Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Γνώμες, κριτικές και εμπειρίες για τράπεζες ή τραπεζικά προϊόντα.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: WINBANK DIRECT και αθλιότητες

Απ: WINBANK DIRECT και αθλιότητες 22 Φεβ 2011 22:39 #19

  • tioduuae
  • Το Άβαταρ του/της tioduuae
Ανώνυμος έγραψε:
Φίλε μου, είμαι αυτός που ξεκίνησα το θέμα. Η περίπτωσή μου είναι διαφορετική τη δική σου οαλλά τελικά μετά από μεγάλη επιμονή , 3 ερωτήματα και 2 τηλέφωνα δικαιώθηκα μετά από περίπου 20 μέρες συνολικά. Σε εμένα δεν είχαν δώσει κάρτα με 50 ευρώ γιατί ήμουον ήδη πελάτης. Τους είπα βέβαια ότι η διαφήμιση ήταν παραπλανητική (αυτό τον όρο χρησιμοποίηση} γιατί ανέφερε "οι 500 πρώτοι", άρα όχι απαραίτητα πελάτες. Αυτό το διευκρίνιζε πολύ μετά και σε πολύ ψιλά γράμματα. Τους το ανέφερα ως ερώτημα προς την υπηρεσία τους και λέγοντάς τους ότι θα απευθυνώ στον τραπεζικό διαμεσολαβητή. Παράλληλα του είπα ότι είχα σε cache τη σελίδα όπως ήταν όταν έκανα την αίτηση. Μετά όλα τα παραπαών που είπα μου έδωσαν την κάρτα στέλνοντάς μου μήνυμα ότι πράγματι διαπίστωσαν ότι έτσι όπως ήταν η διαφήμιση δημιουργούσε παρεξηγήσεις. Δυό πράγματα συμβαίνουν: ή μας δουλεύουν , ή η υπηρεσία ή ό υπάλληλος που ασχολήθηκε με την συγκεκριμένη διαφήμιση δεν ήξερε καλά ελληνικά. Όταν λες " οι 500 πρώτοι", δε σημαίνει ότι εννοεςίς "μη πελάτες", αλλά αναφέρεσαι γενικά. Το τί μπορείς να εννοεςί εσύ είναι άλλο πράγμα... πάντως και χωρίς ίχνος εγωϊσμού, αν εμείς θέλουμε τόσο χρόνο και κόπο για να πετύχουμε το αυτονόητο, καταλαβαίνω πώς αντιμετωπίζουν χιλιάδες κόσμο που δε γνωρίζει τα σχετικά....

Φιλε μου η λυση ειναι πολυ απλη:
Αν ησουν ηδη πελατης κλεινεις ΚΑΘΕ σχεση σου με την τραπεζα και μετα ξαναανοιγεις.Ετσι τους τρως και τον πολυτιμο χρονο τους.(ενταξει τρως και τον δικο σου)και δεν θα σου ελεγαν τιποτα.Αν θελετε νεους πελατες οριστε.Αν και πιστευω οτι μονο αν ξεκινουσες την διαδικασια θα υποχορουσαν για να μην χασουν χρονο ασκοπα.ΜΟΝΟΝ ετσι καταλαβαινουν!!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: WINBANK DIRECT και αθλιότητες 27 Φεβ 2011 15:34 #20

  • antonios (antonakis)
  • Το Άβαταρ του/της antonios (antonakis)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗ ΕΝΩΣΕΙ
  • Δημοσιεύσεις: 199
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 8
  • Κάρμα: 0
εχω κανει αιτηση online για την winbankdirect μηπως ξερει κανεις πως την ακυρωνω?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: WINBANK DIRECT και αθλιότητες 28 Φεβ 2011 17:52 #21

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Δε χρειάζεται να την ακυρώσεις.

Απλά δεν πηγαίνεις καν στην τράπεζα να παρεις τους κωδικούς σου
ή αν εχεις ήδη στείλει λεφτα στην Πειραιώς, τότε πας στην Τράπεζα, παίρνεις τα λεφτά σου τα ωραία, τους φιλάς κ στο κούτελο και τους λες "ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ"!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.048 δευτερόλεπτα