Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Ό,τι δεν ταιριάζει σε άλλη κατηγορία
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Καλωσορίζω τα troll μου

Καλωσορίζω τα troll μου 20 Ιουλ 2015 11:44 #1

  • Filoxrimatos
  • Το Άβαταρ του/της Filoxrimatos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 882
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 294
  • Κάρμα: 18 (-1)
Θα ήθελα με αυτό το μήνυμα να καλωσορίσω στο forum δύο νέες χρήστριες, τις elv και petr12.
Οι κυρίες αυτές (αν δεν είναι το ίδιο πρόσωπο) μπήκαν στον κόπο να φτιάξουν λογαριασμούς μόνο και μόνο για να μου μειώνουν το κάρμα. Δεν έχουν κάνει ούτε μία δημοσίευση και όταν ξεκίνησαν το έργο τους δεν είχα κάνει ούτε εγώ !
Αντιλαμβάνομαι ότι το αγγούρι ήταν μεγάλο και πονάει πολύ, αλλά δεν έχετε τίποτα άλλο να κάνετε ; Να πλύνετε τα πιάτα, να ρίξετε κανά σφουγγάρισμα ; Αλλά τι λέω...όταν μια ζωή είσαι αντιπαραγωγικός και τεμπέλης, αυτό δεν αλλάζει.
Λοιπόν, όταν βαρεθείτε με τις παπαριές που κάνετε ελάτε να δείτε που σας έχω γραμμένες.
Τελευταία διόρθωση: 20 Ιουλ 2015 11:45 από Filoxrimatos.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Kwstas (Luke)

Καλωσορίζω τα troll μου 20 Ιουλ 2015 12:29 #2

  • TEV
  • Το Άβαταρ του/της TEV
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1401
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 330
  • Κάρμα: 41
+1 απο μενα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Καλωσορίζω τα troll μου 20 Ιουλ 2015 13:35 #3

  • Filoxrimatos
  • Το Άβαταρ του/της Filoxrimatos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 882
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 294
  • Κάρμα: 18 (-1)
petr12 έγραψε:

Γεια σου Filoxrimatos.

Ειμαι μια απο τις κυρίες που αναφέρεις.

Το κυρία ήταν ευφημισμός, ακόμη κι αυτές έχουν το θάρρος της γνώμης τους. Δεν κρύβονται στον βόθρο.
Βασικά τον/την elv που αναφέρεις δεν τον γνωρίζω, παντως με εμένα ομως επεσες μέσα.

Πάντα πέφτω μέσα. Και χαίρομαι που παραδέχεσαι ότι πονάει πολύ, ότι είσαι αντιπαραγωγική και τεμπέλα. Η αυτογνωσία και αυτοκριτική είναι τα πρώτα βήματα προς την ατομική βελτίωση.
Κοιταξε να δεις, ξεκινησα να διαβαζω το φορουμ αυτο και επαθα πλακα απο τις κακίες που αφηνεις εδω και κει, σαν κουτσουλιές ενα πραγμα. Δεν θα μπω στον κοπο να σου αναφερω μια προς μια ποιες ειναι, νομιζω πως τις ξερεις κι εσυ ο ιδιος. Δεν εχω αλλο τρόπο να εκφράσω την δυσαρεσκεια μου, νομίζω πως θα με καταλαβουν ολοι.

Είναι προφανές. Η σκέψη, ο λόγος, η επεξεργασία και αντίκρουση επιχειρημάτων απαιτούν ανθρώπους με πνευματικό επίπεδο, όχι troll. Αφού δεν μπορείς να απαντήσεις με επιχειρήματα καταφεύγεις στην μόνη διέξοδο που γνωρίζεις. ΣΤΟΝ ΒΟΘΡΟ.
Πιστεύω πως το προβλημα σου είναι πως έχει μπερδεψει δυο πράγματα που πρεπει να σκεφτείς πως πρέπει να τα χρησιμοποιείς.

Δεν με ενδιαφέρουν τα πιστεύω σου.
Θα επικοινωνήσω εγω με τον/την elv να δω αν προκειται για κλωνο μου που μου ξέφυγε, όπως ισχυριζεσαι.

Μίλα του στον καθρέπτη, θα τα πείτε μια χαρά τα δυο σας.
Οσο για το αγγουρι και για το ποιος ειναι αντιπαραγωγικός και τεμπελης και ποιος γραφει και ξεγραφει, πρεπει να σου πω πως δεν μας ενδιαφερουν οι φαντασιώσεις σου. Συζήτατά αυτα με τον ψυχαναλυτή σου καλυτερα.

Ούτε τα ενδιαφερόντα σου με ενδιαφέρουν. Όσο για αυτό με τον ψυχαναλυτή, το έχεις ξαναγράψει...ξέρεις...πριν φας το ban.

Πάντως χαίρομαι γιατί έστω κι έτσι αναγκάστηκες να βγάλεις λίγο το κεφάλι από τον βόθρο, να πάρεις μια ανάσα και να γράψεις την παπαριά σου. Περιμένουμε κι άλλες.
Τελευταία διόρθωση: 20 Ιουλ 2015 13:42 από Filoxrimatos.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Καλωσορίζω τα troll μου 20 Ιουλ 2015 15:14 #4

  • Καράντη Μαρία (cross)
  • Το Άβαταρ του/της Καράντη Μαρία (cross)
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Platinum Boarder
  • "χωρίς εμού ου δύνασθε ποιείν ουδέν" Ιωάννην 15:5
  • Δημοσιεύσεις: 13132
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1249
  • Κάρμα: -29 (-1)
Άπλυτες ΣΥΡΙΖΑΙΕΣ με τρίχες στις μασχάλες θα είναι, μπόχα εκεί στα υπόγεια γραφεία ιντερνετικής προπαγάνδας της Κουμουνδούρου...
Σταυρός ο φύλαξ πάσης της Οικουμένης,
Σταυρός η ωραιότης της Εκκλησίας,
Σταυρός βασιλέων το κραταίωμα,
Σταυρός πιστών το στήριγμα,
Σταυρός Αγγέλων η δόξα και...
Τελευταία διόρθωση: 20 Ιουλ 2015 15:15 από Καράντη Μαρία (cross).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Filoxrimatos

Καλωσορίζω τα troll μου 20 Ιουλ 2015 15:49 #5

  • Καράντη Μαρία (cross)
  • Το Άβαταρ του/της Καράντη Μαρία (cross)
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Platinum Boarder
  • "χωρίς εμού ου δύνασθε ποιείν ουδέν" Ιωάννην 15:5
  • Δημοσιεύσεις: 13132
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1249
  • Κάρμα: -29 (-1)
petr12 έγραψε:
Ακου να δεις τι νεα μαθαίνω. Εχουν παει κατι άπλυτες και εχουν καταγγειλει στην ΔΗΕ μια αραδα απο σελιδες που προκαλεσαν -λενε- το προσφατο bankrun. Σκέψου τωρα να σαι γιατρός -λεμε τωρα- και να σε τσιμπήσουν, συν ελεγχο περιουσιακών, κατι μαυρα στο εξωτερικο κα ιδεν συμμαζευεται. Καταστροφη!


Μακάρι να είχα τόση επιρροή ώστε να με συμβουλεύονται εκατομμύρια αποταμιευτές για να μάθουν πως να προστατεύσουν τον ιδρώτα μιας ζωής.
Δεν μπορεί να προκαλέσει κανείς bank run στην Ελλάδα, οι καθημερινές εξαγγελίες, επί 12 μήνες, Λαφαζάνη/Στρατούλη/Λαπαβίτσα/Γλέζου/Λεουτσάκου περί δραχμής, Σχεδίου Β, ρήξης, και δημεύσεων περιουσιών, έφτασαν και περίσσεψαν.

Ναι είμαι ιατρός, αλλά όλοι μας δεν είμαστε λαμόγια φακελάκηδες. Τέτοιους θα βρεις μονάχα στα Χειρουργικά/Ορθοπεδικά/Ουρολογικά/Μαιευτικά Τμήματα των δημόσιων νοσοκομείων, αλλά αυτούς δεν τους πειράζουν, είναι δικά τους παιδιά.
Ο Κατρούγκαλος επανέφερε με έναν Νόμο εκατοντάδες από δαύτους.

Ναι, έχω όλες τις αποταμιεύσεις μου σε ασφάλεια, σε εχέμυθα κι αξιόπιστα Τραπεζικά Ιδρύματα του Εξωτερικού.
Δεν είναι παράνομο, είναι όλα φορολογημένα, δεν τα φέρνω πίσω.

Σε περίπτωση ανήθικων και παράλογων κατασχετικών απαιτήσεων από τους κυβερνώντες μας, πάλι δεν τα φέρνω πίσω.
Προτιμώ να με φυλακίσουν για μερικά χρόνια, παρά να τους δώσω έστω κι ένα ευρώ!
Άσε που εμείς οι όμορφες και διάσημες γιατρίνες με λευκό ποινικό μητρώο έχουμε προϋποθέσεις να απελευθερωθούμε άμεσα, με το ηλεκτρονικό βραχιολάκι στη γάμπα.
Σταυρός ο φύλαξ πάσης της Οικουμένης,
Σταυρός η ωραιότης της Εκκλησίας,
Σταυρός βασιλέων το κραταίωμα,
Σταυρός πιστών το στήριγμα,
Σταυρός Αγγέλων η δόξα και...
Τελευταία διόρθωση: 20 Ιουλ 2015 16:05 από Καράντη Μαρία (cross).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Καλωσορίζω τα troll μου 21 Ιουλ 2015 11:10 #6

  • Johan (larry)
  • Το Άβαταρ του/της Johan (larry)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
  • Δημοσιεύσεις: 545
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 46
  • Κάρμα: -6
Καράντη Μαρία (cross) έγραψε:
Άπλυτες ΣΥΡΙΖΑΙΕΣ με τρίχες στις μασχάλες θα είναι, μπόχα εκεί στα υπόγεια γραφεία ιντερνετικής προπαγάνδας της Κουμουνδούρου...

Ευτυχως οι πασοκονεοδημοκρατισσες ειναι της αριστοκρατιας, ξυριζονται τακτικα(παντου ομως) και ψεκαζονται με ακριβα αρωματα.
Ετσι απαιτει η πιατσα εκει στη Συγγρου...
τουσκ εισαι και φαινεσαι ρε
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα