Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Δέκα σημεία για τον πολιτικό φορέα «Σχέδιο Β» παρουσίασε ο Αλ.Αλαβάνος

Δέκα σημεία για τον πολιτικό φορέα «Σχέδιο Β» παρουσίασε ο Αλ.Αλαβάνος 19 Απρ 2013 16:08 #82

  • makper
  • Το Άβαταρ του/της makper
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
  • Δημοσιεύσεις: 1747
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 202
  • Κάρμα: -8 (-195)
Αν μέχρι τώρα ξέρατε μόνο για τα Greek Statistics, τώρα έφτασε η ώρα για να μάθετε τα IMF Statistics

www.imerisia.gr/article.asp?catid=26518&subid=2&pubid=113028762
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Δέκα σημεία για τον πολιτικό φορέα «Σχέδιο Β» παρουσίασε ο Αλ.Αλαβάνος 20 Απρ 2013 00:22 #83

  • Optimus (optimus)
  • Το Άβαταρ του/της Optimus (optimus)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 588
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 61
  • Κάρμα: -3 (-86)
Για άλλη μια φορά αποδεικνύεσαι κακός και μη παραγωγικός συζητητής.

Κακός είναι σίγουρα. 2 μέρες τον ρωτάω για μια ιστοσελίδα και "η περιέργεια σκότωσε την γάτα μου λέει" :pinch:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Δέκα σημεία για τον πολιτικό φορέα «Σχέδιο Β» παρουσίασε ο Αλ.Αλαβάνος 20 Απρ 2013 01:00 #84

  • soto51
  • Το Άβαταρ του/της soto51
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7024
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2270
  • Κάρμα: 200 (94)
Optimus έγραψε:
Κακός είναι σίγουρα. 2 μέρες τον ρωτάω για μια ιστοσελίδα και "η περιέργεια σκότωσε την γάτα μου λέει"
Το ποιος είναι "κακός" και ποιος είναι "καλός" συζητητής το λένε τα νούμερα αριστερά, κάτω από το όνομα σου, Optimus.

Όσο για την ιστοσελίδα, μου ζητάς προσωπικές πληροφορίες που δε γουστάρω να στις δώσω. Γνωριζόμαστε? Τι κουτσομπόλα είσαι ρε μπαγάσα?
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
Τελευταία διόρθωση: 20 Απρ 2013 01:00 από soto51.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Δέκα σημεία για τον πολιτικό φορέα «Σχέδιο Β» παρουσίασε ο Αλ.Αλαβάνος 20 Απρ 2013 07:20 #85

  • Kratistos (Ekratistos)
  • Το Άβαταρ του/της Kratistos (Ekratistos)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 773
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 70
  • Κάρμα: -6 (-68)
soto51 έγραψε:
Optimus έγραψε:
Κακός είναι σίγουρα. 2 μέρες τον ρωτάω για μια ιστοσελίδα και "η περιέργεια σκότωσε την γάτα μου λέει"
Το ποιος είναι "κακός" και ποιος είναι "καλός" συζητητής το λένε τα νούμερα αριστερά, κάτω από το όνομα σου, Optimus.

Όσο για την ιστοσελίδα, μου ζητάς προσωπικές πληροφορίες που δε γουστάρω να στις δώσω. Γνωριζόμαστε? Τι κουτσομπόλα είσαι ρε μπαγάσα?


Χα! Χα! Χα!. Τσακωθειται κατινες μου.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Δέκα σημεία για τον πολιτικό φορέα «Σχέδιο Β» παρουσίασε ο Αλ.Αλαβάνος 20 Απρ 2013 10:57 #86

  • Optimus (optimus)
  • Το Άβαταρ του/της Optimus (optimus)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 588
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 61
  • Κάρμα: -3 (-86)
soto51 έγραψε:
Optimus έγραψε:
Κακός είναι σίγουρα. 2 μέρες τον ρωτάω για μια ιστοσελίδα και "η περιέργεια σκότωσε την γάτα μου λέει"
Το ποιος είναι "κακός" και ποιος είναι "καλός" συζητητής το λένε τα νούμερα αριστερά, κάτω από το όνομα σου, Optimus.

Όσο για την ιστοσελίδα, μου ζητάς προσωπικές πληροφορίες που δε γουστάρω να στις δώσω. Γνωριζόμαστε? Τι κουτσομπόλα είσαι ρε μπαγάσα?

"Κακός" σκέτο είπα εγώ. Μάλλον δεν διαβάζεις καλά. Το κακός συνομιλητής το είπε άλλος και απαντάς σε μένα :cheer:

΄Οσο για τα νούμερα κάτω απο το ονομά μου, είχε φτάσει και το δικό σου σε νούμερα "deep freeze" μέχρι να κάτσεις και να το ανεβάσεις.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Δέκα σημεία για τον πολιτικό φορέα «Σχέδιο Β» παρουσίασε ο Αλ.Αλαβάνος 20 Απρ 2013 10:58 #87

  • Optimus (optimus)
  • Το Άβαταρ του/της Optimus (optimus)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 588
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 61
  • Κάρμα: -3 (-86)
Kratistos έγραψε:
soto51 έγραψε:
Optimus έγραψε:
Κακός είναι σίγουρα. 2 μέρες τον ρωτάω για μια ιστοσελίδα και "η περιέργεια σκότωσε την γάτα μου λέει"
Το ποιος είναι "κακός" και ποιος είναι "καλός" συζητητής το λένε τα νούμερα αριστερά, κάτω από το όνομα σου, Optimus.

Όσο για την ιστοσελίδα, μου ζητάς προσωπικές πληροφορίες που δε γουστάρω να στις δώσω. Γνωριζόμαστε? Τι κουτσομπόλα είσαι ρε μπαγάσα?


Χα! Χα! Χα!. Τσακωθειται κατινες μου.

Δεν τσακονόμαστε συζητάμε, γιαγιά.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Δέκα σημεία για τον πολιτικό φορέα «Σχέδιο Β» παρουσίασε ο Αλ.Αλαβάνος 20 Απρ 2013 11:40 #88

  • soto51
  • Το Άβαταρ του/της soto51
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7024
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2270
  • Κάρμα: 200 (94)
Optimus έγραψε:
"Κακός" σκέτο είπα εγώ. Μάλλον δεν διαβάζεις καλά. Το κακός συνομιλητής το είπε άλλος και απαντάς σε μένα :cheer:
΄Οσο για τα νούμερα κάτω απο το ονομά μου, είχε φτάσει και το δικό σου σε νούμερα "deep freeze" μέχρι να κάτσεις και να το ανεβάσεις.
Ναι, το ξέρω, ο άλλος είπε και "μη παραγωγικός". Πολύ καλά διαβάζω. Εσύ επιβεβαίωσες μόνο το "κακός", και μόνο σε σένα απαντάω, όχι στον άλλον.
Κάποιο λόγο θα έχω που το χειρίζομαι έτσι, δε το νομίζεις?
Και όχι κατ’ ανάγκη υποτιμητικό για σένα.
Όσο για τα νούμερα, δεν έχει νόημα να κάτσω να σου εξηγήσω (ή να σε πείσω) ότι δεν είναι όπως τα λες, γιατί δεν μπορώ να σου αποδείξω κάτι. Αυτό, ισχύει για το κάρμα.
Για τις ευχαριστίες όμως, δεν είναι έτσι. Γιατί τις ευχαριστίες φαίνεται ποιος τις έχει βάλει. Κοιτώντας τα νούμερα λοιπόν βλέπει κανείς:
Optimus: Ποστ (σήμερα) 253, ευχαριστίες 29. Ποσοστό 11,5%.
Soto: Ποστ (σήμερα) 1,249, ευχαριστίες 238. Ποσοστό 19,1%.
Αυτό, μήπως με κάνει καλύτερο "συζητητή" από σένα? Ίσα με περίπου "διπλά καλό"?

Για τό κάρμα, έστω ότι το βάζουμε μόνοι μας. Εγώ (λες), το ανεβάζω. Εσύ το δικό σου, γιατί το κατεβάζεις?
-
-
-Kratistos έγραψε:
Xα! Χα! Χα!. Τσακωθειται κατινες μου.
Δεν τσακωνόμαστε. Ξεμαλλιαζόμαστε.
-
-
-Optimus έγραψε:
Δεν τσακονόμαστε συζητάμε, γιαγιά.
Επιβεβαιώνω το ότι δεν τσακωνόμαστε.
Για το "γιαγιά", δεν ξέρω.

Πάντως από ορθογραφία σκίζετε και οι δυο σας, ρε μπαγάσηδες...
mrs_BangHead.gif
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα