Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Απόσυρση προθεσμιακής κατάθεσης από εξωτερικό

Απόσυρση προθεσμιακής κατάθεσης από εξωτερικό 02 Νοε 2011 06:33 #1

  • lp
  • Το Άβαταρ του/της lp
Θα ήθελα τη βοήθειά σας.
Έχω προθεσμιακή κατάθεση σε μικρή τράπεζα. Όχι πολλά χρήματα μεν, όλα μου τα χρήματα δε.
Βρίσκομαι στο εξωτερικό. Μου είναι αδύνατον να επιστρέψω στην Ελλάδα.
Η προθεσμιακή λήγει μετά το νέο έτος.
α) Μπορώ να τη σπάσω με ένα τηλεφώνημα;
β) Μπορώ να ζητήσω από την υπάλληλο να μεταφέρει τα χρήματα σε κάποιον λογαριασμό μου άλλης τράπεζας (πχ. Εθνικής) που να έχει πρόσβαση και κάποιος δικός μου για να τα αποσύρει ή να τα διαχειριστεί τελοσπάντων όπως μας φωτίσει ο Θεός;

Σας ευχαριστώ~!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Απόσυρση προθεσμιακής κατάθεσης από εξωτερικό 02 Νοε 2011 09:47 #2

  • abc
  • Το Άβαταρ του/της abc
lp έγραψε:
Θα ήθελα τη βοήθειά σας.
Έχω προθεσμιακή κατάθεση σε μικρή τράπεζα. Όχι πολλά χρήματα μεν, όλα μου τα χρήματα δε.
Βρίσκομαι στο εξωτερικό. Μου είναι αδύνατον να επιστρέψω στην Ελλάδα.
Η προθεσμιακή λήγει μετά το νέο έτος.
α) Μπορώ να τη σπάσω με ένα τηλεφώνημα;
β) Μπορώ να ζητήσω από την υπάλληλο να μεταφέρει τα χρήματα σε κάποιον λογαριασμό μου άλλης τράπεζας (πχ. Εθνικής) που να έχει πρόσβαση και κάποιος δικός μου για να τα αποσύρει ή να τα διαχειριστεί τελοσπάντων όπως μας φωτίσει ο Θεός;

Σας ευχαριστώ~!



αν θα παρεις τηλέφωνο την τραπεζα που εχεις την προθεσμιακή παο στοίχημα οτη θα σου λύση την απορία σου !!!!!!!!!!
η συγκεκριμενη ερωτηση μπορεις να την κανεις εκει που πρεπει και να εχεις αμεσως την απαντηση αντιθέτως αντε σου λεο εγω οτι μπορεις να σπασεις την προθεσμιακη και η τραπεζα μετα σου λεει οτι δεν μπορεις εσυ θα τους πεις μετα οτι ο μητσος ειπε οτι μπορείτε ???
Τελευταία διόρθωση: 02 Νοε 2011 10:03 από Ο Τσιγκούνης (T$ig). Αιτία: Παρακαλώ να μην χρησιμοποιούμε επιθετικούς χαρακτηρισμούς
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Απόσυρση προθεσμιακής κατάθεσης από εξωτερικό 02 Νοε 2011 18:12 #3

  • Lp
  • Το Άβαταρ του/της Lp
Πολλα νεύρα έχετε στο ελλαντα. Με την ίδια λογική και εσυ θα μπορουσες να με αγνοησεις αντί να απαντήσεις χωρίς να με βοηθήσεις...
Αλήθεια, το ενδεχόμενο να μην βολεύουν οι ώρες λόγω διαφοράς τους για να τους πάρω τηλέφωνο το έχεις σκεφτεί καλε μου κύριε;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Απόσυρση προθεσμιακής κατάθεσης από εξωτερικό 03 Νοε 2011 20:45 #4

  • AORATOS
  • Το Άβαταρ του/της AORATOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 23
  • Κάρμα: 0 (-2)
ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΘΕΟ.ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟΣ ΘΕΟΣ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΣΤΗΝ EUROBANK ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΕΠΙΤΟΚΙΟ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗΣ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ.ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΠΑΡΣΙΜΟ ΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ.ΕΝΑ ΤΣΕΚΑΡΙΣΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΤΟΥΣ ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΘΑ ΕΧΕΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Απόσυρση προθεσμιακής κατάθεσης από εξωτερικό 03 Νοε 2011 22:57 #5

  • Nomader
  • Το Άβαταρ του/της Nomader
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 376
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 19
  • Κάρμα: 0 (-1)
Lp έγραψε:
Πολλα νεύρα έχετε στο ελλαντα. Με την ίδια λογική και εσυ θα μπορουσες να με αγνοησεις αντί να απαντήσεις χωρίς να με βοηθήσεις...
Αλήθεια, το ενδεχόμενο να μην βολεύουν οι ώρες λόγω διαφοράς τους για να τους πάρω τηλέφωνο το έχεις σκεφτεί καλε μου κύριε;

αστα να πάνε.. πολλά νεύρα. προσωπικά δε κυκλοφορώ με το αμάξι καν.. πλακωνομαστε στο δρόμο..
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Απόσυρση προθεσμιακής κατάθεσης από εξωτερικό 09 Νοε 2011 16:52 #6

  • KARNE (karnezis)
  • Το Άβαταρ του/της KARNE (karnezis)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 21
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 0 (2)
Lp έγραψε:
Πολλα νεύρα έχετε στο ελλαντα. Με την ίδια λογική και εσυ θα μπορουσες να με αγνοησεις αντί να απαντήσεις χωρίς να με βοηθήσεις...
Αλήθεια, το ενδεχόμενο να μην βολεύουν οι ώρες λόγω διαφοράς τους για να τους πάρω τηλέφωνο το έχεις σκεφτεί καλε μου κύριε;


το να στειλεις ενα email στο κεντρο εξυπηρετησης με τις ερωτησεις σου δε το σκεφτηκες καλη μου κυρία???????
-MONEY NEVER SLEEPS-
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Απόσυρση προθεσμιακής κατάθεσης από εξωτερικό 11 Νοε 2011 00:29 #7

  • nik
  • Το Άβαταρ του/της nik
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΠΡΙΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΠΕΣΥΡΑ 50000 ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΥΠΡΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΛΩΣ ΠΛΗΡΩΣΑ ΠΟΙΝΗ 60 ΕΥΡΩ ΜΕΙΟΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΟΚΟΥΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΠΑΣΑ ΤΗΝ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ
ΒΕΒΑΙΑ ΖΟΡΙΣΤΗΚΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΜΕΤΡΗΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΠΙΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑ ΣΕ ΧΑΡΤΟΝΟΜ ΤΩΝ 50 ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΧΑΡΤΟΝΟΜ ΤΩΝ 100 Η ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΡΤΟΝΟΜΙΣΜ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΜΟΥΣΕΙΑΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Απόσυρση προθεσμιακής κατάθεσης από εξωτερικό 11 Νοε 2011 01:06 #8

  • lp
  • Το Άβαταρ του/της lp
KARNE έγραψε:
το να στειλεις ενα email στο κεντρο εξυπηρετησης με τις ερωτησεις σου δε το σκεφτηκες καλη μου κυρία???????

Μπορώ και εγώ να βρω κάτι έξυπνο να σου πετάξω και να νιώσω μια μικρή ικανοποίηση. Η μεγάλη ικανοποίηση όμως έρχεται όταν πραγματικά βοηθάς κάποιον, ακόμα και άγνωστο. Το έχεις δοκιμάσει;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.116 δευτερόλεπτα