Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Διαδικασία ανοίγματος λογαριασμού στο εξωτερικό, επιτόκια, φορολογία τόκων καταθέσεων εξωτερικού, επαναπατρισμός.

ΘΕΜΑ: Πιθανότητα δέσμευσης χρημάτων Ελλήνων,που είναι κατατεθιμένα στο εξωτερικό.

Απ: Πιθανότητα δέσμευσης χρημάτων Ελλήνων,που είναι κατατεθιμένα στο εξωτερικό. 25 Ιουν 2012 17:38 #298

  • whyno
  • Το Άβαταρ του/της whyno
John Lianis έγραψε:
Για να καταλάβεις πόσο γραμμένους τους έχω...



+100
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Πιθανότητα δέσμευσης χρημάτων Ελλήνων,που είναι κατατεθιμένα στο εξωτερικό. 25 Ιουν 2012 19:10 #299

  • makper
  • Το Άβαταρ του/της makper
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
  • Δημοσιεύσεις: 1747
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 202
  • Κάρμα: -8 (-195)
ΣΚΕΨΟΥ ΛΙΓΟ... έγραψε:
ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΡΕ JOHN LIANIS ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΕΞΥΠΝΟ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ;
ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΕ ΣΕΛΙΔΑ ΑΣΦΑΛΗ; ΕΣΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΠΩΣ ΕΔΩ ΠΟΥ ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΝΤΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΦΟΡΟΔΙΑΦΥΓΗΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ;
ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΕΡΦΑΡΕΙΣ ΑΝΩΝΥΜΑ; ΤΟ JOHN LIANHS ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΑΝΗΣ; ΕΧΕΙς ΣΚΕΦΤΕΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΠΑΣ ΣΥΣΤΗΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΔΙΩΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΓΛΗΜΑΤΟΣ;
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ. ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΙ ΕΠΑΘΕ Ο ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΚΟΛΙΑΣ ΤΟΥ ΤΡΩΚΤΙΚΟΥ; ΕΣΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ; ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΣΟΥ ΑΦΟΒΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΣΟΥ.



Ερασιτεχνικά γκαγκστεριλίκια επιπέδου αποφοίτου δημοτικού. Μάλλον θα είσαι ο ίδιος βλάκας που μου είχε στείλει πμ και ανέφερε τον Γκόλια όταν έγραψα για τα report των ξένων τραπεζών προς την Ελλάδα. Κάτσε και διάβασε τη συνέχεια...


Πάρτε κι από εμένα μερικές ενδιαφέροντες σελίδες:

1. blog σχετικό με την ανωνυμία

id-ont.blogspot.gr/

2. Το γνωστό e-magazine Q-Wealth

www.qwealthreport.com/index.php

Εχει δωρεάν newsletter και εκδίδει κάθε χρόνο έναν (επι μικρής πληρωμής) οδηγό για ποιες offshore εξασφαλίζουν πραγματική ανωνυμία. Εχω βρει τζάμπα τα τελευταία τεύχη και θα τα ανεβάσω σύντομα.

3. Απομυθοποίηση της Σιγκαπούρης ως φορολογικού παραδείσου;

ezinearticles.com/?Switzerland-Or-Singap...-Banking?&id=4429632

Φυσικά και δεν αφορά τους Ελληνες, μιας και έχουμε χώρα καρπαζοεισπράχτορα με μηδενική ισχύ εκτός συνόρων. Δεν ξέρω αν προβεί η Ε.Ε σε διακρατική συμφωνία συνολικά ή δοκιμάσει να εξαγοράσει υπαλλήλους, όπως έκαναν στην Ελβετία.
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
Τελευταία διόρθωση: 25 Ιουν 2012 21:01 από makper.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Καράντη Μαρία (cross), Midi (Midi )
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.108 δευτερόλεπτα