Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ING 160 PLATINUM

Απ: ING 160 PLATINUM 19 Ιουν 2012 13:43 #19

  • john45 (jlian)
  • Το Άβαταρ του/της john45 (jlian)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
  • Δημοσιεύσεις: 464
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 143
  • Κάρμα: -18 (21)
Αν χρεοκοπήσει η ING, ποιος εγγυάται το κεφάλαιο σου; Η ING; :laugh:
Υπάρχει οργανισμός σαν το ΤΕΚΕ ή το Βρετανικό FSCS που θα σου επιστρέψει (κάποτε) τα χρήματα;
Απαντήστε μου σε αυτό...
Ποτέ να μην λογομαχήσεις με έναν βλάκα. Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας (αγνώστου).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Απ: ING 160 PLATINUM 19 Ιουν 2012 15:50 #20

  • Anonymous
  • Το Άβαταρ του/της Anonymous
auto pou les einai poly sosto alla tora ti einai pio pithano na xreokophsei h ing i oi ellhnikes trapezes i epistrofh sth drx; theoritika an xreokopisei h germania xaneis an exeis germanika omologa. alla tha symvei ayto;
kapos etsi to blepo, me pithanotites.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Απ: ING 160 PLATINUM 19 Ιουν 2012 16:22 #21

  • Anonymous
  • Το Άβαταρ του/της Anonymous
Να πω ότι δε θέλω να προωθήσω το προϊόν αλλά ψάχνομαι για να το κάνω. Για αυτό θέλω τις γνώμες σας. Ο κ. τσιγγούνης τι λέει αν έχει την καλοσύνη;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ING 160 PLATINUM 19 Ιουν 2012 19:58 #22

  • LH
  • Το Άβαταρ του/της LH
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 16
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: -1
Ολες οι ασφαλιστικες εταιριες ειναι υποχρεωμενες βαση νομου για να μην υπαρξουν ξανα φαινομενα Ασπις να καταθεσουν στην Τραπεζα Ελλαδος τα αποθεματικα που η ιδια ζηταει.Αυτο γινεται σε περιπτωση που η καθε ασφαλιστικη χρεοκωπησει ή φυγει απο την Ελλαδα να αποζημιωσει η ΤτΕ τους ασφαλιζομενους.Η ING μονο το 2010 ειχε αποθεματικα 1δις ευρω για την καλυψη των ασφαλιζομενων της και 1,3 τρις ενεργητικο


Στο προηγουμενο προγραμμα το DIAMOND εβαλα 50,000 ευρω και εχω ηδη καλυψει το πεναλτυ μεσα σε τρεις μηνες παρολο που στην Ασπις ειχα βαλει πολλα περισοτερα και ειπα δεν θα ξαναασχοληθω.Αλλα η Ασπις λειτουργουσε με τις πλατες των πολιτικων οποτε τιπεριμενεις.....

Αν θελεις ενημερωση για το PLATINUM επειδη ειναι ιδιο με το προηγουμενο μπορεις να μου στειλεις το email σου στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Re: Απ: ING 160 PLATINUM 19 Ιουν 2012 21:12 #23

  • Ο Τσιγκούνης (T$ig)
  • Το Άβαταρ του/της Ο Τσιγκούνης  (T$ig)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
  • Δημοσιεύσεις: 1241
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 740
  • Κάρμα: 110 (74)
Anonymous έγραψε:
Να πω ότι δε θέλω να προωθήσω το προϊόν αλλά ψάχνομαι για να το κάνω. Για αυτό θέλω τις γνώμες σας. Ο κ. τσιγγούνης τι λέει αν έχει την καλοσύνη;
Θεωρώ ότι οι γνώμες των ανθρώπων που έχουν εμπειρία με τα συγκεκριμένα προϊόντα έχουν μεγαλύτερη βαρύτητα. Συχνά πάντως με τα αμοιβαία, δεν είναι ξεκάθαρες τυχόν προμήθειες εσόδου - εξόδου και άλλες επιβαρύνσεις όπως και ποινές πρόωρης εξόδου. Έχοντας πάντα κατά νου ότι δεν έχουν εγγυημένη απόδοση, πιθανόν να αντλήσουμε χρήσιμα στοιχεία από παρόμοια προγράμματα όπως
ING (L) PROTECTED FUND 160 DIAMOND, ING (L) PROTECTED FUND 170 SILVER και ING L Protected - 300 Gold Fund.
Γνῶθι σαὐτόν
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: ING 160 PLATINUM 20 Ιουν 2012 00:43 #24

  • Anonymous
  • Το Άβαταρ του/της Anonymous
ευχαριστώ πολύ. Έχω έρθει σε επαφή με την ING.
Να στε καλά
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: ING 160 PLATINUM 22 Ιουν 2012 14:57 #25

  • Anonymous
  • Το Άβαταρ του/της Anonymous
Το πρόγραμμα αξιολογείται με κίνδυνο 1/6. Πιθανοί κίνδυνοι υπάρχουν όπως στην αλλαγή νομοθεσίας ή φορολογικών νόμων ή γενικότερα υπόκειται στους κινδύνους της χρηματοπιστωτικής αγοράς. Το protected ερμηνεύεται όχι ως επίσημη εγγύηση αλλά ως επιθυμία της εταιρείας.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ING 160 PLATINUM 25 Ιουν 2012 19:33 #26

  • τσακανικα ειρηνη
  • Το Άβαταρ του/της τσακανικα ειρηνη
τα χρηματα σου ειναι σε αμοιβαιο κεφαλαιο και θεματοφυλακας ειναι η ing λουξεμβουργου. και ουσιαστικα εσυ εισαι μεριοδιουχος αρα θα παρεισ πισω το μεριδιο σου.
ειμαι ασφαληστρια στην ing και μπορω να σου λυσω ολες τισ αποριες.
παρε με τηλ. 6037124790
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ING 160 PLATINUM 25 Ιουν 2012 19:56 #27

  • RIRIKOS
  • Το Άβαταρ του/της RIRIKOS
MAKRIA MEXRI TO TELOS TOY 2013 THA EXEI FYGEI APO ELLADA
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.059 δευτερόλεπτα