Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩΝ Alpha Group Jersey Limite

ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩΝ Alpha Group Jersey Limite 15 Μαϊ 2013 16:24 #10

  • kiriakosars
  • Το Άβαταρ του/της kiriakosars
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 17
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 0
επειδη ειμαι καινουργιος πως γινετε αυτο
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩΝ Alpha Group Jersey Limite 15 Μαϊ 2013 16:30 #11

  • kiriakosars
  • Το Άβαταρ του/της kiriakosars
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 17
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 0
αυτους που ξερω κανανε αποδεκτη την προταση και το εδωσαν στο 40%.πρωτη κινηση που θα κανω ειναι να απευνθυθω στο συνηγορο του καταναλωτη .εσυ τι σκεφτεσαι ;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩΝ Alpha Group Jersey Limite 15 Μαϊ 2013 21:12 #12

  • Μariza (Zachara)
  • Το Άβαταρ του/της Μariza (Zachara)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 15
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 4
  • Κάρμα: 0 (-5)
Στο αβατάρ μου κάτω από το karma έχει ένα μικρό κουτάκι σαν συννεφάκι και αν βάλεις το κέρσορα πάνω λέει send private message. Το πατάς και σε πάει κατευθείαν σε κουτί που γράφεις το προσωπικό μήνυμα σε μένα. Σου στέλνω και εγώ το μέιλ μου με προσωπικό μήνυμα. Πας στο προφίλ σου κάνοντας κλικ στο όνομά σου και δεξιιά λέει private messages. Το πατάς και πας στα μηνύματα. Ότι πετύχει.

Θέλω να σου πω και για το συνήγορο του καταναλωτή αλλά καλύτερα με μέιλ.

Αν κάποιοι πήραν 40% είχαν "βαριά" χαρτιά. Εμείς είχαμε υβριδικά, δηλ. προνομιούχες μετοχές όπως καταλάβαμε πέρισυ από την πρώτη προσφορά επαναγοράς και πήραμε 35%. Αν το 2005 έγραφαν πάνω στο συμβόλαιο προνομιούχες μετοχές θα τα έπαιρνε κανένας και μάλιστα στο 100%??
Τελευταία διόρθωση: 15 Μαϊ 2013 21:21 από Μariza (Zachara).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩΝ Alpha Group Jersey Limite 16 Μαϊ 2013 20:56 #13

  • kiriakosars
  • Το Άβαταρ του/της kiriakosars
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 17
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 0
οχι βεβαια .το 2005 πουλησα ενα οικοπεδο στην ηρακλειτσα της καβαλας και πηρα 90000.απο αυτα εβαλα σε μετοχες τα 40000,και σε ομολογο (δυστυχως σε αυτο ) αλλες 33000 για να τα εξασφαλισω ,και να μην παρασυρθω και τα βαλω και αυτα σε μετοχες ,εστω μακροπροθεσμα για τα παιδια .δυστυχως εκανα μεγαλο λαθος η μαλλον μας ξεγελασαν καλα .πιστευω πως και οι αλλοι 2 που ξερω στην καβαλα και την πατησαν με αυτο θα θελησουν να διεκδικησουν τα χαμενα αν ο δικηγορος δεν ζητησει τρελα λεφτα σλλα αποζημιωθει με ποσοστο
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩΝ Alpha Group Jersey Limite 17 Μαϊ 2013 15:38 #14

  • Μariza (Zachara)
  • Το Άβαταρ του/της Μariza (Zachara)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 15
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 4
  • Κάρμα: 0 (-5)
Kαλά έβαλαν 33.000 σε private banking? Το private banking υποτίθεται ότι είναι για μεγάλα ποσά, επενδυτές ιδιώτες και θεσμικούς. Άει καλά.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩΝ Alpha Group Jersey Limite 17 Μαϊ 2013 16:58 #15

  • soto51
  • Το Άβαταρ του/της soto51
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7024
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2270
  • Κάρμα: 200 (94)
Μariza έγραψε:
Kαλά έβαλαν 33.000 σε private banking? Το private banking υποτίθεται ότι είναι για μεγάλα ποσά, επενδυτές ιδιώτες και θεσμικούς. Άει καλά.
Δεν έχεις καταλάβει την κατάσταση τους.
Εγώ σε μια έχω αφήσει (τρεχούμενος, "συστημική") ενάμισι χιλιάρικο.
ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, να περάσω, να μου πουν "πως θα μπορούσα να έχω καλύτερη απόδοση".
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩΝ Alpha Group Jersey Limite 17 Μαϊ 2013 20:47 #16

  • Μariza (Zachara)
  • Το Άβαταρ του/της Μariza (Zachara)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 15
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 4
  • Κάρμα: 0 (-5)
Για τώρα ναι, αλλά το 2005 είχαν μπερεκέτια για να μην κρατάνε τα προσχήματα με το private banking που πρέπει σαφώς να διαχωρίζεται από το retail. Καλά τι απόδοση? Εδώ όποιος έχει κανένα φράγκο τα κρατάει σε θυρίδες πλέον. Να δω πως θα κερδίσουν την εμπιστοσύνη του κόσμου. Μόνοι τους αποκλείεται. Μόνο αν τους αγοράσει καμιά μεγάλη τράπεζα και αλλάξουν και όνομα γιατί έχουν καεί πλέον.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩΝ Alpha Group Jersey Limite 17 Μαϊ 2013 21:04 #17

  • kiriakosars
  • Το Άβαταρ του/της kiriakosars
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 17
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 0
και ομως
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣ ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩΝ Alpha Group Jersey Limite 23 Ιουλ 2013 15:08 #18

  • TAS0S
  • Το Άβαταρ του/της TAS0S
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 11
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 0
Καλημέρα

Υπάρχει κάποιος εδώ , που να έχει το συγκεκριμένο προιόν ?

Πλέον έχουν στείλει ντεφάκτο υποχρεωτική εξαγορά στο 35% με καταληκτική ημερομηνία την 02/08/2013

Υπάρχει σχετική ανακοίνωση της Alpha στις 20/06/2013

Εγώ ενημερώθηκα πρίν μιά εβδομάδα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.061 δευτερόλεπτα