Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Τσεκούρι 40% στους φοροφυγάδες

Τσεκούρι 40% στους φοροφυγάδες 27 Νοε 2012 18:48 #586

  • NikosP
  • Το Άβαταρ του/της NikosP
Εγώ δεν κατάλαβα γιατί μου επιτέθηκε. Είχα μαι διένεξη με τον soto51, για διάφορες ασυνέπειες που γράφει, και πετάχτηκε αυτός στη μέση και έγραψε τη σπόντα του και για μένα. Δική του είναι η σελίδα;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Τσεκούρι 40% στους φοροφυγάδες 27 Νοε 2012 18:58 #587

  • xristos g
  • Το Άβαταρ του/της xristos g
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 925
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 176
  • Κάρμα: 1 (-184)
εγω πάντως εχω καταλάβει οτι ειναι μακράν το ποιο παπαγάλο σαιτ παγκοσμίου εμβέλειας :laugh: :laugh:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Τσεκούρι 40% στους φοροφυγάδες 27 Νοε 2012 19:12 #588

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2231
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1096
  • Κάρμα: 97 (23)
NikosP έγραψε:
Εγώ δεν κατάλαβα γιατί μου επιτέθηκε. Είχα μαι διένεξη με τον soto51, για διάφορες ασυνέπειες που γράφει, και πετάχτηκε αυτός στη μέση και έγραψε τη σπόντα του και για μένα. Δική του είναι η σελίδα;
Στις 24/11/2012 15:36 δεν αναφέρθηκες σε εμένα ;;; Μαλλον ε;;; Συνεχισε μαζί με τον άλλο λοιπον και τα αφήνουμε ασχολιαστα τα υπόλοιπα .
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Τσεκούρι 40% στους φοροφυγάδες 27 Νοε 2012 19:25 #589

:(
Τελευταία διόρθωση: 12 Σεπ 2017 23:20 από ΝΕΟΣ & ΩΡΑΙΟΣ (ΝΕΟΣ + ΩΡΑΙΟΣ).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Τσεκούρι 40% στους φοροφυγάδες 27 Νοε 2012 20:11 #590

  • stathis
  • Το Άβαταρ του/της stathis
δηλαδη νεε και ωραιε να φερω τα λεφτα μου να τα επενδυσω στην ελλαδα?
εχει ευκαιριες λες?

αμα θελεις και δεν πιστευεις οτι θα σου φαω τις ιδεες για πες μου που να επενδυσω σε παρακαλω γιατι σαν καλος πατριωτης που ειμαι θελω να τα φερω πισω στην ελλαδαρα απο το μπου...ρδελο την αγγλια και την γερμανια που τα εχω!!!


Υ.Γ μολις γυρισα απο ταυλανδη μετα απο 2 σχεδον μηνες.η απογοητευση ειναι τεραστια.ελπιζω ο νεος χρονος να με βρει παλι εκει και φυσικα νεε και ωραιε θα σε περιμενω να παιξουμε μπαλα...να δω ποσο νεος και ποσο ωραιος εισαι!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Τσεκούρι 40% στους φοροφυγάδες 27 Νοε 2012 20:41 #591

  • Ο Τσιγκούνης (T$ig)
  • Το Άβαταρ του/της Ο Τσιγκούνης  (T$ig)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
  • Δημοσιεύσεις: 1241
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 740
  • Κάρμα: 110 (74)
makper έγραψε:
@tsigounis

Μου κάνει ιδιαίτερη εντύπωση η επιλεκτική ευαισθησία σου. Όταν ανοίγει ο "οχετός" του συγκεκριμένου χρήστη δεν σβήνεται τίποτα, όταν απαντούσανε διάφοροι σε υβριστικές επιθέσεις που δέονταν από άλλους, όπως αυτή που είχε γίνει σχετικά με τους δημοσίους υπαλλήλους, ή τις γνωστές επιθέσεις του Anonymous σε διαφόρους εδώ μέσα, έβγαινε η γομολάστιχα συστηματικά. Καμιά σχέση με τον συγκεκριμένο χρήστη να υποθέσω;
Όταν τα μέλη βλέπουμε κάποιο ανάρμοστο μήνυμα, υπάρχει μια επιλογή κάτω δεξιά, "Αναφορά σε συντονιστή", με την οποία μπορούμε να βοηθήσουμε να κρατηθεί η συζήτηση σε πολιτισμένο επίπεδο. Αν γινόνταν επιλεκτικό σβήσιμο μηνυμάτων, θα συνέχιζαν να είναι αναρτημένα τα αρνητικά μηνύματα εναντίον του tsig.gr;
Γνῶθι σαὐτόν
Τελευταία διόρθωση: 27 Νοε 2012 20:43 από Ο Τσιγκούνης (T$ig).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Τσεκούρι 40% στους φοροφυγάδες 27 Νοε 2012 21:04 #592

  • makper
  • Το Άβαταρ του/της makper
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
  • Δημοσιεύσεις: 1747
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 202
  • Κάρμα: -8 (-195)
Γεια σου Σταμάτη. Έλα ρε, με γνώρισες; Ο "ΝΕΟΣ" είμαι, από την Βουλγαρία. Ο πρώτος που σε πήρε χαμπάρι τι ρόλο βαράς. Μάζεψε λίγο τον ΓΕΡΟΝΤΑ, ΤΟΝ ΝΕΟ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ, τον investor και τους 5-6 ακόμα NPCs που έχεις αμολήσει στο tsig.gr, για τα λιβανίσματα σε Μαυραγάννη, μάχη κατά των κακών φοροφυγάδων, λεφτά στις κωλοτράπεζες σας, Τσιπροκαμμένους και τα συναφή, γιατί θα σου διώξουν όλους τους πελάτες σου.

Έμαθες και τον Elliott βλέπω; Καλά πας. Τρελή κονόμα στο ΧΑΑ σήμερα, ε; Διάβασε λίγο ακόμα και σε λίγο θα κάνεις και διαχείριση χαρτοφυλακίων των αμοιβαίων σας. Ελπίζω να τα πας καλύτερα από τους απατεώνες των Δήλος. Όταν θα μάθεις τι κάνει ο RSI που βρήκες να μου κάνεις copy-paste βλαχοελληνιστί, και πότε τον χρησιμοποιείς και βγάλεις και καμιά δεκάρα τσακιστή από αυτό (δεκάρα εκτός από τους παχυλούς μισθούς που σας ταΐζουν οι banksters εννοώ), τότε θα σου πω και την συνέχεια.

Δικός σου

ο ΝΕΟΣ/makper/john45/nikosp/μερικοί ακόμα
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Τσεκούρι 40% στους φοροφυγάδες 27 Νοε 2012 23:33 #593

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Stathis : ρωτας να φέρω τα χρήματά μου πίσω ? :P :P :P :P
Τίποτα δεν πρόκειται να γίνει θα τα δείτε.....μόνο το Ελληνικό χρέος
θα γίνει "διαχειρίσημο" με τα "πετρέλαια του Αιγαίου" που θα μας "ισοφαρίσουν"
ΑΛΛΑ -ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ -ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΤΛΗΘΟΥΝ.
Το colpo grosso "παίζετε" την στιγμή που "εμείς" εχουμε στηθεί και κοιτάει ο ενας
τον αλλον στην Ευρώπη και Ασία (που πάει με 1.000 λόγω νεανικού πληθυσμού κάτω των 20 και Βασιλικά πολιτεύματα)
το colpo grosso παίζετε στην Αρκτική που εχουν αντικατασταθεί τα παγοθραυστικά με "νέου τύπου" πυρινοκίνητα για μελλοντικές εξορύξεις υδρογονανθράκων.
Τσάμπα κάιει η λάμπα παίδες B) :) B)
Μας τα αγοράζουν τσάμπα γιατί δεν πρόκειτε να γίνει αντληση υδρογονανθράκων στο Αιγαίο λόγω Αρκτικής (ολα τα κορίτσια εχουν πάει)
και ηδη ξεκίνησαν και διακοπές στην Αρκτική.

Οσο για την "δόση" ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΟ ΝΕΟ EUROGROUP
ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑΤΕΘΕΙ VETO
B) :( B)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Τσεκούρι 40% στους φοροφυγάδες 28 Νοε 2012 00:11 #594

  • Μας κουράσατε
  • Το Άβαταρ του/της Μας κουράσατε
dorothea έγραψε:
Nομιζω ειναι κουραστικο να διαβαζεις ανουσιες θεωριες και επιθεσεις απο ενα μελος στο αλλο.Το θεμα του topic ειναι ξεκαθαρο .. εαν θελει ο ενας να βριζει το αλλον ας ανοιξει εναν αλλο τιτλο.... Θα πρεπει να γραφουμε μονο comments πως μπορουμε να προστατευτουμε απο την προσπαθεια για την φορολογηση των καταθεσεων ... κλπ ..

Προσπάθησε Δωροθέα τότε να τους κένεις εσύ να μην κοκοριάζουν. Πώς? Θέσε ερωτήματα. Για παράδειγμα:

Προς Σταμάτη:

Από 26 Σεπ που ξεκίνησε το συγκεκριμένο νήμα, 2 μήνες τώρα, διαλαλείς ότι θα σταλθεί σίγουρα το ραβασάκι.

Που είναι Σταμάτη??? Θα το στείλουν τελικά ή όχι??? Και γιατί μέχρι τώρα δεν το έστειλαν???
Και πάνω απ' όλα τι έγιναν οι δηλώσεις στα κανάλια, που ανά διαστήματα έλεγαν αποστέλλονται αύριο τα ραβασάκια,
και πέρασαν 2 μήνες με τα αύριο.
Έχεις πληροφορίες ή όχι. Μη μας λες άσχετα θέματα με το νήμα.

Προς makper

Εσύ κινείσαι στο ότι δε θα σταλθεί. Αν σταλθεί λες τότε θα πούμε τις λύσεις. Όχι, τώρα πες τες μας. Τώρα. Και αχρείαστες ας είναι.
Το νημα λέει τσεκούρι, πώς θα το αποφύγουμε.
Για παράδειγμα, εδώ στα κανάλια μας έδειξαν κ τη φόρμα του ραβασάκι τι περίπου θα γράφει.
Πες ότι μου ήρθε εμένα, τι κάνω?

Προς Δωροθέα.

Θέσε ερωτήσεις, κ όταν βλέπεις ότι ξεφεύγει το νήμα, ακόμα περισσότερες ερωτήσεις
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα