Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: πως μπορω να παρω δανειο χωρις φορολογικη δηλωση.με εγγυτη των πατερα μου.

πως μπορω να παρω δανειο χωρις φορολογικη δηλωση.με εγγυτη των πατερα μου. 01 Μαρ 2012 21:16 #1

  • μαρια μπαρμπα
  • Το Άβαταρ του/της μαρια μπαρμπα
καλησπερα..ειμαι 24 χρονων χωρις ενσυμα και χωρις να ειμαι στο ικα..θελω να φτιαξω το πατρικο του πατερα μου και τα χρηματα που χρειαζονται ειναι περιππου 60.000 ευρω..ποια τραπεζα δινει δανειο τετοιο με εγγυτη των πατερα μου..σαν δανειο πρωτης κατοικιας..και ακομα χωρις να εχω φορολικη δηλωση..ευχαριστω αμα γνωριζε απαντηστε μου...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: πως μπορω να παρω δανειο χωρις φορολογικη δηλωση.με εγγυτη των πατερα μου. 01 Μαρ 2012 22:01 #2

  • e.l
  • Το Άβαταρ του/της e.l
καλησπερα Maria..εξαρταται απο τον πατερα σου..την φορολογικη δηλωση του,την ηλικια του κτλ..
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: πως μπορω να παρω δανειο χωρις φορολογικη δηλωση.με εγγυτη των πατερα μου. 01 Μαρ 2012 23:50 #3

  • Christos7
  • Το Άβαταρ του/της Christos7
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 85
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
  • Κάρμα: 0 (2)
μαρια μπαρμπα έγραψε:
καλησπερα..ειμαι 24 χρονων χωρις ενσυμα και χωρις να ειμαι στο ικα..θελω να φτιαξω το πατρικο του πατερα μου και τα χρηματα που χρειαζονται ειναι περιππου 60.000 ευρω..ποια τραπεζα δινει δανειο τετοιο με εγγυτη των πατερα μου..σαν δανειο πρωτης κατοικιας..και ακομα χωρις να εχω φορολικη δηλωση..ευχαριστω αμα γνωριζε απαντηστε μου...


Μαρια, το δανειο θα το παρει ο πατερας σου, οχι εσυ, απο τη στιγμη που δεν εχεις εισοδημα ειναι πολυ δυσκολο και πιο δυσκολο πλεον με αυτη την κατασταση που επικρατει να σου δωσουν δανειο....Εχεις Ε9; Αν εχεις ακινητα ισως γινει κατι, αλλα παλι για να μην μπλεκονται και αυτοι θα σου πουν να το βγαλει ο πατερας σου με εγγυητη εσενα, αν και εφοσον εχεις ακινητα στο ονομα σου ή αν ειναι σχεση επικαρτιας/υψηλης κυριοτητας...

ΥΓ. Επισης το ποσο των 60.000 στην περιπτωση σου ειναι πολυ μεγαλο......
ΑΝΤΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΗΜΑ, ΑΣΕ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.....
Τελευταία διόρθωση: 01 Μαρ 2012 23:51 από Christos7.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.046 δευτερόλεπτα