Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: ΠΕΡΙ ΕΞΟΔΟΥ ΑΠΟ EURO

ΠΕΡΙ ΕΞΟΔΟΥ ΑΠΟ EURO 07 Δεκ 2011 16:25 #1

  • AORATOS
  • Το Άβαταρ του/της AORATOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 23
  • Κάρμα: 0 (-2)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΕ ΕΝΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ EUROBANK ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΓΕΝΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟ.ΕΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ.ΠΡΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΠΟΣΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΦΟΒΙΑΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ.ΦΕΡΕ ΠΙΣΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΘΑΜΕΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΕΝΑ κτλ ΚΑΙ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕURO ΘΑ ΤΟΥΣ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΞΙΑ ΧΑΡΤΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΖΟΝΤΑΙ.ΕΓΩ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΟΤΙ ΣΕ ΕΠΙΚΕΙΜΕΝΗ ΑΛΛΑΓΗ ΝΟΜΙΣΜΣΤΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ Η ΑΞΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΙΣΟ ?ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ.ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ?ΕΓΩ ΤΟ ΚΟΒΩ ΣΥΓΓΕΝΙΚΗ ΑΠΕΙΛΗ :evil:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΠΕΡΙ ΕΞΟΔΟΥ ΑΠΟ EURO 07 Δεκ 2011 16:40 #2

  • zemperis
  • Το Άβαταρ του/της zemperis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 182
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 27
  • Κάρμα: 0 (-2)
Μαυρη Προπαγανδα τραπεζιτων,αυτα που ειναι στις τραπεζες θα υποτιμηθουν 87% και λιγο λεω,εν μια νυκτι,βρε ουστ!!!!!! κοπριτες
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΠΕΡΙ ΕΞΟΔΟΥ ΑΠΟ EURO 07 Δεκ 2011 16:50 #3

  • προς αορατο
  • Το Άβαταρ του/της προς αορατο
Δηλαδη οσοι τουριστες ερχοντε με ευρω στην Ελλαδα θα τους λεμε τα λεφτα σας δεν υσχιουν !!!!! Ειναι για γελια δεν υπαρχουν Ελληνικα ευρω!!!ο κωδικος που λενε στα ευρω το πρωτο γραμμα δεν υσχιει γιατι τα ευρω εχουν τοσα χρονια ανακατεμενα στις χωρες!!!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΠΕΡΙ ΕΞΟΔΟΥ ΑΠΟ EURO 07 Δεκ 2011 17:09 #4

  • Dimitris (sakkajim)
  • Το Άβαταρ του/της Dimitris (sakkajim)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4
  • Κάρμα: 0
Eγω πιστευω, οτι ο συγγενης σου διευθυντης προσπαθει να εδραιωσει την καρεκλα του.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΠΕΡΙ ΕΞΟΔΟΥ ΑΠΟ EURO 07 Δεκ 2011 17:17 #5

  • AORATOS
  • Το Άβαταρ του/της AORATOS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 23
  • Κάρμα: 0 (-2)
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ DIMI OTI ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΚΕΙΜΕΝΗ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΡΙΖΕΙ Η ΚΑΡΕΚΛΑ ΤΟΥ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΜΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΥΓΓΕΝΗΣ ΘΑ ΤΟΥ ΑΠΛΩΝΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΙΛΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΛΩΝΕ ΥΠΟΤΑΓΗ.ΩΡΑΙΟΣ ? :woohoo:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΠΕΡΙ ΕΞΟΔΟΥ ΑΠΟ EURO 07 Δεκ 2011 17:19 #6

  • coltakias
  • Το Άβαταρ του/της coltakias
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 163
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 18
  • Κάρμα: 0
aftos o anthropos prepi na apolithi amesos ine kai diefthintis kai malista siggenis su kai lei teties lalakies se sena...eleos oute se pedakia dimotikou de legonte afta...poli thrasos...alla etsi ine pada san provata mas antimetopizan tora giati na allaksi...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΠΕΡΙ ΕΞΟΔΟΥ ΑΠΟ EURO 07 Δεκ 2011 18:55 #7

  • xxx2
  • Το Άβαταρ του/της xxx2
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ DIMI OTI ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΚΕΙΜΕΝΗ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΡΙΖΕΙ Η ΚΑΡΕΚΛΑ ΤΟΥ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΜΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΥΓΓΕΝΗΣ ΘΑ ΤΟΥ ΑΠΛΩΝΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΙΛΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΛΩΝΕ ΥΠΟΤΑΓΗ.ΩΡΑΙΟΣ ?


Φιλε εγω δεν θα του απλωνα το χερι αλλα το τριτο ποδι θα του απλωνα να μου φιλησει :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΠΕΡΙ ΕΞΟΔΟΥ ΑΠΟ EURO 07 Δεκ 2011 19:37 #8

  • Dan
  • Το Άβαταρ του/της Dan
Δεν πιστεύω τίποτα απο αυτά που λες είσαι άρρωστος εσύ και ο ..φανταστικός διευθυντής σου..
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΠΕΡΙ ΕΞΟΔΟΥ ΑΠΟ EURO 08 Δεκ 2011 13:22 #9

  • ΕΞΟΔΟ ΟΛΟΙ EURO??
  • Το Άβαταρ του/της ΕΞΟΔΟ ΟΛΟΙ  EURO??
Μερικές κεντρικές τράπεζες στην Ευρώπη έχουν αρχίσει να επεξεργάζονται σχέδια έκτακτης ανάγκης, προετοιμαζόμενες για το ενδεχόμενο εξόδου χωρών από την ευρωζώνη ή ......τη συνολική διάσπαση αυτής, σύμφωνα με πηγές που επικαλείται η Wall Street Journal και επισημαίνει το Dow Jones Newswires.

Οι πρώτες ενδείξεις είναι ήδη ορατές για το ότι οι κεντρικές τράπεζες σκέφτονται πώς να επαναφέρουν νομίσματα που έχουν σταματήσει να τυπώνονται από τον Ιανουάριο του 2002, όταν κυκλοφόρησε το ευρώ.

Τουλάχιστον μία –η κεντρική Τράπεζα της Ιρλανδίας- είναι αυτή που επεξεργάζεται εάν χρειάζεται να εξασφαλίσει περαιτέρω πρόσβαση σε τυπογραφεία, σε περίπτωση που πρέπει να επαναφέρει χαρτονομίσματα εκ νέου για να στηρίξει την αναγέννηση του εθνικού νομίσματος, σύμφωνα με ανθρώπους που γνωρίζουν το θέμα.

Εκτός των 17 χωρών της ευρωζώνης, αρκετές ευρωπαϊκές κεντρικές τράπεζες αναζητούν αμυντικά μέτρα για να προσατευτούν από την πιθανή κατάρρευση, εάν η ευρωζώνη διαλυθεί, επισημαίνουν άλλες πηγές.

Αρκετές, μεταξύ των οποίων η Ελβετία, εξετάζουν πιθανές αντικαταστάσεις για το ευρώ ως εξωτερικό σημείο αναφοράς (ή peg) που χρησιμοποιούν για να διατηρηθούν σταθερά το νομίσματά τους.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα