Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΕΚΛΟΓΕΣ

Απ: ΕΚΛΟΓΕΣ 10 Μαϊ 2012 22:57 #55

  • Παρομοίως Άσχετος
  • Το Άβαταρ του/της Παρομοίως Άσχετος
Από όλα αυτά που λες φίλε μου νομίζω ότι είσαι κατευθείαν για Τζήμερο. Για ψάξτο λίγο αυτό το νεοσύστατο κόμα...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΕΚΛΟΓΕΣ 10 Μαϊ 2012 23:03 #56

  • Noumero
  • Το Άβαταρ του/της Noumero
κιτσαρας έγραψε:
δηλαδή ρε γλεζο εγω που εχω 50000ευρω κοπους μια ζωης θα μου παρεις τα 30 γιατι ρε νουμερο για να πληρωθούν οι δ/υ κριμα και σε εκτιμούσα τελικά εισαι μεγάλο νούμερο και ξεφτίλας για να μη πω τίποτα πιο βαρύ
Eisai kakos provokatoras....Auto to les esu oxi o Glezos.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΕΚΛΟΓΕΣ 10 Μαϊ 2012 23:21 #57

  • κιτσαρας
  • Το Άβαταρ του/της κιτσαρας
Noumero έγραψε:
κιτσαρας έγραψε:
δηλαδή ρε γλεζο εγω που εχω 50000ευρω κοπους μια ζωης θα μου παρεις τα 30 γιατι ρε νουμερο για να πληρωθούν οι δ/υ κριμα και σε εκτιμούσα τελικά εισαι μεγάλο νούμερο και ξεφτίλας για να μη πω τίποτα πιο βαρύ
Eisai kakos provokatoras....Auto to les esu oxi o Glezos.

tora ti na sou po malon eisai klinika nekros
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΕΚΛΟΓΕΣ 11 Μαϊ 2012 00:16 #58

  • X
  • Το Άβαταρ του/της X
Στα σκαριά Κυβέρνηση συνεργασίας

10 Μαίου 2012 | 19:43. Πολιτική


Πάμε για κυβέρνηση συνεργασίας με πρωθυπουργό τον πρόεδρο της ΔΗΜΑΡ κ. Φ. Κουβέλη. Οι πληροφορίες αναφέρουν ότι «τα βρήκαν Βενιζέλος- Κουβέλης και τηλεφωνικά συμφώνησε, κατ' αρχήν και ο κ. Αντώνης Σαμαράς.

Ήδη, ο κ. Βενιζέλος συζήτησε με τον κ. Κουβέλη και για πρόσωπα, που θα αναλάβουν υπουργικές θέσεις. Οι περισσότεροι υπουργοί θα είναι τεχνοκράτες κυρίως της επιλογής Κουβέλη.

Τα τρία κόμματα (ΝΔ-ΠΑΣΟΚ και ΔΗΜΑΡ) συγκεντρώνουν 168 βουλευτές και οι τρείς πολιτικοί αρχηγοί συμφώνησαν ότι «θα επιδιώξουν τη βελτίωση των όρων του μνημονίου, αλλά δεν θα διακινδυνεύσουν την παραμονή της χώρας στο Ευρώ».

Η επίσημη ανακοίνωση της συμφωνίας αναμένεται να γίνει κατά την συνάντηση των πολιτικών αρχηγών με τον πρόεδρο της Δημοκρατίας κ. Καρ. Παπούλια, μετά την ολοκλήρωση της διερευνητικής εντολής στον πρόεδρο του ΠΑΣΟΚ κ. Ευ. Βενιζέλο.

Την εξέλιξη αυτή είχε προβλέψει το spirospero.gr από τις 7 του μήνα, δηλαδή την επόμενη μέρα των εκλογών, με τίτλο «Κυβέρνηση με πρωθυπουργό τον Φώτη Κουβέλη;».

Το spirospero.gr , ακόμη και τώρα, που επήλθε συμφωνία των τριών αρχηγών, κρατεί επιφυλάξεις αν, τελικά, υλοποιηθεί. Αναμένονται κατά πληροφορίες, αντιδράσεις στελεχών της ΔΗΜΑΡ, οι οποίες μπορεί να ακυρώσουν τη συμφωνία.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΕΚΛΟΓΕΣ 11 Μαϊ 2012 00:25 #59

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2231
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1096
  • Κάρμα: 97 (23)
Aπάντηση προς άσχετο, Από την στιγμή που κατάλαβες ότι εξυμνώ τα γκουλακ και πιστευω στο ΚΚΕ και την Παπαρηγα δεν μπορώ να συζητησω μαζί σου. Δύο τινα η δεν γινομαι αντιληπτός ή δεν θες να καταλάβεις οκ σεβαστό. Μιας και σχολιασες τα περί δικής μου ζωής που σου τα ανέφερα φανερά πες για την δική σου . Αλλά αστο καλύτερα με προσωπικές κόντρες άκρη δεν βγαίνει .
Αλήθεια πόσο ετών είσαι εγώ 39.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΕΚΛΟΓΕΣ 11 Μαϊ 2012 00:35 #60

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2231
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1096
  • Κάρμα: 97 (23)
Επίσης κάτι ακόμα ένα επιχείρημα δεν ειδα να αντικρούει αυτά που είπα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΕΚΛΟΓΕΣ 11 Μαϊ 2012 01:16 #61

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Μαθε ορθογραφια! Να ενα καλο επιχειρημα.Δεν καταλαβαινουμε βουλγαρικα εδω.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΕΚΛΟΓΕΣ 11 Μαϊ 2012 01:54 #62

  • vs
  • Το Άβαταρ του/της vs
Η προσωπική αναφορά που έκανα δεν είχε ως σκοπό την παρότρυνση ή την προσπάθεια επηρρεασμού των συμμετεχόντων. Ο καθένας αναμφίβολα κάνει τις επιλογές του. Απλά τα προσωπικά μας βιώματα είναι καθοριστικά για τις μετέπειτα επιλογές μας και ιδιαίτερα αυτές τις δύσκολες στιγμές. Δεν νομίζω ότι πρέπει να λειτουργούμε αφοριστικά για κανέναν. όμως αυτό δεν σημαίνει ότι θα πρέπει να ξεχνάμε τι έχει συμβεί όλα αυτά τα χρόνια στη χώρα μας. Είναι απαραίτητο να καταλογίσουμε επιτέλους τις ευθύνες με την ψήφο μας. Κανένας δεν μπορεί να προκαταβάλει την αποτελεσματικότητα των υπολοίπων κομμάτων. Άλλωστε τα εκλογικά αποτελέσματα αποτυπώνουν μια πραγματικότητα που δεν μπορούμε να αμφισβητήσουμε. Ίσως μέσα απο αυτή τη δοκιμασία να γεννηθεί κάτι καινούργιο που θα μας πάει ένα βήμα μπροστά.
Όσον αφορά τον Σταμάτη για την επισήμανσή του αναφορικά με τη μισθοδοσία των μερικά απασχολουμένων ήθελα να πώ ότι δεν έκανα λάθος. Με τις καινούργιες συλλογικές συμβάσεις τα καθαρά χρήματα για 8ωρη απασχόληση νέων κατω των 25 ετών είναι ακριβώς 420 ευρώ. Άρα για την 4ωρη τα μισά 210 ευρώ με μια μικρή πρόσθετη παρακράτηση φτάνει περίπου 200 ευρώ. Τα 100 ευρώ που είπα είναι τα χρήματα που απομένουν μετά την αφαιρεση των εξόδων κίνησης....και με αυτά τι θα πρωτοαγοράσει ρε παιιδιά...βοήθεια μας...αχ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΕΚΛΟΓΕΣ 11 Μαϊ 2012 03:32 #63

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2231
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1096
  • Κάρμα: 97 (23)
Ανώνυμε θα το προσπαθήσω απλά δεν με βοηθά το πληκτρολόγιο ειναι στα βουλγάρικα. Καλό βράδυ σε όλους.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα