Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Διαδικασία ανοίγματος λογαριασμού στο εξωτερικό, επιτόκια, φορολογία τόκων καταθέσεων εξωτερικού, επαναπατρισμός.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: καναδικο δολλαριο??

Απ: καναδικο δολλαριο?? 21 Απρ 2012 22:36 #10

  • τζακ
  • Το Άβαταρ του/της τζακ
to καναδικο δολλαριο θεωρειται σταθερο νομισμα?ξερει κανεις πως θα ανοιξω λογαριασμο στο καναδα χωρις να παω?αλλα ακομα και να παω θα βρω δυσκολιες στο εμβασμα των οικονομιων μου στο καναδα?το ποσο ειναι αρκετα κατω απο 100000ευρω..λετε να τα παρω συντομα απο τη κυπρο ωστε να τα σωσω η ακομα εχει πολυ δρομο η κυπρος μεχρι να παρει τη κατω βολτα?πολλα ακουμε και κατα μια ενοια οπως ελεγε ο φιλος μας πριν τα φωτα της δημοσιοτητας επεσαν πολυ πανω απ τη κυπρο σχετικα με τη φυγη κεφαλαιων προς το νησι εκει..λετε να μας εσπρωξαν εκει με σκοπο να γινει κατι στο αμεσο μελλον?τουλαχιστον τωρα τα εχω στη κυπρο σε προθεσμιακο και παιρνω καποιους χ τοκους με 3,9%επιτοκιο...στο καναδα πρεπει να ειναι πολυ μικρα επιτοκια...και το ευρω ειναι τρεμαμενο νομισμα!
ταδε εφη ενας πονεμενος καταθετης....θα τα σωσουμε τα χρηματα μας?μηπως καταφερναμε να παρουμε ενα φτωχοσπιτο στο καναδα να ζησουμε το υπολοιπο της ζωης μας?γιατι εδω......

να στε καλα φιλοι μου
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: καναδικο δολλαριο?? 01 Σεπ 2012 21:27 #11

  • stathis
  • Το Άβαταρ του/της stathis
κανενα νεο γι αυτο το θεμα????
επιτοκια στον καναδα?
πως ανοιγουμε λογαριασμο?
ποιες τραπεζες θεωρουνται οι καλυετρες εκει?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: καναδικο δολλαριο?? 02 Σεπ 2012 00:46 #12

  • ΓΕΡΟΝΤΑΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΓΕΡΟΝΤΑΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 106
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 15
  • Κάρμα: 2 (-28)
ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΗ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΗΣ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.048 δευτερόλεπτα