Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Διαδικασία ανοίγματος λογαριασμού στο εξωτερικό, επιτόκια, φορολογία τόκων καταθέσεων εξωτερικού, επαναπατρισμός.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ΘΕΜΑ: Ουκρανία και ρώσικες τράπεζες

Ουκρανία και ρώσικες τράπεζες 13 Σεπ 2016 10:08 #28

  • gus (gus326)
  • Το Άβαταρ του/της gus (gus326)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1784
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 695
  • Κάρμα: 36
sonik έγραψε:
Καράντη Μαρία (cross) έγραψε:
Συνεργάτες μου Ουκρανοί, κι Έλληνες ομογενείς από την εκεί περιοχή, μου αναφέρουν εδώ και μήνες πως στα ανατολικά της Χώρας ακόμη επικρατεί πόλεμος!

Υποχθόνιες, ύπουλες, αντάρτικες επιθέσεις και δολιοφθορές, αλλά χαμηλής έντασης πόλεμος!

Θέλουμε να αποταμιεύσουμε τους κόπους μιας ζωής σε μία ανασφαλή εμπόλεμη ζώνη;

Αν είναι μονάχα τα επιτόκια το κριτήριο σας, υπάρχουν Τράπεζες που προσφέρουν 11% και 12%, στις Σευχέλλες και στην Ινδία...




και πώς στελνεις τα λεφτα σου στις Σευχελλες με το ''εμπαργκο'' που εχει επιβληθει?

ουτε με εμβασμα μπορεις να στειλεις μεγαλα ποσα ουτε συμφερει να πας μερικα ταξιδια εκει γιατι το κοστος μεταφορας ειναι ακριβο.

Πήγαινε τα Βουλγαρία και στειλτα με ebanking από εκεί αν ειναι αυτό το πρόβλημα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": sonik

Ουκρανία και ρώσικες τράπεζες 13 Σεπ 2016 17:58 #29

  • sonik
  • Το Άβαταρ του/της sonik
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1313
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 310
  • Κάρμα: 1
gus (gus326) έγραψε:
sonik έγραψε:
Καράντη Μαρία (cross) έγραψε:
Συνεργάτες μου Ουκρανοί, κι Έλληνες ομογενείς από την εκεί περιοχή, μου αναφέρουν εδώ και μήνες πως στα ανατολικά της Χώρας ακόμη επικρατεί πόλεμος!

Υποχθόνιες, ύπουλες, αντάρτικες επιθέσεις και δολιοφθορές, αλλά χαμηλής έντασης πόλεμος!

Θέλουμε να αποταμιεύσουμε τους κόπους μιας ζωής σε μία ανασφαλή εμπόλεμη ζώνη;

Αν είναι μονάχα τα επιτόκια το κριτήριο σας, υπάρχουν Τράπεζες που προσφέρουν 11% και 12%, στις Σευχέλλες και στην Ινδία...


και πώς στελνεις τα λεφτα σου στις Σευχελλες με το ''εμπαργκο'' που εχει επιβληθει?

ουτε με εμβασμα μπορεις να στειλεις μεγαλα ποσα ουτε συμφερει να πας μερικα ταξιδια εκει γιατι το κοστος μεταφορας ειναι ακριβο.

Πήγαινε τα Βουλγαρία και στειλτα με ebanking από εκεί αν ειναι αυτό το πρόβλημα.



gus ξερεις ποιο ειναι το θεμα? οτι αν προκειται να ξεφτιλισουν το χρημα ,που κατα εκει παει το πραγμα, στην ελλαδα θα προτιμουσα να απαξιωθει στις σευχελλες που λεει ο λογος παρα να τα φανε εδω οι ανεπροκοποι.


οπουδηποτε αλλου παρα ελλαδα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ουκρανία και ρώσικες τράπεζες 14 Σεπ 2016 00:52 #30

  • gus (gus326)
  • Το Άβαταρ του/της gus (gus326)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1784
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 695
  • Κάρμα: 36
sonik έγραψε:
gus (gus326) έγραψε:
sonik έγραψε:
Καράντη Μαρία (cross) έγραψε:
Συνεργάτες μου Ουκρανοί, κι Έλληνες ομογενείς από την εκεί περιοχή, μου αναφέρουν εδώ και μήνες πως στα ανατολικά της Χώρας ακόμη επικρατεί πόλεμος!

Υποχθόνιες, ύπουλες, αντάρτικες επιθέσεις και δολιοφθορές, αλλά χαμηλής έντασης πόλεμος!

Θέλουμε να αποταμιεύσουμε τους κόπους μιας ζωής σε μία ανασφαλή εμπόλεμη ζώνη;

Αν είναι μονάχα τα επιτόκια το κριτήριο σας, υπάρχουν Τράπεζες που προσφέρουν 11% και 12%, στις Σευχέλλες και στην Ινδία...


και πώς στελνεις τα λεφτα σου στις Σευχελλες με το ''εμπαργκο'' που εχει επιβληθει?

ουτε με εμβασμα μπορεις να στειλεις μεγαλα ποσα ουτε συμφερει να πας μερικα ταξιδια εκει γιατι το κοστος μεταφορας ειναι ακριβο.

Πήγαινε τα Βουλγαρία και στειλτα με ebanking από εκεί αν ειναι αυτό το πρόβλημα.



gus ξερεις ποιο ειναι το θεμα? οτι αν προκειται να ξεφτιλισουν το χρημα ,που κατα εκει παει το πραγμα, στην ελλαδα θα προτιμουσα να απαξιωθει στις σευχελλες που λεει ο λογος παρα να τα φανε εδω οι ανεπροκοποι.


οπουδηποτε αλλου παρα ελλαδα.

Μαζί σου. Ούτε σεντς που λέει ο Soto στις ρουφιανοτραπεζες. Προτιμώ να τα φάω στα citytours και στα ταξίδια με catamaran παρα να ταισω τους Καβλονικες.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ουκρανία και ρώσικες τράπεζες 14 Σεπ 2016 04:00 #31

  • soto51
  • Το Άβαταρ του/της soto51
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7024
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2270
  • Κάρμα: 200 (94)
gus (gus326) έγραψε:
Ούτε σεντς που λέει ο Soto στις ρουφιανοτραπεζες.

Υπερβάλλεις.
Το είπα, σε 12-15 λογαριασμούς που έχω (από παλιά) σε 3 απ' τις "συστημικές", οι ...καταθέσεις μου αθροίζουν ΤΡΙΨΗΦΙΟ νούμερο.
Όχι και σεντς.
Τι είμαστε, τίποτα τσίπηδες?
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα