο χωριο μου μπραβο λενε στα γαιδουρια, όταν επιτυχως σκαρφαλωσουν στην ανηφορα....)

Την ύπαρξη στο πολυνομοσχέδιο δυσμενών όρων αναγνώρισε η υπουργός Εργασίας Έφη Αχτσιόγλου ...................

www.naftemporiki.gr/story/1235616/efi-ax...elos-stin-epitropeia

Για το ασφαλιστικό, επεσήμανε ότι «στην πραγματικότητα, τα 2/3 των συνταξιούχων δεν πρόκειται να δουν καμία μεταβολή στις συντάξεις τους ενώ οι όποιες παρεμβάσεις θα γίνουν, αφορούν το 2019 και όχι το επόμενο διάστημα.

Αντε να βαλλει και ο Αγιος Πετρος το χερι του να λιγοστεψουνε...Αυτό δεν μας το λες ξεκαθαρα, αλλα εννοείται. Ετσι Εφακι ?
...when the going gets tough, the tough gets going !!!

When the situation gets critical, those who aren't weak-willed, work harder and never give up.
Τελευταία διόρθωση: 15 Μαϊ 2017 21:45 από maria (mb361).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.121 δευτερόλεπτα