Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Καρτοκινητη

Καρτοκινητη 21 Δεκ 2018 11:22 #82

  • y (t8)
  • Το Άβαταρ του/της y (t8)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 244
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 78
  • Κάρμα: 4
PARIS33 έγραψε:
Εγω οπως σας εχω γραψει εχω vpn τηλεφωνια και πληρωνω μηδεν ποσα καθε μηνα και μολονοτι σας εγραψα να ψαξετε να χωθειτε σε προγραμματα εταιρειων και των Ενστολων εντούτοις η αναρχο ακροδεξια σεχτα αντιεξουσιαστων του forum …….σας παραμυθιάζει!

Στα παλια μου τα παπουτσια ……..εσεις πληρωνετε τσαμπα χρηματα για τηλεφωνα αν τους ακουτε!
Η ομιλια σημερα κυριως απο smartphones ειναι τσαμπα οχι χρονοχρεωσεις και αν μιλατε σε αλλο δικτυο τηλεφωνιας εκτος του παρόχου σας ………...παραμυθια κουκουρουκου!

Λες συνεχώς για vpn τηλεφωνία και ότι δε σε ακούμε να το κάνουμε και μεις, αλλά δε λες τον τρόπο. Μόνο γενικόλογα. Πχ σε ποια ιστοσελίδα θα βρούμε τις πληροφορίες, πώς αγοράζουμε μονάδες/συνδρομή ή οτιδήποτε άλλο θα βοηθήσει και κάποιον άλλον να το κάνει και ο ίδιος. Το να τρέχουμε να ρωτάμε όποιον Πακιστανό βρούμε στο δρόμο, δεν είναι λύση :)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Καράντη Μαρία (cross), γιώργης (yorgi), CV

Καρτοκινητη 23 Δεκ 2018 15:49 #83

  • CV
  • Το Άβαταρ του/της CV
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1015
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 764
  • Κάρμα: 9
y (t8) έγραψε:
Το να τρέχουμε να ρωτάμε όποιον Πακιστανό βρούμε στο δρόμο, δεν είναι λύση :)
:laugh: :laugh: :laugh:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Καρτοκινητη 23 Δεκ 2018 19:45 #84

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -23 (4)
CV έγραψε:
:laugh: :laugh: :laugh:

Απλά εισήγαγε νέο ... θεσμό.
"Ο Πακιστανός της γειτονιάς σου".
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Καρτοκινητη 24 Δεκ 2018 00:41 #85

  • PRS33 (PARIS33)
  • Το Άβαταρ του/της PRS33 (PARIS33)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4891
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2044
  • Κάρμα: -9
Τοτε κατσε και πληρωνε "χρυσα" τα τηλεφωνηματα σου αμα δεν σου αρεσει:
1.Να πιασεις οποιον απο παρεα μεγαλης εταιρειας εχει συνδεση vpn.
2.Να μιλησετε οι ακροδεξιοι του αντιεξουσιαστικου χωρου με Αστυνομικο η Στρατιωτικο.
3.Αμα νομιζεις οτι οι Pakistanis,Indians,Phillipinos,Thais,Chinese ειναι κατωτεροι σου.

Αμαν ρε σεις πια με τα "ζορια" που τραβατε με τους Ενστολους και τους ξενους στην Ελλαδα ενω καποτε θα πρεπει να θυμασται οτι εγινε Νομος του Κρατους ο Αντιρατσιστικος κατα των ξενων.
Τα ufo του forum ακροδεξιοι αντιεξουσιαστες δεν εχουν κανενα λογο υπαρξης .......ολοι τους φταινε εκτος απο τον εαυτουλη "μας".
Ασχετοι εισαστε και ενω δεν γνωριζετε ενα θεμα πετατε την μαλακια σας.
Γιατι να σε κοροιδεψω φιλε μου για vpn τηλεφωνια?
Τι συμφερον εχω?
Να γραφτεις σε ........φθηνοτερο μηδενικο προγραμμα απο το "τσουχτερο" που πληρωνεις?
Εγω χροοοοονια πληρωνω μ.η.δ.ε.ν λογαριασμους ..........αντε μια δυο φορες να πληρωσα €1-€2 για να "γραφω" λογαριασμο.

Αλλαξτε νοοτροπια ηδη πληρωνετε τις μαλακιες σας!
Δεν φταιω εγω!
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Καρτοκινητη 24 Δεκ 2018 08:32 #86

  • γιώργης (yorgi)
  • Το Άβαταρ του/της γιώργης (yorgi)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1470
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 643
Δύσκολη η συνεννόηση.
Μάλλον είναι 'virtual'.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": CV

Καρτοκινητη 24 Δεκ 2018 15:10 #87

  • CV
  • Το Άβαταρ του/της CV
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1015
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 764
  • Κάρμα: 9
PARIS33 έγραψε:
Δεν φταιω εγω!
Εσύ φταις!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Καρτοκινητη 24 Δεκ 2018 19:38 #88

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -23 (4)
CV έγραψε:
Εσύ φταις!

Άντε ρε ... "ufo ακροδεξιοί του αντιεξουσιαστικού χώρου" και οι δύο ... :whistle:
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": CV

Καρτοκινητη 26 Δεκ 2018 23:14 #89

  • PRS33 (PARIS33)
  • Το Άβαταρ του/της PRS33 (PARIS33)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4891
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2044
  • Κάρμα: -9
CV εγραψε
. PARIS33 έγραψε:
Δεν φταιω εγω!
Εσύ φταις!

Aπαντηση
Γιατι φταιω εγω?
Σε .....εμενα τα πληρωνεις?

Λεφτα υπαρχουν..........καθειστε και πληρωστε εγω μ.η.δ.ε.ν πληρωνω αφου λεω να κοψω και την γραμμη internet που εχω και να κλεβω ασυρματα απο τον γειτονα με τα προγραμματα που σπανε κωδικους router.
Η τεχνολογια παει μπροστα ........κυνηγειστε την δ.ε.ν θα χασετε.


Tsig και Παναγιωτη Καμπο
Τα ρατσιστικα μηνυματα κατα των Μουσουλμανων και αλλων εθνικοτητων ανθρωπων στην Χωρα μας να σταματησουν.
εσεις τα βαζετε με τους νεους ανθρωπους που ηρθαν κατοπιν προσκλησης απο το bordelo Europa.

Εγω ημουνα Ιταλια στους "νταηδες" ακροδεξιους που Κυβερνανε με τους "πενταστερους"
Τους βλεπω για εκλογες το 2019 λογω του οτι οι ακροδεξιοι συμφωνα με δημοσκοπησεις εχουν 34% και λογω ενισχυσης τους απο τον Berlusconi .
Επομενως δεν θα εχουν τους "πενταστερους" να τους τα κανουν κουδουνια ........τελος παντων δεν μας αφορα (προσωπικα μας αφορα σαν Ελλαδα μην την πανε για "σουτ" γιατι Ελλαδα -Ιταλια τις εχουν για "δρομο" (Ισπανια με Πορτογαλια θα κρατησουν).
Ιταλια ειδα διαφημηση spot και σε Κρατικα και Ιδιωτικα καναλια με ενα απο την Zambia.

Το spot γυριστηκε σε ενα καταστημα "παμε στοιχημα" οπου καθοταν ο Zambians που κραταγε ενα €20 και επαιζε "στοιχημα" ,lotto και ο δημοσιογραφος τον ρωτησε.
Απο που εισαι?
Απαντηση Zambia.
Τον ξαναρωταει τι κανεις εδω σε στοιχηματζιδικα αφου εισαι μεταναστης και που βρισκεις τα χρηματα να παιζεις?
Απαντηση εισπραττω €960 επιδομα απο το Ιταλικο Κρατος.
Τον ξαναρωταει ο δημοσιογραφος.
Το ξερεις οτι αυτα τα χρηματα €960 που παιρνεις επιδομα ο Ιταλικος λαος τα εχει στερηθει και εσυ παιζεις στοιχημα,lotto.
Aπαντηση του Zambians
Καμμια.........απλα του εκανε νευμα τα γεννητικα του οργανα.

Ρωταω τωρα τους μακακες ufo της ακροδεξιας σεχτας Νου -Δου τρεχαγυρευε φταιει ο Zambians η οι πολιτικαντηδες που με τα ξερα τους οι Ιταλοι ψηφιζουν?

Την Mrs Federica Maria Mogherini απο το κομμα του Rentzi ........ο Zambians την.......ψηφισε?
Την στειλανε Υπουργο Εξωτερικων στην Europa και τα εχει κανει μπουρδελο ολα.
Πολλω δε μαλιστα οταν ο Ιταλος γ@#ται να οικονομησει μηνιαιως €1,100 και δεν ειναι μονο Ιταλια γιατι και εδω Ελλαδα με το "Κοινωνικο επιδομα" η αλλη τσιγγανα χωρις να κανει τιποτα παιρνει €940 προσθεστε και τα αλλα καπου €400 επιδομα ανεργιας
Γιατι να παει να εργαστει αφου το Κρατος κοβει απο εργαζομενους και τα δινει στα ρεμαλια ανεργους?
Φταινε αυτοι και ο Zambians?
Καυλα κανουν αφου υπαρχουν μακακες που τους πληρωνουν!

Δεν φταινε οι ανθρωποι που ηρθαν στην Χωρα μας και σε καθε Χωρα στο burdelo Europa αλλα οι πολιτικοι που δινουν αερα πατερα επιδοματα και κοβουν απο εργαζομενους που εδω εφθασαν να πληρωνουν το πρεζονι και τον μπεκρη σαν Α.Μ.Ε.Α καθε μηνα επιδομα να παει να ξαναπιει.
Μην εσαστε ρατσιστες η ακροδεξια σεχτα αντιεξουσιαστων αλλα να προσεχετε τα ξερα σας........τι ψηφιζετε!
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Τελευταία διόρθωση: 27 Δεκ 2018 07:45 από Ο Τσιγκούνης (T$ig).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Καρτοκινητη 26 Δεκ 2018 23:28 #90

  • czri
  • Το Άβαταρ του/της czri
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 55
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 17
  • Κάρμα: 3
Πως καταφερνεις ρε φιλε και καθε κουβεντα την πηδας?Θεμα καρτοκινητη και το γυρισες στα πολιτικα.Το θεμα για τα κρασια ειναι ακομα καθαρο προλαβαινεις.
Απο περιεργεια θα ηθελα να μαθω για την κινηση του φορουμ πεφτει ανεβαινει..
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.143 δευτερόλεπτα