Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Ποιο κόμμα θα ψηφίζατε αν γίνονταν εκλογές σήμερα

Ποιο κόμμα θα ψηφίζατε αν γίνονταν εκλογές σήμερα 27 Δεκ 2016 01:17 #109

  • sonik
  • Το Άβαταρ του/της sonik
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1313
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 310
  • Κάρμα: 1
batista έγραψε:
ενημέρωσέ με, σε παρακαλώ, για το ποια διατεταγμένη υπηρεσία εκτελώ
Αφροδίτη έγραψε:

Αν στο γράψει κάποιος αυτό που ρωτάς, θα το κόψει ο διαχειριστής.

Είναι "κακά λόγια".


σε οποιο ποστο και αν απασχολεισαι θυμιζεις συνδικαλιστη ή εκπροσωπο κομματος.το κομμα που αντιπροσωπευεις λοιπον σαν συνδικαλιστης ή οτιδηποτε παρομοιο και η προπαγανδα που ασκεις δεν πιανει εδω μεσα.τζαμπα κουραζεσαι.προσωπικα τετοια ατομα τα θεωρω αισχιστου ειδους ανθρωπινα παρασιτα της κοινωνιας.

γιατι δεν δηλωνεις ξεκαθαρα την ιδιοτητα σου?γιατι φοβασαι? δηλωσε πχ.συγγραφεας κειμενων σε πολιτικους πχ.δεν θα σε παρεξηγησουμε.αν γραφεις πολιτικους λογους ή δουλευεις σε εφημεριδα προσκειμενη σε συγκεκριμενο κομμα πες το χωρις να πεις το ονομα της.τετοιο μενος για την προασπιση και υπερασπιση συγκεκριμενων πολιτικων θεσεων δεν θελει και πολυ για να καταλαβει καποιος οτι κατι τρεχει.

ακομη και αν δεν εισαι επαγγελματιας του ειδους σιγουρα εισαι ενταγμενος καπου επισημα.και απο τους πιο λυσσασμενους! :woohoo: αλλιως δεν εξηγειται..ολο αυτο τεσπα. :S

επισης παρατηρω οτι ποτε δεν εισαι ξεκαθαρος στις απαντησεις σου.απο δω το πας,απο εκει το φερνεις,το περιφερεις,γυρω γυρω ολοι και επι της ουσιας υπεκφευγεις να απαντησεις.
Τελευταία διόρθωση: 27 Δεκ 2016 01:20 από sonik.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": maria (mb361)

Ποιο κόμμα θα ψηφίζατε αν γίνονταν εκλογές σήμερα 27 Δεκ 2016 02:25 #110

  • Αφροδίτη
  • Το Άβαταρ του/της Αφροδίτη
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 82
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 41
  • Κάρμα: 6 (6)
sonik έγραψε:
εχεις δικιο σε ευχαριστω.εκ παραδρομης το λαθος.δεν προκειται να απαγκιστρωθει ηθελα να πω.διορθωνω.να σαι καλα για την διορθωση.και χρονια πολλα.

Καλή καρδιά :laugh: :ohmy:
Και χρόνια πολλά επίσης.
Πρώτη φορά ποιος?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ποιο κόμμα θα ψηφίζατε αν γίνονταν εκλογές σήμερα 27 Δεκ 2016 02:31 #111

  • king (kong)
  • Το Άβαταρ του/της king (kong)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 247
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 23
  • Κάρμα: -10
batista έγραψε:
Γενικά, δεν υπάρχει αμφιβολία, ότι για αρκετά πράγματα μιλάει σωστά (υπήρξαν άλλωστε πολλοί τέτοιοι στο παρελθόν), αλλά υπάρχουν (δυστυχώς) και πολλές στιγμές που ... υπενθυμίζει (πέραν πάσης αμφιβολίας) για ... ποιον μιλάμε και νομίζεις ότι κάποια στιγμή θα βγάλει καμιά ... πίτσα στο στούντιο και θα αρχίσει να μασουλάει και να πετάει κατάρες.

Πριν 23 χρονια σε μια εκπομπή του(υπαρχει στο youtube) o Παναγιωτόπουλος εφερε πιτσες στο στουντιο και ειχε βαλει ατομα από πιτσαρια να λενε διαφορα. Εσυ θεωρησες ότι το σκηνικο εκεινο ηταν αληθινο?
Τελευταία διόρθωση: 27 Δεκ 2016 02:35 από king (kong).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ποιο κόμμα θα ψηφίζατε αν γίνονταν εκλογές σήμερα 27 Δεκ 2016 02:34 #112

  • Αφροδίτη
  • Το Άβαταρ του/της Αφροδίτη
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 82
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 41
  • Κάρμα: 6 (6)
king (kong) έγραψε:
o Παναγιωτόπουλος εφερε πιτσες στο στουντιο

Το ότι ο ένας (ο συντελεστής της εκπομπής Παναγιωτόπουλος) είναι καθίκι, δε σημαίνει ότι ο καλεσμένος του έχει σώας τας φρένας.
Πρώτη φορά ποιος?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ποιο κόμμα θα ψηφίζατε αν γίνονταν εκλογές σήμερα 27 Δεκ 2016 02:35 #113

  • king (kong)
  • Το Άβαταρ του/της king (kong)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 247
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 23
  • Κάρμα: -10
Αφροδίτη έγραψε:

Το ότι ο ένας (ο συντελεστής της εκπομπής Παναγιωτόπουλος) είναι καθίκι, δε σημαίνει ότι ο καλεσμένος του έχει σώας τας φρένας.

Εσυ τα εχεις? Τι ψήφιζες τοσα χρονια?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ποιο κόμμα θα ψηφίζατε αν γίνονταν εκλογές σήμερα 27 Δεκ 2016 11:17 #114

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -23 (4)
maria (mb361) έγραψε:

Δεν εχει νοημα να συνεχισω να κουβεντιάζω μαζι σου .... :laugh:

Αφού βάζεις (και εσύ) τα αυτογκόλ το ένα μετά το άλλο και οι τάπες (για να μιλήσουμε και ... μπασκετικά) πέφτουν σύννεφο, είναι λογικό να μην έχει, όχι νόημα, αλλά ... όφελος για εσένα να συνεχίσεις να κουβεντιάζεις μαζί μου.
Κάτι μου λέει όμως ότι, για άλλη μια φορά, θα αθετήσεις τον λόγο σου :whistle: .
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ποιο κόμμα θα ψηφίζατε αν γίνονταν εκλογές σήμερα 27 Δεκ 2016 11:34 #115

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -23 (4)
sonik έγραψε:
batista έγραψε:
ενημέρωσέ με, σε παρακαλώ, για το ποια διατεταγμένη υπηρεσία εκτελώ




σε οποιο ποστο και αν απασχολεισαι θυμιζεις συνδικαλιστη ή εκπροσωπο κομματος.το κομμα που αντιπροσωπευεις λοιπον σαν συνδικαλιστης ή οτιδηποτε παρομοιο και η προπαγανδα που ασκεις δεν πιανει εδω μεσα.τζαμπα κουραζεσαι.προσωπικα τετοια ατομα τα θεωρω αισχιστου ειδους ανθρωπινα παρασιτα της κοινωνιας.

γιατι δεν δηλωνεις ξεκαθαρα την ιδιοτητα σου?γιατι φοβασαι? δηλωσε πχ.συγγραφεας κειμενων σε πολιτικους πχ.δεν θα σε παρεξηγησουμε.αν γραφεις πολιτικους λογους ή δουλευεις σε εφημεριδα προσκειμενη σε συγκεκριμενο κομμα πες το χωρις να πεις το ονομα της.τετοιο μενος για την προασπιση και υπερασπιση συγκεκριμενων πολιτικων θεσεων δεν θελει και πολυ για να καταλαβει καποιος οτι κατι τρεχει.

ακομη και αν δεν εισαι επαγγελματιας του ειδους σιγουρα εισαι ενταγμενος καπου επισημα.και απο τους πιο λυσσασμενους! :woohoo: αλλιως δεν εξηγειται..ολο αυτο τεσπα. :S

επισης παρατηρω οτι ποτε δεν εισαι ξεκαθαρος στις απαντησεις σου.απο δω το πας,απο εκει το φερνεις,το περιφερεις,γυρω γυρω ολοι και επι της ουσιας υπεκφευγεις να απαντησεις.

Απλά .... δεν ... υπάρχεις μεγάλε και όσο λειτουργείς με οδηγό τα πρωτοσέλιδα της "Ελεύθερης Ώρας" και τα ... ψεκάσματα του Red Πάνου, τα ίδια (δεν θα τα χαρακτηρίσω :whistle: ) θα γράφεις.
Όσο για την ιδιότητα μου, την οποία ζητάς να σου ξεκαθαρίσω (αφού προφανώς έχεις ήδη ξεκαθαρίσει την ... δικιά σου :whistle: :woohoo: ) δεν χρειάζεται να πω τίποτα, αφού εσύ την ξέρεις ήδη.
Απλά αναμένω να την ανακοινώσεις επίσημα (π.χ. ... γραφείο πρωθυπουργού ... τρίτη πόρτα δεξιά) όπως και το ποιες συγκεκριμένες πολιτικές θέσεις υπερασπίζομαι.
Κάτι μου λέει όμως, όπως όπως και για την ανακοίνωση για το ποιος από το forum γράφει και σε άλλα forums, τα πεταρίσματα και τα κλο-κλο θα ακουστούν μέχρι το γραφείο του ... Πούτιν :whistle: :whistle: :whistle: .
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ποιο κόμμα θα ψηφίζατε αν γίνονταν εκλογές σήμερα 27 Δεκ 2016 11:38 #116

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -23 (4)
king (kong) έγραψε:

Πριν 23 χρονια σε μια εκπομπή του(υπαρχει στο youtube) o Παναγιωτόπουλος εφερε πιτσες στο στουντιο και ειχε βαλει ατομα από πιτσαρια να λενε διαφορα. Εσυ θεωρησες ότι το σκηνικο εκεινο ηταν αληθινο?

ΟΚ, μπορεί αυτό να ήταν στημένο, ασχέτως του όπως γράφτηκε και πριν δεν ήταν αυτός λόγος για να .... παίξει μπάλα και να γίνει ρόμπα. Υπάρχουν όμως τόσες άλλες περιπτώσεις που επιβεβαιώνουν την γνωμάτευση πέραν πάσης αμφιβολίας.
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ποιο κόμμα θα ψηφίζατε αν γίνονταν εκλογές σήμερα 27 Δεκ 2016 23:31 #117

  • aceman
  • Το Άβαταρ του/της aceman
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 167
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 36
  • Κάρμα: 5
batista έγραψε:

Ποιός λοιπόν θα αποφασίσει ποιός θέλει κρέμασμα;
Και αν έρθει κάποιος και σου πει ότι θέλεις εσύ κρέμασμα πως άραγε θα έβλεπες στην ερώτηση "μα εγώ δεν έκανα τίποτα" την απάντηση " τι θα κάνω τώρα, τον ντετέκτιβ;;;";

Παρεμπιπτόντως, όσοι χρησιμοποιούν την ρητορική που τόσο πολύ λαχταράς, είναι περισσότερο λαμόγια ακόμα και από αυτούς που λένε ότι θέλουν να κρεμάσουν. Στην πρώτη ευκαιρία κοντά στο ... μέλι, θα βάλουν όχι μόνο χέρι αλλά θα βουτήξουν ολόκληροι μέσα. Και όχι μόνο αυτό. Θα σε σκίσουν αν μάθουν ότι τους αποκαλείς ... κλέφτες.

Δε μπαίνω κάθε μέρα και καθυστερώ. Ήμουν σελίδα 4 και τώρα βλέπω έχει πάει 14!! Διάβασα μερικά αλλά όχι όλα. Ο χρόνος με κυνηγάει. Θα συμφωνήσω σε αυτό που λες διότι δε με γνωρίζεις. Κι εγώ το ίδιο θα έλεγα. Η απάντησή μου είναι απάντηση του αγανακτισμένου. Δεν έχω ψηφίσει κόμματα που μας έχουν κυβερνήσει. Δεν έχω κλέψει και γενικά δεν είμαι απόβρασμα της κοινωνίας. Προσπαθώ για το καλύτερο αλλά όσο μπορώ. Δεν είμαι άγιος φυσικά κι ούτε θα γίνω. Αλλά εγώ όπως και πολύς κοσμάκης, πληρώνουμε ατασθαλίες άλλων..
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα